barbatii varsator...cum sunt?!!!

  •  
    • 107 mesaje
    6 Aug 2007, 12:39
    0 2
    imi pare rau cand aud de fete/femei care sufera, si mai ales de cele care stiu k au lasat totul in urma si s;au sacrificat pt cineva.L'am intrebat ce l'a facut sa nu mai continue si a zis k sunt super draguta bla bla..dar nimic mai mult,ma vede k pe o amica desi ne stim de mult timp.Si apoi a zis ca sa nu ma schimb pt el sau pt altcineva...macar un lucru inteligent din partea lui
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 12:52
    1 0
    in veci n-o sa ma schimb pt un barbat
    stiu sa fac sacrificii si compromisuri in viata,sa mai las de la mine,atata timp cat face si el lucrul asta,nu doar eu,dar sa ma schimb dupa cum vrea el si sa devin carpa lui NEVER
    trebuie sa fim femei puternice si sa nu lasam garda jos din cauza unui mascul pe care-l vedem si incep fluturasii sa se agite prin stomacelele noastre
    trebuie sa fim constiente ca viata merge mai departe cu sau fara ei,si daca o relatie cu cel pe care noi il doream in momentul respectiv nu a mers,inseamna ca Dumnezeu ne-a pregatit ceva mult mai bun si ca viitorul nostru este langa altcineva
  •  
    • 107 mesaje
    6 Aug 2007, 12:55
    1 0
    ce frumos suna...imi zic uneori toate chestiile astea pe care le';ai scris tu aici.Dar nu imi fac probl pt k am de abia 20 ani...deci timp e destul
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 13:03
    2 0
    pana la 28 ai mei mai ai........
    frumoasa varsta 20 de ani,mi-as dori sa mai am varsta ta,cred ca as stii mai bine ce sa fac si cum sa reactionez in anumite situatii
    bucura-te de tineretea ta,mai tarziu o sa regreti anii astia
  •  
    • 107 mesaje
    6 Aug 2007, 13:07
    1 0
    cam care sunt concluziile pe care le'ai tras in urma experientelor tale?chiar as fi curioasa sa stiu.
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 13:18
    0 1
    o concluzie:cea mai importanta fiinta sunt eu,tb sa am grija de mine si de sanatatea mea,chiar daca uneori te mai zdruncina ceva,iar in momentul in care un barbat o sa-mi demonstreze cu adevarat ca ma iubeste,ca e un om serios cu care sa-mi pot intemeia o familie,ca pot avea incredere in el si ca apreciaza tot ce fac pt el,atunci o sa-mi deschid sufletul si il poftesc inauntru cu mare drag.
    pana atunci .....traiesc clipa,sunt o persoana vesela,extrem de sociabila si dinamica,ma enerveaza monotonia la culme si oamenii fara ambitie care nu vor sa faca ceva cu viata lor
    mult succes in viata sufletel,esti studenta?
  •  
    • 107 mesaje
    6 Aug 2007, 13:22
    0 1
    dap, la ase,anu 2.sper k de aucm inainte sa fie totul oki.ti;as lasa un msg privat cu adresa mea de mess sa mai vb ,dar nu stiu cum..asa ca dc vrei,poti sa imi lasi tu cu adresa ta
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 13:26
    0 0
    si eu tot ase am terminat,cig, in 2003
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 13:32
    0 0
    in stanga sus,ai mesaje private
    vezi ca eu ti-am lasat un mesaj privat cu id-ul meu de mess
  •  
    • 8 mesaje
    6 Aug 2007, 14:59
    1 0
    varsatorii sunt niste baieti super desteti si daca va plac provocarile, puneti mana!
  •  
    • 8 mesaje
    6 Aug 2007, 14:59
    0 0
    varsatorii sunt niste baieti super desteti si daca va plac provocarile, puneti mana!
  •  
    • 475 mesaje
    7 Aug 2007, 05:55
    6 2
    Una e provocarea si alta e sa ai de-a face cu un bou,care mai e si Varsator...!
  •  
    • 8 mesaje
    7 Aug 2007, 10:12
    0 1
    nu sunt toti boi, si chiar si pentru astfel de specimene, trebuie doar sa fii mai a dracu ca ei, si brusc, se cumintesc. ca ei asta cauta, de fapt.
  •  
    • 211 mesaje
    7 Aug 2007, 15:02
    2 0
    Buna, fetelor!

    Si eu am avut legatura cu un Varsator si vreau sa zic ca a fost cea mai intensa relatie pe care am avut-o vreodata....Fata de Varsatorul-subiect de aici, al meu mereu dadea telefoane, mesaje sa imi zica ca ii e dor de mine, ca ii lipsesc....a fost ceva intens! Dar si cand s-a terminat, a fost ceva brusc din partea amandurora...am fost pe aceeasi lungime de unda tot timpul, poate pentru si eu sunt tot semn de aer...


    pupicei
  •  
    • 475 mesaje
    7 Aug 2007, 15:56
    0 1
    Felix,scuza-mi inversunarea,okay,se poate sa ai dreptate....dar vezi ca eu tind sa generalizez,chit ca eu ma refer in postarile mele doar la o persoana in zodia Varsator care avea numai calitati rele,sau ma rog,astea primau ;
  •  
    • 8 mesaje
    7 Aug 2007, 16:48
    1 0
    da, si eu am cunoscut multi varsatori nashpa, you're right, sunt destui...dar asa, in general, mi se par niste specimene de care nu prea te poti plictisi...crezi ca ii cunosti, dar reusesc sa te surprinda mereu, cred ca nici ei nu se cunosc de fapt si nu prea stiu ce vor...
  •  
    • 348 mesaje
    7 Aug 2007, 16:51
    1 1
    Si eu am de-a face cu un varsator, de 6 ani...am impresia ca nu se va aseza niciodata la casa lui, nu vrea sa se casatoreasca, iar eu mi-as dori acest lucru, imi doresc si un copilas. Nu-l inteleg, probabil vrea aer,libertate, fara responsabilitati, desi locuim impreuna de 5 ani, eu zic ca vrea sa se mai uite dupa cate o fusta doua trei, iar cand se va satura de mine: adios! Si hop-top,vine alta...! Nu imi da nici macar impresia de certitudine, de stabilitate, munceste mult, e realizat profesional...dar asta nu ajunge in viata. Parerea mea!
  •  
    • 36 mesaje
    7 Aug 2007, 17:14
    1 0
    Are dreptate claudina28 c`am asa e cu varsatori astia!!!
  •  
    • 348 mesaje
    7 Aug 2007, 17:17
    4 1
    Sunt experta in varsatori !
  •  
    • 36 mesaje
    7 Aug 2007, 17:25
    0 2
    Cunosc si eu un baiat varsator si face cu iubita lui exact ce face si cu tine claudina28