preot clarvazator

•  
    • 1 mesaje
    17 Mar 2018, 08:43
    1 3
    liliana42 said:Buna am dat de o persoana recomandata de cineva care am fost foarte multumita de ea tipa face clarviziune costa 50 ron dar ma pus in garda de foarte multe lucruri care s-au adeverit si ma ajutat sa ies din ele pentru ca am stiut dinainte de la ea si m-am aparat plus ca te mai invata si altele eu iam pus banii in cont si am stabilit ora si ziua cand sa putem vorbi am fost foarte multumita daca am vreo problema si nu am banii atunci a fost draguta si tot ma ajutat asta am apreciat la ea dar prima data iam platit daca te intereseaza iti las id ei mateialina69

•  
    • 1 mesaje
    18 Mar 2018, 13:32
    1 0
    Am apelat la o clarvazatoare Nicoleta Ilie care isi face mare reclama ca ar fi o clarvazatoare autentica si sincera).Dansa are mai multe numere de telefon si alte seituri cu nume false,a cerut 100 de euro la inceput pentru a dezlega farmecele,apoi a cerut inca 500 de euro ca sa imi spuna descantecul.Nu am fost de acord cu suma aceasta exorbitanta si a amenintat ca va face rau daca nu-i trimit.Bineinteles ca nu a primit si de acea va scriu sa aveti grija la cine apelati.
    Unul din numerele de telefon al dansei este :0721012633
  •  
    • 2114 mesaje
    18 Mar 2018, 15:15
    0 0
    Mai scriu o data si apoi ...potopul. Mai fratilor, daca ar exista un preot cu "har" sau o vrajitoare autentica ar mai muri lumea de batranete sau cancer?
    Speranta moare ultima, e drept, cheltuim si ce nu avem pe niste povesti, hai sa fim adulti si sa constientizam ca povestile/basmele sunt pentru copii. Suntem prea saraci sa ne vindem si sufletele pe prostii inventate de smecheri fara constiinta...
  •  
    • 10 mesaje
    19 Sep 2018, 16:06
    0 0
    Buna. Am citit ceva de parintele Bartolomeu. E adevarat? Parintele mai traieste? Am vazut un nr de tel al dansului...
  •  
    • 1 mesaje
    5 Dec 2018, 21:43
    0 0
    liliana42 said:Buna am dat de o persoana recomandata de cineva care am fost foarte multumita de ea tipa face clarviziune costa 50 ron dar ma pus in garda de foarte multe lucruri care s-au adeverit si ma ajutat sa ies din ele pentru ca am stiut dinainte de la ea si m-am aparat plus ca te mai invata si altele eu iam pus banii in cont si am stabilit ora si ziua cand sa putem vorbi am fost foarte multumita daca am vreo problema si nu am banii atunci a fost draguta si tot ma ajutat asta am apreciat la ea dar prima data iam platit daca te intereseaza iti las id ei mateialina69