barbatul ca mi-e sortit!!!!

  •  
    • 3354 mesaje
    8 Mai 2008, 12:29
    0 0
    eu am mai auzit de astfel de practici...

    eu nu m-am dus personal... mie de sortit mi s-a spus in carti cam cu 11 ani inainte de a-l cunoaste...

    si mi s-au spus imprejurarile in care ne vom cunoaste...

    si asa a fost... nu ai decat sa astepti sa vezi ce se mai intampla...

    si sa fii atenta...
  •  
    • 377 mesaje
    8 Mai 2008, 12:36
    0 0
    Eu sunt acum intr-o relatie de 4 ani dar nu e totul roz cum as vrea eu....dar astept in timp ce se va intampla...sau ce sfat imi dati? oricum ar fi o prostie sa-l parasesc doar ca mi sa aratat ce nu e el alesul!
  •  
    • 3354 mesaje
    8 Mai 2008, 12:37
    0 0
    nu-l parasi... doar sa fii atenta ca sa observi ce se intampla in jur...

    probabil ca se va strica relatia la un moment dat independent de tine...
  •  
    • 377 mesaje
    8 Mai 2008, 12:37
    0 0
    si nu am de unde sa stiu ca nu e vrajeala....poate e vrajeala, poate nu....nu stiu!
  •  
    • 377 mesaje
    8 Mai 2008, 12:40
    0 0
    oricum parca in sufletul meu vroiam sa fie el!...dar cum am spus e cu indoiala!
  •  
    • 9367 mesaje
    8 Mai 2008, 12:42
    0 0
    exista cumva posibilitatea ca respectiva sa fi pu o poza sub pahar?
  •  
    • 377 mesaje
    8 Mai 2008, 12:47
    0 0
    nu stiu carmen, posibil dar nu arata ca o poza...era mai mult o imagine, imi dadeam seama daca era poza, dar nu era!!!Nu stiu ce sa cred...
  •  
    • 22 mesaje
    8 Mai 2008, 13:13
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 22 mesaje
    8 Mai 2008, 13:16
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2519 mesaje
    8 Mai 2008, 13:28
    0 0
    sa inteleg ca ti-ai propus sa o imbogatesti pe aia?
    azi duci o colega, maine o prietena, etc
    e ok
    da' aia face curu' mare pe banii vostri
  •  
    • 82 mesaje
    8 Mai 2008, 14:15
    1 0
    Depinde cat cotizati Daca dati si voi o suma mare o sa va bage poza lui Brad Pitt probabil...
  •  
    imo
    • 29 mesaje
    8 Mai 2008, 14:34
    0 0
    nu zic ca n-or fi si practici de astea insa mie toata povestea imi pare a un promo pt tanti din republica moldova... adica...a dus o prietena ei, fetei i s-a implinit "viziunea", a mers si ea si acum o da-ntr-un nou topic si cu faze ca nu stie ce sa creada...hai lasa-ne!
  •  
    • 377 mesaje
    8 Mai 2008, 14:44
    0 0
    imo probabil si varianta asta tb crezuta, ca face promo, dar colega mea de ce m-ar minti? si nu sunt niste sume exagerate...15 lei ti se pare o suma mare?
    mai mult de 20 lei nu da colega mea....dar ce am vazut eu....pana nu vezi nu crezi...nici eu nu am crezut si am ramas fara grai.
    Mi se pare si mie ciudat...mai ales faza sa fac 3 matanii inainte cred ca avea timp sa puna o poza, si dupa aia ma pus sa sting cu piciorul lumanarea (poate atunci a luat poza repede) dar...este un semn de intrebare...nu mi sa parut a fi o poza ci o imagine alb negru(pt ca in farfurie era faina alba si deasupra un pahar cu aghiazma si o verigheta inauntru. deci imaginea era f clara intiparita in faina alba pe fundul paharului....
  •  
    • 2 mesaje
    8 Mai 2008, 15:10
    0 0
    Nu mi se pare scump. Vreau si eu sa incerc chestia asta. Poti sa imi dai nr ei de telefon? ma intereseaza si pe mine. merci.
  •  
    • 2 mesaje
    8 Mai 2008, 15:10
    0 0
    Nu mi se pare scump. Vreau si eu sa incerc chestia asta. Poti sa imi dai nr ei de telefon? ma intereseaza si pe mine. merci.
  •  
    • 377 mesaje
    8 Mai 2008, 19:14
    0 0
    Fetelor e o sarlatanca,am descoperit azi cand m-am dus cu prietena mea. am pus-o sa se uite atunci cand o pune sa faca matanii sa vada daca nu cumva are o poza. Si cand a vazut tiganca ca se uita la ea, a pus-o sa faca 9 matanii si sa se uite in jos nu la ea.
    Chiar era prea dubioasa treaba...si nu era prea credibila.Si aceeasi poza pe care mi-a aratat-o si mie...
  •  
    • 9367 mesaje
    8 Mai 2008, 22:24
    0 0
    ceea ce inseamna ca nici macar recuzita nu era de calitate...
    asa, lasa, bine ca a fost asa. acum macar ti s-a luat greutatea de pe inima referitor la prietenul tau, avand in vedere ca spuneai ca sperai sa fi vazut chipul lui...

    asa, pai nu va mai luati dupa tot felul de chestii...

    iar colega ta, daca dupa sprancenele din poza l-a ales pe actualul sot... sper sa fi tras lozul norocos totusi.
    ca deh, una e sa deschizi ochii sa vezi pe cine iei, alta sa zici "el imi era sortit, deci e in regula, ce sa-l mai caut de defecte, e clar ca ne potrivim daca soarta a vrut sa fiu cu el".
  •  
    imo
    • 29 mesaje
    8 Mai 2008, 23:50
    0 0
    deh...tziganu tot tzigan...se bucura daca tzi fura un muc de tzigara daramite sa fraiereasca lumea pe fatza...cum zicea si madalin voicu intr o emisiune "rad ghicitoarele de romani de nu mai pot" si asa ne trebuie!!! o suta de mii de ici una de colo si are tziganca ce bea si fuma. sa nu se intzeleaga ca s rasista insa asta i adevarul...ne cam invart pe dejte' rromii si noi nu ne lecuim
  •  
    imo
    • 29 mesaje
    8 Mai 2008, 23:59
    0 0
    si sincer mai elaa_yoana si cred ca toata povestea e o vrajeala de a ta...ai vrut sa te faci si tu remarcata pe forum, ai citit mai multe posturi si ai vazut ce prinde bine la public si hop si tu...in acceasi zi erai nedumerita si uimita si magulita si ciugulita si etc si tot in aceeasi zi te ai lamurit si linishtit ) ma intreb...n ai servici, scoala...ceva important de facut decat sa umbli pe la babe de cateva ori pe zi??
  •  
    • 2519 mesaje
    9 Mai 2008, 08:30
    0 0
    naive sunteti frate...parca nu traiti in aceeasi lume cu ceilalti oameni



    auzi...sprancene groase