Dresuri de barbati, partea a 2-a

  •  
    • 6 mesaje
    18 Apr 2017, 18:47
    0 0
    Intrucat au fost pareri pro si contra despre noi, iubitorii de ciorapi de dama, vreau sa ii intreb pe domnii carora le plac dresurile, ce tipuri de ciorapi pefera si la ce va uitati cand ii cumparati?
  •  
    • 14 mesaje
    18 Apr 2017, 19:22
    1 0
    Eu unul am numai dresuri negre preponderent 20 deni dar am si de 40 de deni spre ex astazi fiind acasa am lenevit intr-un fiore tanga 20 deni si am tras peste ei un colanț de la Gatta 60 de deni si pot sa spun Combinația este demențial referitor la ce ma uit pur si simplu trebuie sa imi stârnească interesul sa-i cumpar
  •  
    • 2115 mesaje
    18 Apr 2017, 20:00
    0 3
    Fatalai...
  •  
    • 6 mesaje
    18 Apr 2017, 22:04
    0 0
    Misu78 said:Eu unul am numai dresuri negre preponderent 20 deni dar am si de 40 de deni spre ex astazi fiind acasa am lenevit intr-un fiore tanga 20 deni si am tras peste ei un colanț de la Gatta 60 de deni si pot sa spun Combinația este demențial referitor la ce ma uit pur si simplu trebuie sa imi stârnească interesul sa-i cumpar

     

    Eu am avut chef de ceva lucios de tot asa ca peste un dres Fiore Raula 40 den, si alb (alb si super lucios)am tras cu placere un dres plasa negru Fiore Calypso, plasa cu fire metalice. Iti lua ochii
    Acest mesaj a fost editat de către Edmiky: 18 Apr 2017, 22:15
  •  
    • 14 mesaje
    19 Apr 2017, 08:57
    0 1
    Astazi fiind o zi mai răcoroasă port un dres Inez Margerita din microfibra 40 deni si sunt nemaipomeniți.
  •  
    • 3765 mesaje
    19 Apr 2017, 14:31
    0 4
    Vai pisi!
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Apr 2017, 14:55
    1 4
    Edmiky said:Intrucat au fost pareri pro si contra despre noi, iubitorii de ciorapi de dama, vreau sa ii intreb pe domnii carora le plac dresurile, ce tipuri de ciorapi pefera si la ce va uitati cand ii cumparati?

     Ne  uitam  la  pasarica  vanzatoarei!!!

  •  
    • 2115 mesaje
    19 Apr 2017, 19:36
    0 2
    Edmiky said:Intrucat au fost pareri pro si contra despre noi, iubitorii de ciorapi de dama, vreau sa ii intreb pe domnii carora le plac dresurile, ce tipuri de ciorapi pefera si la ce va uitati cand ii cumparati?

     Adica barbatii cumpara dresuri pentru doamne?
     
     

  •  
    • 2115 mesaje
    19 Apr 2017, 19:41
    0 2
    Misu78 said:Astazi fiind o zi mai răcoroasă port un dres Inez Margerita din microfibra 40 deni si sunt nemaipomeniți.

     Vezi ca reclamele sunt mai jos.

  •  
    • 14 mesaje
    20 Apr 2017, 02:07
    1 0
    Este greu sa faci fatza unor frustrați care o dau in ando caterinca ,oamenii de felul acesta nu au o singura preocupare.......la ce poti sa te aștepți de la niste retarzi cu mii de mesaje......in toate subiectele cepe site ... Acesta este modelul cel mai elocvent al unei scursuri din viata noastra niste ploșnițe ordinare care căpușează sistemul de stat din păcate Trăim in România si asta ne ocupa tot timpul
  •  
    • 12208 mesaje
    21 Apr 2017, 11:54
    0 4
    Misu78 said:Astazi fiind o zi mai răcoroasă port un dres Inez Margerita din microfibra 40 deni si sunt nemaipomeniți.

     Cu fustita scurta sau fara ...???

  •  
    • 11561 mesaje
    21 Apr 2017, 13:24
    0 2
    gabriela42 said:
    Misu78 said:Astazi fiind o zi mai răcoroasă port un dres Inez Margerita din microfibra 40 deni si sunt nemaipomeniți.

     Cu fustita scurta sau fara ...???

     Nu , ca  fiind  o  zi  mai  racoroasa  si  i  a  tras  pe  cap!!!

  •  
    • 14 mesaje
    21 Apr 2017, 19:03
    0 0
    gabriela42 said:
    Misu78 said:Astazi fiind o zi mai răcoroasă port un dres Inez Margerita din microfibra 40 deni si sunt nemaipomeniți.

     Cu fustita scurta sau fara ...???

     Cum le stii tu pe toate Doamna Tatoiu..........chiar ma intrebam pe unde o fii doamna stie tot.

  •  
    • 3765 mesaje
    21 Apr 2017, 20:23
    0 2
    Misu78 said:
    gabriela42 said:
    Misu78 said:Astazi fiind o zi mai răcoroasă port un dres Inez Margerita din microfibra 40 deni si sunt nemaipomeniți.

     Cu fustita scurta sau fara ...???

     Cum le stii tu pe toate Doamna Tatoiu..........chiar ma intrebam pe unde o fii doamna stie tot.

     

     

    cred ca faci criza de isterie cand iti sare un fir, nu?

  •  
    • 14 mesaje
    21 Apr 2017, 21:08
    0 0
    igivansenior said:
    Misu78 said:
    gabriela42 said:
    Misu78 said:Astazi fiind o zi mai răcoroasă port un dres Inez Margerita din microfibra 40 deni si sunt nemaipomeniți.

     Cu fustita scurta sau fara ...???

     Cum le stii tu pe toate Doamna Tatoiu..........chiar ma intrebam pe unde o fii doamna stie tot.

     

     

    cred ca faci criza de isterie cand iti sare un fir, nu?

     Zici ca sunteti postaci lui Elena Udrea........nu poate omul sa mai traga o basina de voi.........sunteti precum babele alea de pe vremea lui nea nicu care se uitau la oamenii in sacose.

  •  
    • 11561 mesaje
    25 Apr 2017, 13:26
    0 2
    Misu78 said:
    igivansenior said:
    Misu78 said:
    gabriela42 said:
    Misu78 said:Astazi fiind o zi mai răcoroasă port un dres Inez Margerita din microfibra 40 deni si sunt nemaipomeniți.

     Cu fustita scurta sau fara ...???

     Cum le stii tu pe toate Doamna Tatoiu..........chiar ma intrebam pe unde o fii doamna stie tot.

     

     

    cred ca faci criza de isterie cand iti sare un fir, nu?

     Zici ca sunteti postaci lui Elena Udrea........nu poate omul sa mai traga o basina de voi.........sunteti precum babele alea de pe vremea lui nea nicu care se uitau la oamenii in sacose.

     Pai  tu  vad  ca  le  tragi  linistit , ca  nu  i  nici  o  diferenta  intre  basinile  noastre  si  postarile  tale!!

  •  
    • 2115 mesaje
    25 Apr 2017, 14:03
    0 2
    Misu78 said:Este greu sa faci fatza unor frustrați care o dau in ando caterinca ,oamenii de felul acesta nu au o singura preocupare.......la ce poti sa te aștepți de la niste retarzi cu mii de mesaje......in toate subiectele cepe site ... Acesta este modelul cel mai elocvent al unei scursuri din viata noastra niste ploșnițe ordinare care căpușează sistemul de stat din păcate Trăim in România si asta ne ocupa tot timpul

     

    Cei care intra pe forum cauta ceva si cauta sa obtina: una se vaită de problemele pe care le are, alta se laudă cu realizările ei, altii încearcă sa-si vândă produsele, unii sa-si scoată grijile din cap sau sa facă misto de fraierii găsiți aici, sa afle răspunsuri, desi net-ul e ...mare. Crezi ca este cineva obligat sa te mângâie pe tine pe creștet sau sa-ti raspunda serios? N-ai fost jignit, dar iti permiți tu sa faci asta, parerile opuse părerii tale te supăra? Adica esti un soi de dictator si nu suporți sa afli ca mai exista si oameni normali care ironizează ciudatii... Da' noi iti dăm voie sa porti dresuri, cine ti-a spus altceva?
  •  
    • 2115 mesaje
    25 Apr 2017, 14:15
    3 4
    Găbițo, ai un fan, ti-a facut un compliment misto, misulica asta. D-na Tatoiu e o tipa înfiptă, realizata si realistă, cu picioarele pe pământ, ar trebui sa multumesti frumos!
    Ca fapt divers bunicul avea un bou cu numele Misu, tare falnic animalul!!!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 25 Apr 2017, 17:50
  •  
    • 11561 mesaje
    25 Apr 2017, 14:20
    1 4
    white_storm2 said:Grăbițo, ai un fan, ti-a facut un compliment misto, misulica asta. D-na Tatoiu e o tipa înfiptă, realizata si realistă, cu picioarele pe pământ, ar trebui sa multumesti frumos!
    Ca fapt divers bunicul avea un bou cu numele Misu, tare falnic animalul!!!

     Vad  ca  incepi  sa  poftesti  la  Misu , te  o  fi  excitat  dresurile  lui!

  •  
    • 2115 mesaje
    25 Apr 2017, 14:27
    1 6
    Ce vorbesti, frantz, unde mai gasesc eu asa ceva?