Pareri despre brandul Primark?

  •  
    • 1 mesaje
    22 Dec 2014, 01:03
    0 0
    Buna fetelor! As vrea sa aud parerile voastre in legatura cu produsele Primark UK? Avand in vedere ca este un brand atat de popular in randul englezilor, si nu numai, as vrea sa stiu ce parere aveti de calitatea hainelor, de preturile lor, daca ati cumpara sau nu de la ei in cazul in care ar deschide magazine si in Romania? 
  •  
    • 4455 mesaje
    22 Dec 2014, 16:42
    0 0
    Primark e popular ca e ieftin. Calitate zero, haine de unica folosinta. Se aplica principiul "u get what u pay for".
  •  
    • 16187 mesaje
    22 Dec 2014, 18:42
    3 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4455 mesaje
    22 Dec 2014, 21:13
    0 0
    Mi, eu tot ce-am avut am aruncat dupa spalat. Tin minte ca am luat tricouri pt plozime, nici n-au apucat sa le poarte, ca le-am spalat si au iesit rupte si lalai de ii veneau dlui opium.
  •  
    • 687 mesaje
    22 Dec 2014, 21:50
    1 0
    Eu cumpar din Primark (UK) si sunt foarte multumita de haine. Nicidecum sa se deterioreze dupa spalat sau calcat. I-am cumparat si fetitei mele acum6 luni de zile pt ziua ei si acum sunt in stare foarte buna.
    Hainele sunt ieftine, intradevar, dar cred ca si calitatea unor haine este buna. Depinde daca stii sa le intretii. Eu as fi foarte multumita daca s-ar deschide si in Romania un asemenea magazin
  •  
    • 3816 mesaje
    24 Dec 2014, 01:15
    0 0
    Si noi am luat haine, proasta calitate.
    H&M e de zece ori mai bun.
    Strict referitor la ceea ce am cumparat noi.
    Pijamalele dupa primul spalat intrat la apa, dar la modul trist.
    Pantalonii scamosati, zici ca sunt din 2000