xenical/reductil

  •  
    19 Mai 2008, 19:34
    0 0
    da unele farmaci cer reteta.
  •  
    • 22 mesaje
    19 Mai 2008, 23:26
    0 0
    dap..stiu ca nu te slabeste, Ana, insa eu tocmai de reducerea poftei de mancare aveam nevoie creierul sa nu`mi mai ceara aiurea..ca foame sigur nu se numea aia! zilele astea am mers mult pe jos n`am avut timp sa fac sport..si oriunde am avut treaba am mers pe jos, sunt f activa de fel. maine merg sigur sa alerg sau fac bicicleta acasica. pupici dulci si ne auzim maine!
  •  
    • 19 mesaje
    20 Mai 2008, 15:48
    0 0
    eu acum m-am cantarit si aproape 4 kg s-au dus. ma gandesc ca daca ma cantaream de dimineata, cantarul mi-ar fi aratat 78 kg fix. eu nu am probleme cu tiroida.
  •  
    • 22 mesaje
    20 Mai 2008, 18:00
    0 0
    Bravo Ana! Tine`o tot asa! in cat ai slabit atat? se vede doar pe cantar sau si in cm, la haine? pe mine asta ma intereseaza cel mai mult... pupici!
  •  
    • 19 mesaje
    21 Mai 2008, 17:39
    0 0
    Eu de mult timp nu mai mananc paine,fainoase, dulciuri si nu mai beau suc. De anul trecut cred. Insa nu am slabit eliminand acestea din alimentatia mea. De la inceputul lunii martie am inceput sa renunt la prajeli de tot (nici inainte nu abuzam, dar caleam ceapa la mancare, etc) si am inceput sa mananc numai legume si fructe (incepuse si postul). Cu toate acestea nu am slabit deloc. De doua saptamani am inceput sa nu mai mananc mancare gatita, iar saptamana trecuta, de luni, am inceput sa iau reductil. Deci in 2 saptamani am mai dat jos 4 kg. Se vede in primul rand la fata si la burta si solduri. Nu stiu cati cm am pierdutdin circumferinta pt ca nu m-am masurat. Dar acum intru intr-o pereche de pantaloni in care nu am mai intrat de aproape 2 ani. Acum m-am cantarit si arata 78 fix. Sunt foarte bucuroasa! Dar mai am atatea de dat jos... NU ma las! Te pup.
  •  
    • 11 mesaje
    21 Mai 2008, 17:48
    0 0
    ccccc
  •  
    • 11 mesaje
    21 Mai 2008, 17:55
    0 0
    Buna! Sunt noua pe acest forum. Tot pe forum am aflat si de reductil. il iau de ceva vreme, am slabit dupa prima cutie 7 kg., sunt la a doua si am mai slabit 2 kg. reactii adverse nu am avut deloc, doctora mi-a spus ca toate medicamentele de pe piata au contraindicatii, pe care daca le-am citi nu am mai inghiti nimic. sunt multumita, nu am tinut regim pt ca nu am pofta de mancare, mai inghit cate ceva ca sa nu cad pe strada. as vrea sa contini cu lindaxa.... bafta tuturor si spor la slabit!
  •  
    • 22 mesaje
    21 Mai 2008, 18:00
    0 0
    Bine ai venit...si ma bucur ca te`ai alaturat noua! Ana si eu pap numai fructe, legume si uneori un pahar de lapte degresat. ma bucur ca pot sa ma abtin acum d cand iau reductil..nu mai am pofte nebuneee... azi am papat mai multe fructe decat d obicei ca simteam nevoia. mi`am propus sa nu mai bag altceva in gura si ma simt super bine! din ce in ce mai bine. astept si rezultate..sigur o sa fie! pupiiciiii!
  •  
    • 32 mesaje
    22 Mai 2008, 15:22
    0 0
    poate sa-mi vanda si mie cineva reductil?
    va rog!!!
  •  
    • 11 mesaje
    22 Mai 2008, 15:27
    0 0
    Se gaseste la farmacie si se elibereaza fara reteta.
  •  
    • 19 mesaje
    22 Mai 2008, 21:19
    0 0
    buna. ma bucur ca suntem din ce in ce mai multe. in week-end mi-am propus sa fac mai multa miscare si sa nu ma mai cantaresc pana luni. abia astept sa vad luni daca mai dau jos ceva. voi stiti cum e sa slabiti din grasime si sa cresteti masa musculara, in loc sa fie invers? pupici
  •  
    • 32 mesaje
    23 Mai 2008, 14:36
    0 0
    chiar nu are nimeni reductil de vanzare?
    yo n-am gasit reductil kre sa se elibereze fara reteta..din pakte
    va rog!!

    ada,mai e valabil anuntul tau?
  •  
    • 1 mesaje
    23 Mai 2008, 14:57
    0 0
    Va amuzati si ma ajutati si pe mine cu un vot http://www.acadea.ro/view.php?ItemID=281
  •  
    • 2 mesaje
    23 Mai 2008, 15:06
    0 0
    Buna,
    si eu i-au reductil, se gaseste la orice farmacie(cel putin eu nu am avut nevoie de reteta)si de rezultate am fost f multumita, in zece zile am slabit 3kg!
  •  
    • 1 mesaje
    24 Mai 2008, 12:01
    0 0
    buna:*
    si eu sunt din iasi..
    poti sa imi zici te rog d la care farmacie ai luat reductil 1+1 gratis?
    multumesc anticipat:*
  •  
    • 19 mesaje
    24 Mai 2008, 13:37
    0 0
    am ajuns la 77. sunt extrem de fericita. ma simt foarte bine, dorm f bine si cand ma scol chiar sunt odihnita. in plus am mai multa energie. poate si dorinta de a slabi imi da putere, dar chiar sunt extrem de bucuroasa. acum port pantalonii care imi erau atat de dragi acum 2 ani si pe care nu i-am purtat niciodata pt ca i-am luat mai mici (am zis ca poate astfel ma motiveaza sa slabesc). acum merg cu ei la scoala. va pup si astept sa slabim impreuna!!!
  •  
    • 22 mesaje
    24 Mai 2008, 22:04
    0 0
    Yeeee! ma bucur mult ptr tine Ana! eu maine dimineata ma cantaresc dar oricum si eu ma simt mult mai bine, am tinut si dieta destul de stricta, doar fructe si legume...putin peste azi si putin laptic. in rest pap numai vegetale, asa mi`am propus. maine vad rezultatele dupa 1 sapt. nu ma astept la f multe kg date jos dar oricum.... pupici dulci!
  •  
    • 3 mesaje
    27 Mai 2008, 04:04
    0 1
    nu inteleg de unde luati voi reductil cu 3 milioane, eu l-am cumparat chiar astazi cu 80 de lei cutia
  •  
    • 19 mesaje
    27 Mai 2008, 10:34
    0 0
    Buna. Noi nu am luat reductil cu 300 lei. Eu am luat o cutie de 15 cu 100 lei. Dar stiu de la o mamica de-a mea ca a luat acum 2-3 ani o cutie de reductil cu 350 lei.
    Eu momentan am stagnat, dar pantalonii in care nu incapeam, acum cad dupa mine. Sunt foarte bucuroasa.
    Aaaa, am probat azi rochia de mireasa si deja imi este larga. O sa o duc la croitor sa mi-o mai stramteze, insa problema este la sani. Din pacate, mi s-au micsorat si sanii...
    Va pup.
  •  
    • 19 mesaje
    27 Mai 2008, 10:35
    0 0
    Otilutz, ce faci? Ce arata cantarul? Pupici.