Doamna si vagabondul

  •  
    • 1015 mesaje
    28 Sep 2013, 14:55
    0 0
    elysssa said:Eu: o tipa trendy, frumoasa, cu clasa, care nu a avut decat iubiti cu bani. Nu am iesit nicodata cu bmw. Toti iubitii imi faceau cadouri scumpe si imi plateau consumatia in toate locurile trendy in care ieseam. Plus ca niciodata, dar niciodata nu am iesit cu un nimeni. Intotdeauna am iesit doar cu personaje mondene.
    El: un tip dragut, dar sarac. Locuieste intr-un cartier marginas si e student la stat. Conduce un amarat de Logan.
    Noi: ne-am intalnit intamplator la ziua unui coleg de-al lui(un tip uratel dar foarte bogat). Eu vroiam sa ma combin cu colegul lui dar el m-a atras atat de tare incat am zis: "Ce naiba! Putem sa ne-o tragem macar azi!". Problema e ca azi s-a prelungit la nesfarsit. E foarte bun la pat si arata bine. Ce n-as da sa fie si bogat! Vreau sa termin cu el si nu prea pot. De cate ori ne vedem si vreau sa pun punct, sfarsim in pat. Nu stiu cum sa scap de el. Imi e rusine fiindca nimeni din grupul meu nu a iesit niciodata cu un sarantoc.

     
    Tu esti reala, fato??!!! Da-i pace sa-ti gaseasca o tipa adevarata, nu una de plastic...gandesti, simti, vorbesti...de plastic. Ia si zugraveste-te in BMW si asteapta-ti snobul, asemeni tie, doar c- am sa-ti spun ceva: s-ar putea sa ai surpriza sa nu te placa nici macar ala, daca vei avea tupeul sa i te arati exact asa cum esti! 

  •  
    • 1015 mesaje
    28 Sep 2013, 14:58
    0 0
    A, ok, Oana, mersi! N-am citit decat primul mesaj si m-a lasat masca
  •  
    • 1138 mesaje
    28 Sep 2013, 19:11
    0 0
    cumva lucrezi la videochat sau ceva de genul elyssa?
  •  
    • 4582 mesaje
    28 Sep 2013, 20:19
    2 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 122 mesaje
    28 Sep 2013, 20:27
    0 0
    eram curioasa dacă a ales loganul sau x6
  •  
    • 4724 mesaje
    28 Sep 2013, 20:39
    1 0
    elysssa said:Eu: o tipa trendy, frumoasa, cu clasa, care nu a avut decat iubiti cu bani. Nu am iesit nicodata cu bmw. Toti iubitii imi faceau cadouri scumpe si imi plateau consumatia in toate locurile trendy in care ieseam. Plus ca niciodata, dar niciodata nu am iesit cu un nimeni. Intotdeauna am iesit doar cu personaje mondene.
    El: un tip dragut, dar sarac. Locuieste intr-un cartier marginas si e student la stat. Conduce un amarat de Logan.
    Noi: ne-am intalnit intamplator la ziua unui coleg de-al lui(un tip uratel dar foarte bogat). Eu vroiam sa ma combin cu colegul lui dar el m-a atras atat de tare incat am zis: "Ce naiba! Putem sa ne-o tragem macar azi!". Problema e ca azi s-a prelungit la nesfarsit. E foarte bun la pat si arata bine. Ce n-as da sa fie si bogat! Vreau sa termin cu el si nu prea pot. De cate ori ne vedem si vreau sa pun punct, sfarsim in pat. Nu stiu cum sa scap de el. Imi e rusine fiindca nimeni din grupul meu nu a iesit niciodata cu un sarantoc.


    Dedicatie speciala pentru " doamna " Ula are alt gust in bmw ?  
     https://www.youtube.com/watch?v=ak6owGpMjcM

  •  
    • 8715 mesaje
    28 Sep 2013, 20:46
    0 0
    ponta said:

    Dedicatie speciala pentru " doamna " Ula are alt gust in bmw ?  
     https://www.youtube.com/watch?v=ak6owGpMjcM

    Mey, ce zic Parazitii cred ca e din " Domnul si bagaboanta"...



     

  •  
    • 4724 mesaje
    28 Sep 2013, 20:49
    0 0
    warmfreezer said:
    ponta said:

    Dedicatie speciala pentru " doamna " Ula are alt gust in bmw ?  
     https://www.youtube.com/watch?v=ak6owGpMjcM

    Mey, ce zic Parazitii cred ca e din " Domnul si bagaboanta"...



     

    Cum zici tu si'apoi mergem la Darl'a "pe rand " )

  •  
    • 4724 mesaje
    28 Sep 2013, 20:53
    0 0
    Am stat la coada la extasi dar pentru ca nu am apucat , a trebuit sa refuz o doamna .. Sa ma considere Gentleman ?
  •  
    • 4724 mesaje
    28 Sep 2013, 21:10
    0 0
    Oana_Domino said:ponto ce drac invarti?

     
    Codul insolventei si Codu rutier
     

     
  •  
    • 4724 mesaje
    28 Sep 2013, 21:12
    0 0
    Or .. Fack bacnote do suta si le dau cu 50 Tot cu bosorogu ala , esti ???
  •  
    • 4724 mesaje
    28 Sep 2013, 21:15
    0 0
    Daca's fi pentru o zi presedinte ...

     https://www.youtube.com/watch?v=uG3Ugl_9wIw
  •  
    • 1532 mesaje
    29 Sep 2013, 16:12
    0 0
    elysssa said:e devarat ca nu stie ce gandesc. am omis sa-i spun.
    nu vand camion. intrebarea era cum sa scap de faptul ca el imi place. mi-am tot repetat ca nu trebuie sa-mi placa dar nu-mi intra in cap. cand il vad se termina tot.

     Exista o vorba: "de ceea ce fugi, peste aia dai" sau ceva de genu`... cele ca tine, care dau exact peste lucrul de care fug, fie isi revin in simtiri si apreciaza sentimentele, omul, fie raman in prostia lor, apreciind banii si alte lucruri efemere si... se phutu tot! esti superficiala, fata! 

  •  
    • 668 mesaje
    29 Sep 2013, 16:17
    0 0
    Babitu, topicul e de acum cativa ani, nu iti va raspunde pampaloaica aka initiatoarea, are program de lucru in Amsterdam
  •  
    • 1532 mesaje
    29 Sep 2013, 16:17
    0 0
    elysssa said:toti prietenii mei merg de Craciun in Tunisia, iar el unde credeti ca vrea sa mergem? cica la o cabana la munte cu prietenii lui sarantoci.

     

    Draga mea, imi faci o mare sila... esti o dejectie!  

  •  
    • 1532 mesaje
    29 Sep 2013, 16:24
    0 0
    elysssa said:si nu sunt stricata. nu m-am culcat decat cu 4 barbati. mai am mult pana sa ajung sa fiu ceea ce sugerezi tu ca as fi.

     

    Modul in care gandesti te face cea mai mare stricata ever! Macar lasa baiatul ala sa isi gaseasca o doamna... adevarat 

  •  
    • 1532 mesaje
    29 Sep 2013, 16:28
    0 0
    Miss_Techirghiol said:Andrei cred ca era singur. Oricum nu prea a stat cu noi, a stat pe la alte mese nu cunosc cu cine.
    Mai, nu cred ca o cheama diana pe prietena lu cristi, cred ca o cheama oana sau ioana. Era blonda, numai ca avea niste extensii cam urate, cred ca a inceput sa se duca la saloane din astea ieftine. Pacat ca ea asa e draguta

    Despre problema ta, eu tiam zis, sa ii spui ca daca te iubeste cu adevarat isi schimba macar masina. Cred ca ori o sa schimbe masina...ori o sasi dea seama ca nu te merita.
    Cat despre craciun, eu zic sa nu renunti la tunisia, ca daca renunti acum, o sa renunti mereu la visurile si idealele tale

     

    Alta de teapa ei... "ideale"???? nu idealuri? sunteti praf amandoua. in Bamboo, adevarul este, se preda altceva... iar probele le dati doar oral. capre expirate

  •  
    • 1532 mesaje
    29 Sep 2013, 18:58
    0 0
    moni007 said:Nu-mi vine sa cred ce vad pe acest topic.Intotdeuna cand vad femei din astea cu fitze de vedete si bani ma gandesc cat de pustii tre sa fie pe dinauntru.Asa ca prefer sa rumeg la o coaja de pita,da sa am sufletul plin cu bucurii.
    Pt initiatoarea topicului: Fata draga,,,tu chiar esti reala?In ideea ca iti plac banii si ti e frica de saracie,te-as fi respectat spunand ca macar stii ce vrei si care-ti sunt prioritatile,dar nu stii nici asta pt ca ii umilesti pe aia "saraci".Daca ti-e frica de saracie,sa stii ca de ce ti-e frica nu scapi si oricum mai saraca de atata n-ai cum sa fii.Bogatia adevarata sta in suflet domnisoara draga de bamboo.Si degeaba ai bani daca materia cenusie este nula.Un om inteligent poate comunica,sta,accepta si cu o persoana fara bani,dar tie ti-e imposibil ca doar dee...taticu cu bani care ti-a dat porche u se astepta la mai mult de la tine.
    Sincer...m-am enervat rau si nu vreau sa te jignesc,dar trezeste-te pana nu o sa ajungi plina de bani,dar singura.
    Iti doresc toti banii din lume asa cum ti doresti si tu

     

    Moni... iti tocesti tastatura degeaba... nu are intelectul necesar sa priceapa ce ai scris tu acolo... nu e in stare si, de unde nu se poate mai mult, nici Dumnezeu nu cere. 

  •  
    • 1532 mesaje
    29 Sep 2013, 19:19
    0 0
    Oana_Domino said:babitu, topicul e din 2008, povestea nu-i de actualitate!!

     


    Da, mah, fetele, acu` vazui si io )) pfuu... dar sper ca citeste, totusi... si mai sper ca are langa ea un amarat de... tinichigiu si ca taticu` a dat faliment si circula cu o dacie break  

  •  
    • 682 mesaje
    30 Sep 2013, 10:54
    0 0
    enriqua_14 said:elly,sarantoaca si de rasul curcilor,esti tu,nu el...gaseste-ti unul care sa te duca in Tunisia,dar care sa nu simta pt tine nimic si sa te insele pe toate gardurile...preferi varianta asta?Nu e bine sa fi mai modesta,dar sa ai bogatia sufletului langa cel care sti k pune pret pe tine si te iubeste sincer?Ai iubit vreodata cu adevarat?

     Perfect de acord cu tine, enriqua ! Pacat ca nu gandeste si stilata initiatoare a topicului la fel .... Conteaza mult mai mult ca un tip sa aiba minte si suflet, ca banii se pot face .... dar daca ai bani cu galeata si n ai pic de suflet si minte ....ce te faci? Ca banii se termina la un moment dat,si atunci cu ce ramai????