slabeste acum intreaba-ma cum!!!!

  •  
    • 67 mesaje
    18 Nov 2007, 09:00
    0 0
    Trimite-ti nr de tel pe:crina_sangeorzan@yahoo.co.uk sau adresa de mail si vei afla cele mai revolutionare metode de slabit,rezultate 100% garantate,fara senzatii de foame,fara senzatii de lesin,100%natural,fara eforturi prea mari si fara a fi nevoita sa gatesti mancare la regim.Cea mai buna veste e ca nu va trebui sa renunti la mancarurile tale preferate!Preturi MICI,in functie de cat de comod doresti sa slabesti.Multe reduceri la programele de slabit cat si la produsele de nutritie externa care sunt de cea mai buna calitate. Incepand din aceasta perioade pana la 01 01 2008.Daca incepi in perioada 18 11 2007 pana in 23 11 2007 beneficiezi de 20% reducere.
  •  
    • 128 mesaje
    18 Nov 2007, 19:04
    0 0
    eh uite ca nu te intreb, sic!
  •  
    • 2191 mesaje
    18 Nov 2007, 23:04
    0 0
    cum poti afirma ca poti slabi cu pastile sau shake-uri "minune"?
    nimeni nu slabeste mancand ORICE ( )!
    ca sa slabesti frumos si sanatos,trebuie sa duci un mod de viata sanatos (se intelege semnificatia acestor cuvinte).
    in pastile minune sau,chiar si intr-un regim,care promite ca slabesti 10kg in 10zile (de ex.),nu trebuie sa avem incredere NICIODATA!
  •  
    • 13679 mesaje
    19 Nov 2007, 00:36
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4411 mesaje
    19 Nov 2007, 01:32
    0 0
    Este un chin regimul herbalife,imi pare rau pt contra reclama,cel putin pt mine si alte cateva femei asa a fost.
  •  
    • 67 mesaje
    19 Nov 2007, 19:53
    0 0
    .
  •  
    • 570 mesaje
    19 Nov 2007, 20:34
    0 0
    inca mai functioneaza bomba asta de firma?(nu-i zic numele,toata lumea stie despre ce-i vorba)
  •  
    • 67 mesaje
    19 Nov 2007, 21:00
    0 0
    Se slabeste intradevar mancand,frumos si sanatos.Si nimeni nu garanteaza mai mult de3 pana la5kg lunar,e cel mai sanatos slabit.Sunt pers cu mare retentie de apa care slabesc mai mult in prima luna.Cat despre sanatate,shakul are 55 de vitamine si minerale,proteine din soia in doar 195 de calorii.Sunt singurele vit care nu iti provoaca foame dimpotriva ofera o satietate de 5-6ore,si contin o mare parte din necesarul zilnic al organismului.Voi puteti spune ce vreti,eu il folosesc in fiecare zi ca mic dejun.Sotul meu avea mare nevoie sa slabeasca sufera de(guta).A slabit 16 kg.Mama,hipertensiva de 20 de ani,cu violente dureri reumatice,azi n-o mai recunosc,e plina de energie de dim pana seara,fara dureri de cap si nu-si mai aduce aminte de durerile articulatiilor la 70 de ani.Eu pot vorbi zile intregi despre aceste produse pt cat bine mi-au facut in familie.Fiul meu care are 4ani jumate nu a ramas o zi acasa de la camin anul acesta,consuma shak si produse si imunitatea lui a crescut considerabil.Colega mea are o fetita de 9 ani care nu a luat niciodata antibiotic.Eu cu adevarat iubesc aceste produse.Clienti mei,intradevar sceptici la inceput,acum imi multumesc,imi spun ca nu mai au migrene,dureri de picioare,spate,oase...Fiecare poate spune ce vrea,eu am certitudinea,vad rezultatele in fiecare zi.By the way,stiti cum vorbeste lumea,(vecinul de la parter e asa de prost,doar pt simplul fapt ca sotia lui e admirabil de frumoasa)Chiar daca ea saraca e o femeie cumsecade.Cred ca intelegeti ce vreau sa spun.
  •  
    • 67 mesaje
    19 Nov 2007, 21:09
    0 0
    Si nu stiu cum se plang uni de foame,cand eu am cclienti de 165kg care nu se plang ca le e foame,intradevar primele trei zile sunt mai critice,dupa aceea si sa vrei nu mai poti manca prea mult.By the way Milady,exista curi de slabire,ingrasare,mentinere,detoxifiere,vitaminizare,imunitate...
  •  
    • 67 mesaje
    19 Nov 2007, 21:24
    0 0
    Cat despre (bombe si firme)!!!!Eu vorbesc despre o Companie internationala care se dezvolta in 64 de tari si despre care ve-ti auzi inca mult timp de acum inainte pt ca va cunoaste o foarte mare crestere in urmatoarele perioade si nu spun eu asta,o spun analistii economici din Europa si America care ii urmaresc cresterea pe piata.Si aceasta in urma rezultatelor obtinute de produse si faptul ca a ramas nr1 in nutritia corecta de 27 de ani.Insa cea mai buna veste este ca abia acum incepe adevarata dezvoltare.Eu vorbesc despre proiecte discutate la nivel international,nu despre un distribuitor pe care tu probabil l-ai vazut si pur si simplu ti-a displacut fata sau imaginea lui.
  •  
    • 2191 mesaje
    19 Nov 2007, 22:21
    0 0
    tu poti sa scrii aici vrute si nevrute,deschizand cate un topic din 5 in 5 minute,dar nu cred ca vei convinge prea multa lume de calitatea acestor produse!
    culmea,persoanele "multumite" sunt doar distribuitorii si rudele/prietenii acestora (dupa spusele celor care le distribuie).
    nu am intalnit nici o persoana care sa fie multumita de herbalife (ma refer la persoane care sunt niste simpli clienti..nu la persoanele care fac parte din aceasta "Companie internationala")
  •  
    • 67 mesaje
    19 Nov 2007, 22:58
    0 0
    o sa ai timp sa intalnesti daca pana acum nu ai intalnit,eu ii intalnesc in fiecare zi,intelegi,zi de zi,sau te pomenesti ca vrei sa ti se prezinte si tie cate unu personal in fiecare zi?dar totusi de ce te intereseaza pe tine clientii multumiti daca spuneai ca nu crezi in ceea ce spun eu?Draga mea,niciodata in viata mea nu am spus vrute si nevrute,nu e deloc genul meu!!Intotdeauna mi-am oferit luxul sa gandesc liber,sa vorbesc liber,si sa ajung acolo unde vreau si asta nu pt ca mi sa oferit vreodata ceva,sau as fi fost vreodata vre-o rasfatata sau intretinuta,pt ca asta mi-am dorit si mi-am asumat intotdeauna riscurile si responsabilitatile.Insa eu niciodata nu am vorbit vrute si nevrute daca pentru unele persoane asta e la ordinae zilei.Ai libertatea sa nu ma mai contrazici,insa tu adori asta.Sti de ce?Sti de ce oameni cer si asteapta argumente?Un om neinteresat nu face asta niciodata,insa o pers a carui interes a fost starnit deja constient sau inconstient,asteapta,cere argumente prin diferite forme.Tu poti spune ce vrei acum insa nu uita ca eu lucrez zi dezi cu oamenii si asta ma face sa-i cunosc mai mult decat crezi doar printr-un simplu dialog!
  •  
    • 13679 mesaje
    19 Nov 2007, 23:36
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 67 mesaje
    19 Nov 2007, 23:55
    0 0
    Draga mea mesajele mele nu ti se adresau tie,sau esti tu singura pe aici si eu chiar nu mi-am dat seama pana acum,si daca n-ai lecturat textele nu ti-ai dat seama ca eu vorbeam de niste produse, si pt linistea ta generala sunt deja cateva eve care au inceput consumul si au si rezultat.Asta inseamna (luxul de vorbi liber)insa nu toata lumea intelege.Asta e,crezi ca daca nu aveam clienti aici pierdeam timpul cu cele ca tine?
  •  
    • 13679 mesaje
    19 Nov 2007, 23:59
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 67 mesaje
    20 Nov 2007, 00:13
    0 0
    ce sa faci, nu toata lumea are dexteritatea ta,mari probleme ai tu cu ortografia.Cat despre publicitate nu-ti face probleme atata timp cat David Bakam nu poarta Coca Cola pe tricou si poarta Herbalife e super ok.Ce-a mai buna veste care pot sa ti-o transmit e ca publicitatea noastra abia acum incepe,nu te nelinisti ca nu o sa ducem lipsa de asta
  •  
    • 13679 mesaje
    20 Nov 2007, 00:17
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 67 mesaje
    20 Nov 2007, 00:23
    0 0
    Hai sa ne gandim putin,pt o Companie Internationala,27 de ani pe piata ti se pare mult sau putin?
  •  
    • 67 mesaje
    20 Nov 2007, 00:29
    0 0
    sau de fapt ce te deranjeaza pe tine,faptul ca nu poti sa-ti permiti un astfel de program sau ca unora chiar le merge bine si au rezultate.Te umbresc oamenii simpli in jurul tau si te-ai simtit intotdeauna mai competenta decat ei insa n-ai reusit sa demonstrezi asta?
  •  
    • 585 mesaje
    20 Nov 2007, 00:56
    0 0
    herbis,las-o balta!!!