Fondul de ten

  •  
    • 629 mesaje
    13 Dec 2008, 17:22
    0 0
    Puteti primi mostre de fond de ten in Sephora. Eu am primit una chiar de la Clinique si apoi m-am dus si am cumparat fondul de ten respectiv. Despre Supermoisture era vorba. Am mai primit mostre din setul lor de curatare in 3 pasi, farduri de ochi mini. Am primit si de la Estee Lauder un mini mascara Projectionist si am devenit fan
    Ideea e ca in general dau mostre consistente daca esti client fidel. De asemenea am observat ca atunci cand cumperi ceva de la o anumita marca primesti mostre de la aceeasi firma.
  •  
    • 5 mesaje
    1 Oct 2010, 22:01
    0 0
    am eu produse de la pupa
    0767543710
  •  
    • 5 mesaje
    1 Oct 2010, 22:03
    0 0
    am produse pupa loreal max factor 0767543710
  •  
    • 170 mesaje
    13 Nov 2017, 12:42
    0 0
    Va recomand fondul de ten de la Paese: https://www.paese.ro/fond-de-ten-145
  •  
    • 14 mesaje
    15 Feb 2018, 06:07
    0 0
    Ale_21 said:Buna fetelor. Vreau sa imi schimb fondul de ten si nu sunt foarte hotarata ce marca sa folosesc...voi ce folositi? Ce parere aveti despre Accord parfait mineral de la L'oreal?L-a incercat careva?Astept parerile voastre.

     Buna Ale,

    Eu ti_as recomanda Bourgeois Healthy Mix, e cu acoperire medie si aspect f natural. Nu stiu insa ce tip de ten ai tu pentru ca acest detaliu conteaza.

    Daca ai bugetul si doresti sa investesti intr-un fond de ten mai scump iti recomand Clinique, Estee Lauder dar iarasi depinde de tipul de ten si ce acoperire vrei. Lasa-mi aceste detalii si iti scriu exact denumirile dupa. Daca esti pasionata de makeup & beauty, te invit pe canalul meu youtube, Mon Rouge by Oana, unde gasesti review de produse, tutoriale si asa mai departe.