Bună

  •  
    • 1 mesaje
    21 Sep 2017, 15:25
    0 0
    Bună sunt noua pe acest forum. Sunt într-o situație dificila. Vorbesc cu un băiat.. Care are prietenă.. Si vorbim de aproape 2 luni. La început. Totul era ok. Imi zicea ca o lasă pentru mine și asa mai departe. Oricum de o săptămână cam asa s-a schimbat fata de mine. Eu mi am dat seama și m-am îndepărtat. El mi-a zis ca ii pare rău că nu a reușit sa fie cu mine și ca a încercat sa se despartă de ea și a început sa plângă. Am zis ok . Nu l-am mai cautat și tot îmi scrie ca vrea sa știe mine, ca ce mai fac., pe unde umblu și asa mai departe. Mi-a zis ca atunci când ne vedeam se simțea bine, ii plăcea sa ma privească, sa ma sărute, sa ma țină în brate, sa ma chinuie. Si l-am întrebat ca daca e fericit cu ea și a zis ca printre ele și ca cu mine ii fericit ca îmi scrie și ca ii răspund..l-am mai întrebat ca vrea sa plec și o zis ca el nu poate sa mi zica ca să plec sau sa rămân. Oricum nu înțeleg de ce mi mai scrie? Dacă nu ii scriu îmi zice ca de ce nu ii scriu. Ce sa fac? Ce sa cred? Sunt confuză în fiecare zi..
  •  
    • 11561 mesaje
    21 Sep 2017, 15:49
    0 0
    Cosmicris said:Bună sunt noua pe acest forum. Sunt într-o situație dificila. Vorbesc cu un băiat.. Care are prietenă.. Si vorbim de aproape 2 luni. La început. Totul era ok. Imi zicea ca o lasă pentru mine și asa mai departe. Oricum de o săptămână cam asa s-a schimbat fata de mine. Eu mi am dat seama și m-am îndepărtat. El mi-a zis ca ii pare rău că nu a reușit sa fie cu mine și ca a încercat sa se despartă de ea și a început sa plângă. Am zis ok . Nu l-am mai cautat și tot îmi scrie ca vrea sa știe mine, ca ce mai fac., pe unde umblu și asa mai departe. Mi-a zis ca atunci când ne vedeam se simțea bine, ii plăcea sa ma privească, sa ma sărute, sa ma țină în brate, sa ma chinuie. Si l-am întrebat ca daca e fericit cu ea și a zis ca printre ele și ca cu mine ii fericit ca îmi scrie și ca ii răspund..l-am mai întrebat ca vrea sa plec și o zis ca el nu poate sa mi zica ca să plec sau sa rămân. Oricum nu înțeleg de ce mi mai scrie? Dacă nu ii scriu îmi zice ca de ce nu ii scriu. Ce sa fac? Ce sa cred? Sunt confuză în fiecare zi..

     Altu  n  ai  gasit , care  e  liber  de  "contract" ??A  asteptata  sa  desfaci  cracii , daca  a  vazut  ca  te  lasi  greu , s  a  lasat  pagubas  si  mai  tatoneaza  terenul , poate , poate!

     

  •  
    • 3765 mesaje
    21 Sep 2017, 18:10
    0 0
    Cosmicris said: Sunt confuză în fiecare zi..

     

     

    Si noaptea!??

  •  
    • 7934 mesaje
    21 Sep 2017, 19:14
    1 0
    Ce stil chinuit de a scrie ai.. m-ai obosit
  •  
    • 12208 mesaje
    22 Sep 2017, 13:59
    0 0
    Vezi-ti frumos de treaba , e clar ca nu e de tine , pe la scoala mai treci ...???