tovarasu Adminnnnnn!

  •  
    • 18346 mesaje
    25 Feb 2011, 11:00
    0 0
    cineva vrea sa-l elimine pe critical. nu?
  •  
    • 2323 mesaje
    25 Feb 2011, 11:01
    0 0

    Sorell, cred ca sunt 2 lucruri diferite, cu acelasi autor.
    1.mesajele, ca cel postat de Trili, pe care-l avem multe dintre noi in mesageria privata
    2.ceea ce spui tu c-ar fi scris, in cafenea, noaptea trecuta.
    Eu oricum nu prea citesc ce scrie personajul cu avatarul cu semn de intrebare, trec cu privirea peste mesaje fara sa le parcurg, asa ca...


    Acest mesaj a fost editat de către Maya01: 25 Feb 2011, 11:05
  •  
    • 9899 mesaje
    25 Feb 2011, 11:11
    0 0

    Am primit si io mesajul.

    Inca cuget daca sa i-o dau sau nu....

    Doar ca e Critical cu "i" mare in coada

  •  
    • 9873 mesaje
    25 Feb 2011, 11:15
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8901 mesaje
    25 Feb 2011, 11:16
    0 0
    Bai, da' ce se strange lumea p-aici...mai ceva ca in cafenea.
    La asa "subect"...cred si io!
  •  
    • 13910 mesaje
    25 Feb 2011, 11:17
    0 0

    pai se poate, trili...

    si la mine inlocuise atunci l-ul cu i.......

    apoi s-a potolit.

    acum a inceput iar.......sa-i fie de bine!

  •  
    • 9899 mesaje
    25 Feb 2011, 11:17
    0 0
    trili said:
    aolooooo, nu se mai poate manevra asta.
    nu stiu sa caut sa va arat cum se vazu la clona mea

     

    Trili, daca intri in mesajele tale private si faci click pe numele celui care ti-a trimis mesajul, adica pe Cricacal, o sa vezi ca se poate.

    Crede_ma.

  •  
    • 9899 mesaje
    25 Feb 2011, 11:18
    0 0
    andrada86 said:
    Bai, da' ce se strange lumea p-aici...mai ceva ca in cafenea.
    La asa "subect"...cred si io!

     

    Si ce propui?

    Sa deschizi tu un subiect din ala tocat la antena 3?

  •  
    • 8901 mesaje
    25 Feb 2011, 11:21
    0 0

    Dikens, facusi sant, tata, cu antena 3...te seaca rau, nu?!

       Ma'c sa ma dau cu sania.


    Acest mesaj a fost editat de către andrada86: 25 Feb 2011, 11:23
  •  
    • 9899 mesaje
    25 Feb 2011, 11:23
    1 0
    Nu ma seaca decat faptul ca vad persoane inteligente, cu potential, cu casca ochii si se minuneaza cand il vad pe Stan
    In rest...fiecare cu damblaua lui.
  •  
    • 8901 mesaje
    25 Feb 2011, 11:25
    0 0
    Si io m-am mirat sa te gasesc aici...dar, ma rog...fiecare cu placerea lui.
    Asa ca, te las si-ti doresc distractie placuta!
  •  
    • 9873 mesaje
    25 Feb 2011, 11:31
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 9899 mesaje
    25 Feb 2011, 11:49
    0 0
    andrada86 said:
    Si io m-am mirat sa te gasesc aici...dar, ma rog...fiecare cu placerea lui.
    Asa ca, te las si-ti doresc distractie placuta!

     

    Si unde ai vrea sa fiu?

    La topicul cu aia ce vrea logodna?

    Sau la cafenea, unde se bate apa in piu de sar stropi?

  •  
    • 574 mesaje
    25 Feb 2011, 14:00
    0 0

    Ei bine vad ca si altii de aici au fost victimele aceeluias ultimul_mohican, se pare ca si altii de aici au fost victimele lui carora le clona sa zic asa conturile, schimband o litera, in cazul meu litera i Mare creea confuzie cu litera "L".

    Am mii de postari in multe forumuri din cam toate domeniile si inca active, cum am patit aici in forumul acesta si cum s-au folosit cuvinte pe care nici foaia nu le poate accepta...nu am patit nicaieri.

    Aveti deci grije fiecare dintre voi cu cine va imprieteniti. sunt convins ca useri de aici au conturi fara numar conate.


    Acest mesaj a fost editat de către Critical: 25 Feb 2011, 14:02
  •  
    • 2554 mesaje
    25 Feb 2011, 23:41
    0 0
    Trili, nu stiu cine-i CriticaI nou, insa imi bag in zeama observatia: vazand ca si eu am primit mesajul, ma surprind atatea coincidente
  •  
    • 574 mesaje
    26 Feb 2011, 00:38
    0 0

    lol zepe ca nu stiai.......ultimul_mohican cine altcineva sa fie...ori care dintre voi poate maine sa aibe o clona si maine pot sa primesc si eu mesaje ca de la fiecare dintre voi....de asta e bine sa nu te imprietenesti cu nimeni din forum, in spatele unui avatar dragut poate sta o femeie bolnava, oligofrena etc.

     

    nici nu stiu de ce am ramas atata pe forum aici...nu se merita, va las pe voi restul sa va traiti viata sociala in el, m-am saturat de forum cu femei care au avatare frumoase apoi iti vorbesc mai rau ca la mahala, nicaieri in nici-un forum din tara asta nu am gasit femei sa vorbeasca asa ca aici precum au facut unele dintre voi,

     

    Tot mai multe sufera de narcisism insa am gasit alte eve care au plecat de aici din forum, s-au plans poe alte forumuri unde au si ramas, au fugit datorita limbajului jegos folosit de unele dintre voi, am zis unele nu toate, a fost pentru prima oara in viata mea de om cand dau de femei intr-un forum si sa-mi vorbeasca cu cele mai josnice cuvinte si obscene cu nu a facut nimeni asta...

     

    regina neagra de aici am gasit ijn postul ei cum vad iar ma jigneste gratuit apoi daca-i raspund pe masura sare la gatul administratorului ca eu sunt cel care jigneste...tot tu sunt cel needucat dar cuvintele josnice vin de la femei de aici care se presupune ca au copii...viata sociala...


    Acest mesaj a fost editat de către Critical: 26 Feb 2011, 00:49
  •  
    • 5575 mesaje
    26 Feb 2011, 09:52
    0 0

    nu fi nesimtit, Critical, la ce mizerii de mesaje mi-ai trimis, du-te si arunca-te dreaq de pe un pod, ca pe eva nu-s domni prea multi, n-ai sanse!

    Am primit si eu de la Critical ci "I" cu acelasi continut ca al lui trili , plus mesajul de la clona mea, mohiOcanul, ambii agramati si ambele cu obscenitati

  •  
    • 574 mesaje
    26 Feb 2011, 12:56
    0 0

    trili:

    acum 1 ore

    (No Subject)

     ,sunati-ma fac sex oral la preturi de criza

     

    in siteul asta numai obsedate sexual sunt, abia acum am vazut ca unii de aici  au clone cu vechime special pentru parteneri,partenere de sex frate da nebune sexuale nu au ce cauta pe eva ! 

     

     


    Acest mesaj a fost editat de către Critical: 26 Feb 2011, 12:57
  •  
    • 574 mesaje
    26 Feb 2011, 13:07
    0 0
    ultimul_mohican said:

    nu fi nesimtit,......., la ce mizerii de mesaje mi-ai trimis, du-te si arunca-te dreaq de pe un pod, ca pe eva nu-s domni prea multi, n-ai sanse!

    Am primit si eu de la Criticai cu "i" cu acelasi continut ca al lui ...

     

    ultimul_mohican se stie clar ca tu ai facut userul Criticai care are i mare la sfarsit chipurile sa faci confuzie cu nickul meu insa al meu are litera L ultima

    anunturi sexuale pe privat la fel ca si alte fete din eva  am primit cu de la tine tocmai de asta te-am pus pe blocat, acum nu mai poti sa-mi trimiti spam ..probabil ca mosu ala unde stai in gazda iti face traume

  •  
    • 574 mesaje
    26 Feb 2011, 13:13
    0 0
    trili said:

    acum 7 ore

    (No Subject)

     , sunatim-a satisfac garantat orinice fantezi ....

     

     trili ai ceva la cap cred ? e rusine tarii ca avem astfel de specimene ca tine, ce ai postat tu este o editare si nu un mesaj ca fiind de la mine !