Cel mai sexy barbat din Romania

  •  
    • 9 mesaje
    31 Mar 2013, 18:45
    0 2
    sergiu barboni
  •  
    • 34 mesaje
    4 Apr 2013, 16:29
    0 2
    Victor Slav?
  •  
    • 682 mesaje
    7 Apr 2013, 19:19
    1 0
    Revin cu o completare,intr adevar, cred ca Victor Slav ii "taie" pe toti,este mortal..... Pacat ca este cu parasuta de Bianca Dragusanu
  •  
    • 270 mesaje
    7 Sep 2013, 01:25
    3 1
    adorya said:Revin cu o completare,intr adevar, cred ca Victor Slav ii "taie" pe toti,este mortal..... Pacat ca este cu parasuta de Bianca Dragusanu

     
    well... nu toate avem aceeasi parere. mie mi se pare antipatic GRAV.

    Cel mai sexy barbat din Romania probabil ca a fost Ilie Dumitrescu cand era mai tanar.  
    Iar in ziua de azi un tip misto inca este Cristi Enache de la Directia 5. 


    Mai sunt Bogdan Olteanu, Victor Alistar si Cristian Tudor Popescu din domeniul politic. (in aceasta ordine).
    Si il uitasem pe Turcescu.

    Badea nu e sexy, e doar simpatic pe alocuri. Pacat de el, la cat efort face.


    Acest mesaj a fost editat de către jlvera: 7 Sep 2013, 01:38
  •  
    • 270 mesaje
    9 Sep 2013, 04:26
    0 2
    enriqua_14 said:Votez pt Victor Slav.
    Are un zambet bestial.
    Si legat de relatia lui cu Bianca Dragusanu care i-a devenit nevasta,nu stiu de ce am impresia ca nu va "merge" casnicia lor.
    Se pare ca Victor este prea gelos si o streseaza.
    Oricat de indragostita ar fi,nu stiu cat va rezista Bianca in situatia asta.
    Poate ca acum se simte iubita si ocrotita prin modul lui de a actiona,dar mai tarziu,n-o sa-i mai fie pe plac.
    Nu cred ca este foarte fericita.
    El mi se pare destul de posesiv.

     
    Slav e un dobitoc. Pana nici Bote nu era asa de cretin. Trebuia sa-l ia pe Cristea, dar daca a fost proasta, asta este. Cristea era si dragut si sufletist, iar fotbalistii sunt oameni de casa. Cretinoidul asta e doar o matahala umflata cu steroizi. Sincer, eu nu m-as f... cu asta la cei 43 de ani ai mei. E ingamfat si cu creierul mic. Macar Cristea avea o meserie. 

  •  
    • 11 mesaje
    15 Sep 2013, 22:45
    1 0
    Cel Mai sexy este al meuuu !!!! Pentru Mine !!
  •  
    • 270 mesaje
    16 Sep 2013, 00:49
    0 1
    enriqua_14 said:
    ca e dobitoc sau ingamfat,asta deja e partea a 2-a,dar faptul ca e unul din cei mai sexi barbati din Romania este cat se poate de adevarat.

     
    ba, repet. io nu m-as f...e cu ala. nu are nici sare nici piper si nici alte condimente. in plus, astia umflati cu steroizi nu mai pot sa f...a. nu-mi plac ciolanosii astia umflati cu stero.  

  •  
    • 11561 mesaje
    24 Sep 2013, 16:17
    1 0
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qi_jY3BXIVQ
    Iata raspunsiul corect!!
  •  
    • 11561 mesaje
    24 Sep 2013, 16:21
    0 1
    http://www.youtube.com/watch?v=L2dm_15wFso&feature=player_detailpage

    Luati de alegeti e gratis !!!
  •  
    • 11561 mesaje
    24 Sep 2013, 16:23
    1 0
    adorya said:Revin cu o completare,intr adevar, cred ca Victor Slav ii "taie" pe toti,este mortal..... Pacat ca este cu parasuta de Bianca Dragusanu

     

    E  bine  sa  ai  o  parasuta !!
    Nu  stii  cand  se  defecteaza  avionul

  •  
    • 11561 mesaje
    24 Sep 2013, 16:24
    0 1
    enriqua_14 said:Votez pt Victor Slav.
    Are un zambet bestial.
    Si legat de relatia lui cu Bianca Dragusanu care i-a devenit nevasta,nu stiu de ce am impresia ca nu va "merge" casnicia lor.
    Se pare ca Victor este prea gelos si o streseaza.
    Oricat de indragostita ar fi,nu stiu cat va rezista Bianca in situatia asta.
    Poate ca acum se simte iubita si ocrotita prin modul lui de a actiona,dar mai tarziu,n-o sa-i mai fie pe plac.
    Nu cred ca este foarte fericita.
    El mi se pare destul de posesiv.

     

    La  cum  arata  si  ce  trecut  are ,  e  prea  fericita  pentru  cat  merita !!!

  •  
    • 270 mesaje
    28 Sep 2013, 16:43
    0 2
    enriqua_14 said:daca arata sexy,nu inseamna ca vrei sa te si .... cu el.
    Este doar o constatare ca arata bine si atat.

     
    pentru mine Slav NU arata bine. tot ce e muschi fals, e urat. numai cocalarii isi fac muschi ca sa se umfle in ei la piscina. Asa face si el pe la TV. E penibil.
     
    Cat despre Bianca, eu nu vad cu ce e mai parasuta decat altele. Are alura de playboy, de aia prinde la mase.  

    O sa vedem cat tine feeria. Slav nu e in stare sa se iubeasca decat pe el insusi. E un barbat pe care nu mi-ar place sa il  am in preajma. Am cunoscut un balerin care era exact asa: de un narcisism vecin cu nesimtirea. La inceput am cazut in cap dupa el, ca era frumos, dar daca am vazut ca pentru el nu valoram nici cat o ceapa degerata, nu a mai reprezentat nimic pentru mine.

    Barbatul trebuie sa fie inteligent, protector, galant, nu o aratare care sta tot timpul in fatza oglinzii. Cristea era baiat bun si culmea arata si mai bine decat ciolanosul asta. Era un pic mai de la tara dar avea un chip de om cinstit si sufletist. Cristea stie ce inseamna sa iti rupi picioarele pentru un ban, in schimb ciolanosul de Slav nu a muncit niciodata.

    Eu il aleg pe Cristea, are de 1000 de ori mai multe calitati.  

  •  
    • 270 mesaje
    4 Oct 2013, 21:23
    0 2
    anna.vintage.dream said:
    enriqua_14 said:Jlvera,fiecare cu gusturile ei...esti libera sa simpatizezi cu cine-ti place.

     

    Corect!

     Corect! mie imiplac barbatii care macar sa para ca mai au si ceva in cap. 

    L-au pus pe Slav pe televizor si acuma automat e cel mai sexy barbat din Romania.

    Ma leasi?

    Gasesc 10-15 pusti cu mult mai sexy decat cocalaru asta, doar daca ies o ora pe afara.

     

  •  
    • 5609 mesaje
    7 Ian 2014, 00:33
    1 0
    Sergiule, daca tu trimiti mesaje pe forum in loc sa trimiti bani, o sa primesti  taman zero lei si multe mesaje inapoi.

  •  
    • 12 mesaje
    9 Ian 2014, 14:53
    0 1
    eu cred ca al meu
  •  
    • 682 mesaje
    16 Ian 2014, 15:35
    0 1
    Mai e un tip care mie mi se pare extraordinary de sexi,nu stiu cum am uitat de el, se numeste Radu Valcan,daca nu ma inseala memoria, a prezentat el odata povestirile de pe acasa tv,cu Ioana Moldovan,pe urma a fost si la "dansez pt tine ",acum face reclama la nu stiu ce sampon.... Este mortal, nu vi se pare?
  •  
    • 1232 mesaje
    3 Apr 2014, 19:43
    0 0
    adorya said:Cei mai sexy barbati de la noi ar fi Dan Chisu, Robert Turcescu si Virgil Iantu, nu neaparat in ordinea asta

     


    ha?  

  •  
    • 30 mesaje
    17 Aug 2014, 12:36
    0 0
    adrian mutu ,victor slav, liviu varciu
  •  
    • 10065 mesaje
    18 Aug 2014, 08:13
    1 0
    anitatina said:adrian mutu ,victor slav, liviu varciu

     

    Ei, lasa ... inca n-ai vazut tot ...

     

  •  
    • 30 mesaje
    19 Aug 2014, 12:43
    0 0
    ViktorC said:
    anitatina said:adrian mutu ,victor slav, liviu varciu

     

    Ei, lasa ... inca n-ai vazut tot ...

     

     ce trebuie sa mai vad ??