O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 10065 mesaje
    25 Mai 2015, 22:14
    1 0
    nanni said:White_Storm e suparata.... VictorC, da ii trimit un mesaj pe privat ..( na nu sunt sigur ca toti vor sa citeasca cea ce ii scriu..) totusi... e un topic unde sunt si barbati.. ce e rau sa discutam despre fetele frumoase asa la o bere? sa zicem.. daca chiar m-as intalni cu un barbat.... pe o terasa... na ele se simt mai incoltite asa... dar le linistim noi nici o problema....

     

    Aaa, nu cred eu ca d-na Storm sa fie suparata, o fi cu treburi doar de moment .

     

    Altfel ... totul e discutabil, nu prea se cade a lasa una, doua sau mai multe dame lipsite de companie pe o terasa ...

     

  •  
    • 414 mesaje
    25 Mai 2015, 22:25
    0 0
    ViktorC said

     

    Aaa, nu cred eu ca d-na Storm sa fie suparata, o fi cu treburi doar de moment .

     

    Altfel ... totul e discutabil, nu prea se cade a lasa una, doua sau mai multe dame lipsite de companie pe o terasa ...

     

     Vai  Doamne  cum  sa  le  lasam singure?  facem  orice....  culegem  toate  florile  de  pe  camp,  scriem  poezii,   intindem  covor  din  petale  de  trandafiri....  s.a.m.d......

  •  
    • 7959 mesaje
    25 Mai 2015, 22:26
    1 0
    @nanni said: Ei na.... ce te-ai aprins asa? ai o furtuna intre picioruse...?
    Esti barbat sau femeie, ca sa stiu daca ne cuplam amandoi sau trei sau cati vrei tu?
  •  
    • 7959 mesaje
    25 Mai 2015, 22:27
    1 0
    Te-ai clonat special sa ma pupi undeva?
  •  
    • 414 mesaje
    25 Mai 2015, 22:31
    0 0

    White_Storm said:@nanni said: Ei na.... ce te-ai aprins asa? ai o furtuna intre picioruse...? 
    Esti barbat sau femeie, ca sa stiu daca ne cuplam amandoi sau trei sau cati vrei tu?

     


    White_Storm said:
    Te-ai clonat special sa ma pupi undeva?

     

  •  
    • 414 mesaje
    25 Mai 2015, 22:33
    0 0
    nanni said:

    White_Storm said:@nanni said: Ei na.... ce te-ai aprins asa? ai o furtuna intre picioruse...? 
    Esti barbat sau femeie, ca sa stiu daca ne cuplam amandoi sau trei sau cati vrei tu?

     


    White_Storm said:
    Te-ai clonat special sa ma pupi undeva?

     

     O...  ca  nici  tu  nu  mai  stii  ce  vrei......

  •  
    • 10065 mesaje
    25 Mai 2015, 22:39
    0 0
    nanni said:
    ViktorC said

     

    Aaa, nu cred eu ca d-na Storm sa fie suparata, o fi cu treburi doar de moment .

     

    Altfel ... totul e discutabil, nu prea se cade a lasa una, doua sau mai multe dame lipsite de companie pe o terasa ...

     

     Vai  Doamne  cum  sa  le  lasam singure?  facem  orice....  culegem  toate  florile  de  pe  camp,  scriem  poezii,   intindem  covor  din  petale  de  trandafiri....  s.a.m.d......

     

    Observ ca stai bine la capitolul rabdare, poti impleti chiar si coronite din flori de-ti permite timpul insa eu unu ... parca n-as lungi-o pina la Craciun ...

     

  •  
    • 10065 mesaje
    25 Mai 2015, 22:56
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=wIfOs0svTKI





    Mi-am luat o intrebare de zece puncte astazi : ce anume fac de tot timpul sint bine dispus ...

    Cu asta m-o prins ...

  •  
    • 7959 mesaje
    25 Mai 2015, 23:05
    0 0
    nanni said:

     Vai  Doamne  cum  sa  le  lasam singure?  facem  orice....  culegem  toate  florile  de  pe  camp,  scriem  poezii,   intindem  covor  din  petale  de  trandafiri....  s.a.m.d......

     Wow, numai un om indragostit ar face asa ceva! Esti?

  •  
    • 7959 mesaje
    25 Mai 2015, 23:07
    0 0
    Bineinteles ca poti fi indragostit de viata, de iubita ta, de tot ce-ti place mai mult sa faci, deci?
  •  
    • 11561 mesaje
    26 Mai 2015, 07:35
    0 0
    Buna Dimineata , sa aveti o zi usoara si vesela!
    Cafea fierbinte si aromata , sa va energizati!
    https://www.youtube.com/watch?v=NUeY4IhBE1Y
  •  
    • 11561 mesaje
    26 Mai 2015, 07:37
    1 0
    White_Storm said:Buna seara! Oooo, avem lume noua, bine ai revenit, Piti! Bre, a intrebat lumea de tine. Pe unde umbli?

     
      Daca  amanta  n  am  gasit,  am  incercat  sa  mi  gasesc  nevasta , dar  fara  prea  mult  succes!!

  •  
    • 127 mesaje
    26 Mai 2015, 08:14
    0 0
    Buna dimineata !
  •  
    • 10065 mesaje
    26 Mai 2015, 08:41
    0 0
    Aaa ... ce matinali sintem ...

    N'eata buna si multumim de cafeaua.



  •  
    • 7959 mesaje
    26 Mai 2015, 10:07
    0 0
    Neata, mersic de cafeluta!
    La mine e soare, dar frig deh, ca dupa o ploaie zdravana.
    Iar ne-a parasit Gabi!
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 26 Mai 2015, 10:08
  •  
    • 11561 mesaje
    26 Mai 2015, 10:51
    0 0
    Ei , nu te plange , stiam ca oltencele au sangele "fierbinte"
    Gabytza o fi cerut azil in orient!!0
  •  
    • 7959 mesaje
    26 Mai 2015, 10:59
    0 0
    Ai ramas in urma cu stirile, s-a intors deja. Probabil este la fetele ei si e foarte ocupata.
    E.L. Io stiam ca moldovencele!  
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 26 Mai 2015, 11:02
  •  
    • 908 mesaje
    26 Mai 2015, 11:46
    1 0
    Buna ziua !

    Doamnelor, domnisoarelor, bine v-am regasit
    sper ca nu v-ati facut griji pentru mine , nu am castigat la loto si nici nu am fost rapit

    ...am fost avansat la munca de jos
  •  
    • 12208 mesaje
    26 Mai 2015, 13:42
    0 0
    White_Storm said:Neata, mersic de cafeluta!
    La mine e soare, dar frig deh, ca dupa o ploaie zdravana.
    Iar ne-a parasit Gabi!

     buna sa va fie inima dragilor , nu v-am parasit am fost foarte ocupata ....dar sunt pe aici , o zi buna tuturor si inca un rand de cafele sa ajunga la toata lumea

  •  
    • 12208 mesaje
    26 Mai 2015, 13:44
    0 0
    pitipoanca69 said:
    White_Storm said:Buna seara! Oooo, avem lume noua, bine ai revenit, Piti! Bre, a intrebat lumea de tine. Pe unde umbli?

     
      Daca  amanta  n  am  gasit,  am  incercat  sa  mi  gasesc  nevasta , dar  fara  prea  mult  succes!!

     Ne-ai lipsit dragalasule , noi ne cautam rochii de nunta am zis ca esti luat .....