lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 172 mesaje
    22 Mai 2010, 07:21
    0 0
    multumesc .Eva lu` Adam
    eu scriu foarte rar,presupun ca nu esti noua prin zona desi user ul mi e cam necunoscut.
    ce-i drept nu am crezut niciodata in gicitul in cafea,palma etc dar am avut si eu perioada mea de "citit in stele" ) pana cand mi-am dat seama ca singurul lucru pe care l poti face e sa incerci sa cunosti lumea din interiorul tau ca sa poti stii ce vrei de la lumea din exteriorul tau.
    Poate fi funny ghicitul in cafea si orice alta metoda de a incerca sa te ajuti putin atunci cand esti disperat...nu e nimic rau doar sa nu-ti faci un ghid de pasi in viata din asta.
    O viata frumoasa si linistita sa aveti toate.Pup.
  •  
    • 4 mesaje
    3 Iun 2010, 11:35
    0 0
    Buna ziua. Am citit mesajul tau si as dori daca esti amabila sa-mi dai si mie nr de telefon al doamnei care ghiceste. Sunt din Constanta si nu prea am gasit pe net nr de tel pentru astfel de " servicii". Am incercat sa sun la Jasmine dar nu raspunde nimeni. Multumesc mult. Mariutza.
  •  
    • 4 mesaje
    3 Iun 2010, 11:37
    0 0
    Buna ziua Lavya. Am gasit pe net un nr de tel si o adresa de mail pentru d-na Jasmine. Din pacate nu imi raspunde nimeni la acel nr de tel. Stii cumva cum o mai pot contacta telefonic? Chiar as avea nevoie de serviciile sale. Multumesc mult, Mariutza.
  •  
    • 88 mesaje
    4 Iun 2010, 18:50
    0 0
    Buna evelor,
    am si eu o problema care ma consuma enorm in ultima perioada...voi divorta.
    va rog sa imi spuneti si mie numarul de telefon sau e-mail-ul doamnei Jasmin.
    va multumesc din suflet!!!
  •  
    • 157 mesaje
    4 Iun 2010, 21:15
    0 0
    Din cate stiu eu Jasmine a intreerupt consultatiile, cel putin in perioada asta.
  •  
    • 157 mesaje
    5 Iun 2010, 14:13
    0 1
    As vrea sa vorbesc cu cineva care a apelat la Jasmine. Daca vrea cineva sa schimbam impresii, sa-mi lase mesaj privat.
  •  
    • 88 mesaje
    5 Iun 2010, 14:34
    0 0
    sigur a intrerupt consultatiiile? nu mai e nici o sansa sa le reia? Doamne cat am sperat sa pot vorbi cu dna. Jasmine!!!!! (
  •  
    • 157 mesaje
    5 Iun 2010, 21:36
    1 0
    Coco2007, tu ai apelat la Jasmine pana acum?
  •  
    • 4 mesaje
    6 Iun 2010, 10:07
    0 0
    Chiar nu stiti pe nimeni din Constanta care ghiceste? Poate ma poate ajuta cineva!!! Please!!!!
  •  
    • 84 mesaje
    7 Iun 2010, 00:07
    0 0
    Fetelor chiar nu ati citit?era o impostoare devenita ghicitoare pe net.Eu am apelat de 2 ori la ea si de un an jumatate tot astept sa se intample ce zicea ea.oricum dupa spusele ei trebuia sa fiu maritata , cu un copil si altele si cu un tip care in realitate de 1 an jumatate nu a mai dat nici un semn de viata si ea tot insista ca, el e alesul.Nu mai apelati la individa aceasta.
  •  
    • 157 mesaje
    17 Iun 2010, 08:07
    0 0
    Buna, Isandra, voiam sa te intreb daca ai mai apelat si la altcineva in afara de Jasmine, si daca ti s-a potrivit ceva din ce ti-au spus.
  •  
    • 1564 mesaje
    27 Iun 2010, 07:34
    0 0
    Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti. Dar doamna serioasa, nu … Merg la ea acasa, sau vine la mine la serviciu, daca ne adunam doua-trei colege. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora, pe internet.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698. Cred ca ea merita sa aiba cliente, ca nu e o impostoare, ca…altele
  •  
    • 84 mesaje
    27 Iun 2010, 15:26
    0 0
    Mirunas am mai fost la o doamna in Ploiesti si s-au adeverit cateva dar din pacate nu da decat la cunoscuti.
  •  
    • 9 mesaje
    28 Iul 2010, 18:05
    0 0
    dc cunoaste ti pe cineva din constanta care ghiceste bine , vreau si eu nr de tel
  •  
    • 84 mesaje
    5 Aug 2010, 10:05
    0 0
    ti-am raspuns pe mp , alicia
  •  
    • 84 mesaje
    5 Aug 2010, 10:05
    0 0
    ti-am raspuns pe mp, bubu
  •  
    • 5 mesaje
    10 Aug 2010, 15:17
    0 0
    Aveti grija mai fetelor pe unde mergeti, este aici pe forum o tipa lilianac care e o escroaca... ea zice unde sa apelati dar este vorba de ea! Eu am mers in atatea locuri, si am avut nesansa sa ajung si la dansa, nu va lasati jupuite de bani. Puteti gasi babe sau persoane care chiar stiu ce afc, trebuie doar sa cautati, dar cu grija! Va spun din propria-mi experienta!
  •  
    • 1 mesaje
    5 Sep 2010, 09:34
    0 0
    vreau si eu sa iau legatura ca d-na din constanta. Ajutati-ma va rog
  •  
    • 426 mesaje
    5 Sep 2010, 09:40
    0 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 24 Ian 2012, 20:15
  •  
    • 6 mesaje
    12 Dec 2010, 10:16
    0 0
    Buna ziua,
    Ofer servicii de divinatie in Tarot si clarviziune .Consultatiile oferite sunt cat mai exacte posibil si contin o dezvaluire completa a problemei dvs. Puteti afla raspunsul la orice intrebare din orice domeniu, despre oricine si orice va nelinisteste. Nu cer detalii decat numele de botez,o poza si cateva numere. Consultatiile se vor desfasura la telefon sau pe messenger daca aveti microfon. Mai multe detalii pe www.tarotkitty.webs.com/