Unde?

  •  
    • 3765 mesaje
    15 Iun 2016, 10:36
    0 0
    Done said:
    igivansenior said:
    Done said:Ce naiba e cu mesajele astea?


    SUNT NISTE APASARI DE TASTE PE O TASTATURA DUPA CARE APESI ENTER SI APARE ASA SCRIS.

     

     
    Wow, pe bune? Nu mi-as fi dat seama, multumesc! 
    (ca circumstanta atenuanta pentru mesajul tau, o sa imi imaginez ca nu ai vazut mesajele arabesti la care ma refeream) 

     

     

    nu, nu am vazut mesajele arabesti la care faci referire. io ma refeream strict la mesajul tau. mi-a placut starea de incertitudine in care planai. erai asa dulce si nestiutoare.

  •  
    • 5304 mesaje
    16 Iun 2016, 22:50
    0 0
    Noah, asa-s eu, plutesc in incertitudine si naivitate. Fecioara, deh!
  •  
    • 4313 mesaje
    17 Iun 2016, 03:38
    0 0
    I'm a virgin and you can call me Fiona.
  •  
    • 3765 mesaje
    17 Iun 2016, 13:26
    0 0
    Vasile. said:I'm a virgin and you can call me Fiona.

     

    si daca te cheama Fiona, poti sa te duci la ea 

  •  
    • 5304 mesaje
    17 Iun 2016, 22:51
    0 0
    Cum as putea inchide subiectul asta? Ca vad ca nu imi raspunde nimeni la obiect. Nici la subiect.
  •  
    • 4313 mesaje
    18 Iun 2016, 01:32
    0 0
    Da' vii, da' nici nu stai, te superi, vrei sa pleci, ne-nchizi chiar si sub'ectu' la care ob'ectiv ti s-a raspuns.
    Dac' vrei sa stii unde-s fetele, da si tu un rand de bere la fete si ba'eti!
  •  
    • 5304 mesaje
    18 Iun 2016, 01:39
    0 0
    Vasile. said:Da' vii, da' nici nu stai, te superi, vrei sa pleci, ne-nchizi chiar si sub'ectu' la care ob'ectiv ti s-a raspuns.
    Dac' vrei sa stii unde-s fetele, da si tu un rand de bere la fete si ba'eti!

     
    Dau si mai multe, nu-i problema (scuze ca nu folosesc apostroful asa des ca tine)
    Si nu, nu-s suparacios, intrebam si eu asa.... m-a apucat nostalgia.
    Deocamdata nu sunt acasa, dar cu prima ocazie dau berile pe bune, daca ai vorbit serios. 

  •  
    • 2115 mesaje
    18 Iun 2016, 17:07
    0 0
    Done said:Cum as putea inchide subiectul asta? Ca vad ca nu imi raspunde nimeni la obiect. Nici la subiect.

     Nu-l poti inchide. La obiect si subiect incerc sa te luminez eu ca am apucat sa citesc o postare a cuiva inainte ca adminul sa o cenzureze: cica "fetele" se ciondanesc cu "asumarea" reala a propriei identitati pe facebook. Cred ca un user klaus55  a spus asta, dar nu sunt sigura, au aparut multe nick-uri noi. Vezi in "cafeneaua noua" si plina de injuraturi pe la paginile 479 - 480.
    Cum se spune:"ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!"
    Ori nu le stii nici tu numele/ ocupatia/ starea materiala sau familiala/ facebook-ul? Parca aveai cont de vreo 10 ani?

  •  
    • 5304 mesaje
    18 Iun 2016, 18:17
    0 0
    Nu am revenit aici ca sa caut pe cineva anume.
    Pur si simplu mi-am amintit de eva gasind bookmark-ul prin bara de marcaje, am intrat, am citit, am constatat si am intrebat.
    Da, am cont de mult, am vorbit in privat cu multe persoane, si barbati si femei, chiar m-am si intalnit personal cand ajungeam pe la capitala. Cu putin efort cred ca as putea relua legatura cu careva si s-o iau pe fir, dar ti-am zis, nu de aia am lansat intrebarea, eram doar curios ce s-a intamplat. Atat.
    O sa citesc un pic si pe la cafeneaua de care zici.
    Mersi!
  •  
    • 2115 mesaje
    18 Iun 2016, 18:39
    0 0
    Cu placere!
    Daca ai timp vezi si la pag 6 la "Dragoste" de unde a inceput nebunia: Oana Dimofte "jurnalista de tufis" si "psiholog Otilia Mantelers"".
    Au mai fost sute de scandaluri pe eva.ro, dar astea au pus capac, plus cele aruncate in cafenea. Tot nasu' isi are nas!
    Daca tot vrei sa stii...
  •  
    • 5304 mesaje
    18 Iun 2016, 18:41
    0 0
    Nu gasesc cafeneaua noua de care zici, dar nu conteaza.
    Mai incerc unde ai zis acum.
    Mersi!
  •  
    • 2115 mesaje
    18 Iun 2016, 18:45
    0 0
    Nu gasesti "Eva noua, cafenea noua"?  E prima pe lista, sticky!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 18 Iun 2016, 18:47
  •  
    • 5304 mesaje
    18 Iun 2016, 21:27
    0 0
    Am gasit. Urat!
  •  
    • 3765 mesaje
    18 Iun 2016, 21:35
    0 0
    Done said:Am gasit. Urat!

     

     

    esti....sensibil. prea sensibil.

  •  
    • 5304 mesaje
    18 Iun 2016, 23:21
    0 0
    igivansenior said:
    Done said:Am gasit. Urat!

     

     

    esti....sensibil. prea sensibil.

     
    Deh, fecioara, ce sa fac? 

  •  
    • 507 mesaje
    19 Iun 2016, 00:38
    2 0
    Chiar asa, de ce am parasit forumul...? de fapt nu l-am parasit, mai arunc din cand in cand cate o privire,,, White a intuit bine, de fapt era destul de simplu, cand aparea cate o persoana care de abia stia sa scrie si spunea ca are 13 ani si nu stie daca poate sa ramana insarcinata dupa ce a facut sex anal, alta care intreba ce sa faca daca e in luna a IV a si iubitul cel ticalos a parasit-o desi ea i-a spus ca tine copilul din prima luna si el nu a fost de acord... sau alta care intreaba ce riscuri de a ramane insarcinata sunt daca a facut dragoste cu iubitul ei cand era pe ciclu... le raspundeam serios, le povesteam ca la varsta lor ar trebui sa se preocupe de examenele de capacitate sau bac, altora le spuneam ca lipsesc pasaje din povestea lor induiosatoare primeam raspunsuri bineinteles lansate de la nivelul de cultura si cunostinte pe care il detineau intrebatoarele adica "esti prost de bubui... am sa ma concentrez totusi pe cariera" (la 12-13 ani), chiar si injurii... izbucniri pletorice ale unor persoane foliculinice devastate de dezordini neuronale si educative in timp ce alti colegi de forum tratau subiectele exact cum meritau, merit pe care si-l dobandisera datorita trairilor in compromisul fetid in care sunt vesele si mandre ca traiesc adica la un mistou hiperbolic de multe ori cu derapaje spre vulgaritate.
    Prefer sa ma limitez la citit. Pana acum nu m-a contactat nimeni in privat asa ca mai bine stau si ma uimesc fara sa mai scriu.
  •  
    • 2115 mesaje
    19 Iun 2016, 08:58
    0 0
    Tarax, pe unde umbli ca te-am dat disparut?
    Pai tu asa sensibilos esti, dispari de pe forum dupa 2-3 cuvinte aruncate din prostia crasa a unor pustoaice cretine?
    Bine ai revenit!
  •  
    • 3765 mesaje
    19 Iun 2016, 09:03
    0 0
    Taraxacus said:Chiar asa, de ce am parasit forumul...? de fapt nu l-am parasit, mai arunc din cand in cand cate o privire,,, White a intuit bine, de fapt era destul de simplu, cand aparea cate o persoana care de abia stia sa scrie si spunea ca are 13 ani si nu stie daca poate sa ramana insarcinata dupa ce a facut sex anal, alta care intreba ce sa faca daca e in luna a IV a si iubitul cel ticalos a parasit-o desi ea i-a spus ca tine copilul din prima luna si el nu a fost de acord... sau alta care intreaba ce riscuri de a ramane insarcinata sunt daca a facut dragoste cu iubitul ei cand era pe ciclu... le raspundeam serios, le povesteam ca la varsta lor ar trebui sa se preocupe de examenele de capacitate sau bac, altora le spuneam ca lipsesc pasaje din povestea lor induiosatoare primeam raspunsuri bineinteles lansate de la nivelul de cultura si cunostinte pe care il detineau intrebatoarele adica "esti prost de bubui... am sa ma concentrez totusi pe cariera" (la 12-13 ani), chiar si injurii... izbucniri pletorice ale unor persoane foliculinice devastate de dezordini neuronale si educative in timp ce alti colegi de forum tratau subiectele exact cum meritau, merit pe care si-l dobandisera datorita trairilor in compromisul fetid in care sunt vesele si mandre ca traiesc adica la un mistou hiperbolic de multe ori cu derapaje spre vulgaritate.
    Prefer sa ma limitez la citit. Pana acum nu m-a contactat nimeni in privat asa ca mai bine stau si ma uimesc fara sa mai scriu.

     

     

    vai pisi, mi-au dat doua lacrimi, rostogolite tandru pe obraz spre destin.

    uelcome bac

  •  
    • 507 mesaje
    19 Iun 2016, 15:43
    0 0
    lacrimi rostogolite tandru spre destin... o figura de stil rar intalnite, se numeste anacolut dar oricum este mult mai bine decat unele exprimari infestate de vulgaritate.
    Nu stiu de ce unele persoane intra pe forum adreseaza intrebari sau ofera raspunsuri in urma carora in loc sa isi mentina decenta in final azvarlesc vulgaritati bolovanoase.
    Este bine sa stie acesti ipochimeni patibulari ca dornta lor de a ne macula este fara final deoarece ingustimea spiritelor lor nu ne atinge.
  •  
    • 5304 mesaje
    19 Iun 2016, 18:03
    0 0
    Taraxacus said:lacrimi rostogolite tandru spre destin... o figura de stil rar intalnite, se numeste anacolut dar oricum este mult mai bine decat unele exprimari infestate de vulgaritate.
    Nu stiu de ce unele persoane intra pe forum adreseaza intrebari sau ofera raspunsuri in urma carora in loc sa isi mentina decenta in final azvarlesc vulgaritati bolovanoase.
    Este bine sa stie acesti ipochimeni patibulari ca dornta lor de a ne macula este fara final deoarece ingustimea spiritelor lor nu ne atinge.

     
    E simplu, pentru trafic. Cred ca foarte multe dintre subiectele noi, deschise de utilizatori/ utilizatoare noi erau fictive, erau facute anume pentru a crea dispute, deci trafic.
    Nu am cum sa dovedesc asta, dar e parerea mea.