barbatii varsator...cum sunt?!!!

  •  
    • 107 mesaje
    5 Aug 2007, 12:32
    0 2
    buna,de curand am inceput sa ies cu un varsator,foarte elegant si f galant,totul a fost minunat cat am fost impreuna,dar in timpul zilei cand nu ne vedem este f distant..nu da tel,msg..nici nu stiu ce s amai inteleg.ma puteti ajuta va rog?!!daca stiti cum sunt varsatorii....
  •  
    • 572 mesaje
    5 Aug 2007, 17:39
    1 3
    ha. ha .... marfa noua pt varsatori ...
    scuze nu vreau sa fiu rautacioasa cu tine dar imi aduc aminte comentariile unor eve despre varsatori, hmm nu tocmai magulitoare sa zicem ...las ca or sa vada ele topicul si ai sa intelegi mai bine despre ce vorbesc .Daca esti curioasa, sunt topice (topicuri -care e pluralul?) mai vechi legate de varsatori . Si eu am unul, e very special man sa-l bati si sa fugi ca exact de ce il bati nu stii nici tu da cu mina pe inima iti spun ca merita .The end
  •  
    • 2439 mesaje
    5 Aug 2007, 19:13
    2 1
    Sufletel, tu esti?
    Sunt aiurea varsatorii.....
  •  
    • 2370 mesaje
    5 Aug 2007, 19:18
    2 0
    Eu sunt varsator, nu stiu cum sunt barbatii, dar cred ca e o caracteristica generala faptul ca avem nevoie de aer, de libertate.

    Nici eu nu imi asupresc cu telefoane iubitul, si nu imi place sa fiu sufocata cu atentie.

    Ciudat, nu?
  •  
    • 272 mesaje
    5 Aug 2007, 20:07
    16 3
    varsatoriii???? ah din nou munitie la greu. ORIBILI asta sunt varsatorii. nu stiu cum sunt varsatoarele dar ei barbatii sunt niste serpi plini de ei, aroganti sub masca altruismului, grandomani, se cred buricul pamantului, si te inconjoara cu dragalasenii si tot felul pana te trezesti sufocata, tematoare sa faci altceva decat ti-a dat aprobare el si cand ai devenit o carpa fara personalitate isi arunca ochii in alte parti, nu-i vorba ca o fac oricum caci egalitatea aerul si libertatea sunt doar pentru ei nu si pentru restul muritoarelor. iti spun vor cu nonalanta sa te faca sa mananci un mare rahat si apoi tot ei se supara ca nu-ti place si nu esti extaziata de ce ti-au oferit,asa ca cine are urechi de auzit sa auda.
  •  
    • 475 mesaje
    5 Aug 2007, 20:16
    12 1
    mincinosi/prefacuti

    infideli

    reci

    deprimati

    introvertiti

    slabi

    lasi

    asta e doar "umila" mea parere,sincer nu cred ca se poate generaliza !
  •  
    • 174 mesaje
    5 Aug 2007, 20:25
    8 0
    Iris,cata dreptate ai!
  •  
    • 119 mesaje
    5 Aug 2007, 21:41
    1 2
    sunt oameni care fac mai mult bine decit rau...

    http://www.astroforum.ro/index.php?act=ST&f=6&t=2757&st=0
  •  
    • 475 mesaje
    5 Aug 2007, 21:45
    2 2
    "sunt oameni care fac mai mult bine decit rau..."


  •  
    • 107 mesaje
    5 Aug 2007, 22:20
    3 0
    cred k aveti dreptate...de abia acum am citit ce ati scris.cert e ca azi am iesit cu el si desi cu 2 zile in urma era atat de dragastos si ma alinta si dulcegarii d;astea...azi a zis k ma vede doar ca pe o amica.nu imi vine sa cred..ce parsiv...adik ma saruta cu ofc si imi zice ca se simte bine alaturi de mine si ca se bucura de mine si apoi...isi vede de drum. a zis ca vrea sa fim amici si ca doar a incercat sa vada dc merge,dc ne potrivim, fara sa vrea sa ma raneasca..e clar...nu ma mai combin cu varsatori...cata viata oi avea...ms frumos evelor pt parerile voastre.
  •  
    • 475 mesaje
    6 Aug 2007, 01:43
    1 0
    Da' varsatorul asta de care aminteam mai sus,avea si ceva calitati ratacite printre defectele lui :era foarte cult si realizat profesional......(nu ca ar conta)..;
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 08:46
    8 1
    niste ordinari egoisti,care-si vad doar interesul lor,sa le fie lor bine,s-o duca bine si atat,reci,distanti dupa niste clipe minunate petrecute impreuna,iar apoi tacere chiar si cateva zile ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat
    momentan sunt furioasa rau pe un asemenea specimen
    sfatul meu : fugi cat te tin picioarele
  •  
    • 107 mesaje
    6 Aug 2007, 10:00
    0 0
    asta am facut...m;am indepartat...dupa un raspuns de genu"imi e totul neclar, nu stiu dc vreau sa mai iesim desi esti o tipa superok cum rar intalnesti (blablabla...si alte complimente din partea lui)"..ce as putea sa mai zic?!!
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 10:09
    1 0
    tipic lor "esti o tipa super ok si meriti ceva mult mai bun",un sablon pe care multi barbati il folosesc,din pacate
    sufletel,ce zodie esti tu?
  •  
    • 107 mesaje
    6 Aug 2007, 11:50
    0 0
    eu sunt sagetatoare..am tot citit pe site'uri horoscopurile si campatibilitatea si scria ca ne potrivim..asta e..cu berbecul m;am inteles f bine dar era mult prea gelos si posesiv..facea din tine ce vroia.
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 11:59
    4 0
    mda,asa stiam si eu ca sagetatorii se inteleg bine cu varsatorii,dar uite ca mai sunt si exceptii
    eu sunt pestisor,el varsator....nu prea merge,asa ca NEEEXT
  •  
    • 107 mesaje
    6 Aug 2007, 12:08
    0 0
    cu berbecii cum te intelegi?eu stiu un cuplu berbec-peste;sunt de cativa ani casatoriti ei si e oki
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 12:11
    0 1
    nu am avut parte de berbeci pana acum,tata e berbec si cu el ma inteleg ft bine,sunt niste oameni calmi,seriosi,la locul lor
    in general cu racii ma inteleg ft bine,asa ca trebuie sa fiu cu ochii-n 4 sa gasesc un (d)racusor
  •  
    • 107 mesaje
    6 Aug 2007, 12:21
    0 0
    care a fost cel mai ciudat motiv de despartire care ti s;a zis pana acum?sau cea mai mare minciuna?
  •  
    • 654 mesaje
    6 Aug 2007, 12:34
    2 0
    in momentul in care n-am vrut sa ma culc cu un tip,nu aveam o relatie cu el,dar ne stiam de cativa ani buni,vreo 6 (culmea, iubirea vietii mele,dar o iubire imposibila pana la urma) mi-a zis ca vroia doar sa se convinga de mine si ca daca acceptam sa fac lucrul asta el nu mai vorbea cu mine de a doua zi.........bulshit,a plecat cu coada intre picioare,marele macho fusese refuzat,probabil nu i se intamplase pana atunci si culmea tocmai eu il refuzam,care mai aveam si niste sentimente pt el si nu eram ca toate pipitele cu care el umbla
    nu era vorba ca nu vroiam sa fiu cu el,dar mi-ar fi placut sa luam lucrurile treptat si totul sa decurga normal
    noroc ca mi-am dat seama ce caracter jegos avea si m-am indepartat cand a trebuit,desi de suferit am suferit mult timp dupa el
    apropos,sa te feresti si de gemeni,persoana mai sus mentionata.....mari afemeiati,insensibili,instabili,lasi,lista poate continua,dar imi amintesc iar de el si nu mai vreau sa-mi fac rau singura
    motive de despartire....ce-am vorbit si mai devreme,meritam ceva mai bun,cliseele obisnuite