analize medicale - angajare

  •  
    • 345 mesaje
    8 Iun 2006, 12:23
    0 0
    unde se fac analize medicale pentru angajare in Bucuresti, am auzit ceva de Wasserman, dar nu stiu nik despre asta, adeverinta de la medicul de familie, nu este suficienta?

    voi unde le-ati facut, cele care ati avut nevoie pentru job?
  •  
    • 3548 mesaje
    8 Iun 2006, 12:29
    0 0
    salome, eu le-am facut la Medlife, dar m-au trimis acolo angajatorii. iti trebuie sa-ti dea ei o trimitere, ceva la mana, ca sa iti faci testele la Medlife.
  •  
    • 3548 mesaje
    8 Iun 2006, 12:30
    0 0
    a! dar poti sa te duci la un laborator Medlife -sunt mai peste tot; oricum, au si pagina de net si gasesti acolo informatii cu privire la adresa; daca nu te descurci sa ma intrebi, ca te trimit direct la ei - sa-i intrebi pe ei ce si cum. dar eu stiam ca drumu' normal e cum ti l-am scris in prima mea post-are.
  •  
    • 345 mesaje
    8 Iun 2006, 12:37
    0 0
    mersic pentru raspuns, iti fac analize de sange sau doar control medical ?
  •  
    • 1148 mesaje
    8 Iun 2006, 12:46
    0 0
    exista o fisa speciala pt angajare - o fisa pe care ti-o da angajatorul parca
    deci nu te apuca tu de capul tau aiurea sa arunci banii pe fereastra - intreaba-i pe cei la care vrei sa te angajezi unde anume faci acele analize
  •  
    • 345 mesaje
    8 Iun 2006, 13:12
    0 0
    este o firma relativ noua si nu m-au lamurit legat de acest aspect, adica nu stiu sa imi recomande o clinica unde sa merg si cum majoritatea colegilor sunt stundeti, ei si-au luat adeverinta de la cabinetul medical studentesc...
  •  
    • 1148 mesaje
    8 Iun 2006, 15:06
    0 0
    atunci ia-ti si tu adeverinta de la medicul de familie si gata