Nu stiu ce sa fac.

  •  
    • 3816 mesaje
    8 Feb 2016, 22:00
    0 0
    Igivan tata, da stiu ca te-a marcat leoncio ala
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Feb 2016, 22:08
    1 0
    mizdis said:Igivan tata, da stiu ca te-a marcat leoncio ala

     

    )

    da-o doamne iarta-ma! ingenua faptura alba ca laptele de vaca proaspat muls, il iubea in secret cu toate ca era singurul personaj ce cauta sa-i faca viata un iad, iar el un  nenorocit  care sub impulsul  dorintei sa i-o traga abitir, ii cauta nod in papura. injuram dupa fiecare episod si plangeam in perna!!

  •  
    • 4582 mesaje
    8 Feb 2016, 22:11
    2 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8217 mesaje
    8 Feb 2016, 22:16
    1 0
    E greu sa stergi niste poze, nu? La fel de greu e sa-ntelegi un tip care te vede blocata in fosta relatie. Doh.

  •  
    • 3765 mesaje
    8 Feb 2016, 22:27
    0 0
    AmeliEva said:. Doh.

      )

    de unde aparusi taica!!??

  •  
    • 4350 mesaje
    8 Feb 2016, 23:48
    0 1
    Danasi said:Nu sunt sigura pe mine, si nu vreau sa-l fac sa sufere, dar Doamneeeeeeeeee, il ador, sau nu stiu ce-i cu mine, imi e frica sa-l sun. Oare el de ce nu da nici un semn ?

     Fata, daca nu-l suni, da-mi mie numarul lui, ca de cand imi doresc un barbat tandru si atent! Pe bune acum, tu ai 15 ani sau ce?

  •  
    • 10065 mesaje
    9 Feb 2016, 09:30
    0 0
    Alin42 said:SUNA-L....
    BAFTA 

     

    S-o sune el zic io, doar el e cavaleru'.

     

    De cind moda ca o dama sa sune un barbat ? Cine stie ce-o crede, ce-o sa zica ...

     

  •  
    • 1841 mesaje
    9 Feb 2016, 12:01
    1 0
    Danasi said:Cred ca am gresit fata de el, sau m-am grabit, il alint mereu, iubitul meu, puiul meu,etc.,tot timpul ii spun lucruri dulci.,...Deja sunt 3 zile de cand nu imi scrie, l-am pierdut.

    Nu stiu ce-i cu mine nu mai inteleg nimic, daca il sun poate nu imi raspunde,,poate ma refuza nu stiu ce sa fac. .. Am gresit ca i-am spus ca pot avea pe oricine?

     

    Ce vrea sa insemne faza asta? Eu m-am cam convins, esti plina de pritesisme si de alintaturi. Pana nu te maturizezi mai bine lasa-l in pace. Sunt convinsa ca merita o femeie cu maturitatea emotionala +14 ani, iar tu mai ai de crescut. Chiar nu vreau sa te insult, dar pari atat de imatura incat mi-e imposibil sa cred ca ai 25 de ani. 

  •  
    • 8 mesaje
    9 Feb 2016, 23:38
    0 0
    Am facut o prostie mare, dupa 4 zile m-a cautat pe WhatsApp, si m-a intrebat daca mai traiesc, eu am vazut mesajul dar m-am speriat si nu i-am scris nimic, nu stiam ce sa-i scriu.Acum cred ca l-am pierdut de tot.Fac numai prostii Am nevoie de ceva sfaturi ca sunt intr.-o etapa in care nu pot gandi limpede.
  •  
    • 955 mesaje
    10 Feb 2016, 03:12
    3 0
    Danasi said:Am facut o prostie mare, dupa 4 zile m-a cautat pe WhatsApp, si m-a intrebat daca mai traiesc, eu am vazut mesajul dar m-am speriat si nu i-am scris nimic, nu stiam ce sa-i scriu.Acum cred ca l-am pierdut de tot.Fac numai prostii Am nevoie de ceva sfaturi ca sunt intr.-o etapa in care nu pot gandi limpede.

     

    Cand o sa ai mintea limpede te sfatuiesc sa recitesti raspunsurile primite pe topicul asta. Ai primit sfaturi foarte bune in care ti s-a spus concret ce este bine sa faci ( ex: sfaturile primite de la outofthere). Problema e ca tie nu-ti sunt pe plac sfaturile pentru ca varianta convenabila pentru tine ar fi ca barbatul asta sa te curteze si sa te ridice in slavi cand si cat ai tu chef, insa fara a avea vreo pretentie in ceea ce te priveste si fara a te presa in vreun fel, multumindu-se doar cu farame de atentie si munti de neseriozitate si nesinceritate. Si uite asa sa il tii pe hold, ca face bine la self-esteem. Ei bine, un barbat normal nu va accepta niciodata asa ceva a la long si ceea ce ti-ai dori tu se poate intampla doar in cazul unui dezaxat care face o obsesie pentru tine. Nu este condamnabil si nemaintalnit sa mai ai sentimente pentru fostul dupa o luna de la terminarea relatiei, dar nu prea e ok sa nu-ti asumi si sa sa ai pretentii nefondate de la un barbat care te place si incearca sa aiba o relatie cu tine in conditiile in care ii arati lipsa de respect si dezinteres. Acum ai senzatia ca il adori pentru ca nu iti mai acorda aceeasi atentie. Daca ar fi fost intr-adevar asa, alta ar fi fost atitudinea ta de pana acum. Revin si spun ca atunci cand vei iesi din starea de confuzie o sa iti dai seama de comportamentul mult prea infantil pentru varsta pe care o ai (daca e reala) si o sa stii exact ce ai de facut. Legat de confuzie, nu are nimeni o reteta pentru asta si timpul in care va trece tine de maturitatea emotionala si de dorinta fiecaruia de a-si face ordine in viata si de a nu ramane blocat la nesfarsit in iubiri apuse. Deci vindecarea este diferita de la un individ la altul si nu este nimeni in masura sa-ti risipeasca temerile si confuzia peste noapte.
    Acest mesaj a fost editat de către alya_27: 10 Feb 2016, 04:08
  •  
    • 11561 mesaje
    10 Feb 2016, 09:49
    0 0
    roseblue said:
    Danasi said:Nu sunt sigura pe mine, si nu vreau sa-l fac sa sufere, dar Doamneeeeeeeeee, il ador, sau nu stiu ce-i cu mine, imi e frica sa-l sun. Oare el de ce nu da nici un semn ?

     Fata, daca nu-l suni, da-mi mie numarul lui, ca de cand imi doresc un barbat tandru si atent! Pe bune acum, tu ai 15 ani sau ce?

     Ti  l  dau  pe  al  meu!!

  •  
    • 10065 mesaje
    10 Feb 2016, 11:33
    0 0
    pitipoanca69 said:
    roseblue said:
    Danasi said:Nu sunt sigura pe mine, si nu vreau sa-l fac sa sufere, dar Doamneeeeeeeeee, il ador, sau nu stiu ce-i cu mine, imi e frica sa-l sun. Oare el de ce nu da nici un semn ?

     Fata, daca nu-l suni, da-mi mie numarul lui, ca de cand imi doresc un barbat tandru si atent! Pe bune acum, tu ai 15 ani sau ce?

     Ti  l  dau  pe  al  meu!!

     

    Nene, nenea ... asta nu-i site de matrimoniale ...

     

    Sau matale n-ai luat inca la cunostinta ...

     

  •  
    • 8 mesaje
    10 Feb 2016, 15:05
    0 0
    Ma apuc sa beau.
  •  
    • 3765 mesaje
    10 Feb 2016, 15:34
    0 0
    Danasi said:Ma apuc sa beau.

     

    bem amandoi si cantam: asa beeee oamenii buuuni, de sambata pana luuuuni...

  •  
    • 7959 mesaje
    10 Feb 2016, 16:23
    0 0
    ViktorC said:

     

    Nene, nenea ... asta nu-i site de matrimoniale ...

     

    Sau matale n-ai luat inca la cunostinta ...

     

     Te mananca spinarea bre, vezi sa n-o iei pe coaja ca mine. Asa I-am zis si eu lui nanni si mi-a trimis un mesaj "de dulce" in privat.

  •  
    • 3765 mesaje
    10 Feb 2016, 16:28
    0 0
    nanni stie sa trimeata mesaje?
  •  
    • 7959 mesaje
    10 Feb 2016, 16:54
    0 0
    igivansenior said:nanni stie sa trimeata mesaje?

     Da, poti crede asta? Ai ratat topicul?

  •  
    • 3765 mesaje
    10 Feb 2016, 17:00
    0 0
    White_Storm said:
    igivansenior said:nanni stie sa trimeata mesaje?

     Da, poti crede asta? Ai ratat topicul?

     

    cred ca da /

     

  •  
    • 11561 mesaje
    11 Feb 2016, 10:24
    0 0
    ViktorC said:
    Alin42 said:SUNA-L....
    BAFTA 

     

    S-o sune el zic io, doar el e cavaleru'.

     

    De cind moda ca o dama sa sune un barbat ? Cine stie ce-o crede, ce-o sa zica ...

     

      Ce  are  bre ??, daca  te  suna  una  si  te  roaga  sa  io  tragi , asa  i  ca  fugi???

  •  
    • 175 mesaje
    24 Feb 2016, 23:34
    1 0
    Auzi, cum sa spun sa intelegi bine, indiferent ca barbatul e ultra romantic sau extrem de rabdator sau extrem de atent cu tine si te iubeste foarte foarte mult, daca nu cumva esti femeia fatala sa nu ii poata rezista inseamna ca s-a saturat bietul prost sa pupe in fund o fitzoasa ca tine si vrea si el o femeie normala la cap care sa ii raspunda, in limitele bunului simt, la incercarea lui de a forma o relatie.