Sotul vrea sa fac sex cu alta persoana !

  •  
    • 471 mesaje
    15 Aug 2008, 18:16
    2 4
    Sti... e o vorba.. Ce are __ cu prefectura? De unde pana unde a ajuns "dansul" la concluzia ca daca iti cauti un amant o sa te simti mai bine...

    Ma scuzati,poate oi fi grea de cap dar nu inteleg mai nimic din povestea asta...

    Domnul nu e gelos? Hmm...
    Maaare dragoste din partea lui: Draga mea,chiar te rog sa iti cauti un amant si sa faci sex cu el ca sa te simt bine. "Eu nu ma supar!Sunt tooot un lapte si o miere"
    Cele Pro acestui subiect... Nu ma atacati prea tare
  •  
    • 134 mesaje
    15 Aug 2008, 18:18
    3 0
    Eu nu inteleg un lucru: pentru ce v-ati mai casatorit? Voi nu aveti nevoie de fidelitate (sotul tau, cel putin), cum e normal intr-o casnicie, relatia voastra pare sa se bazeze doar pe sex, nu pe iubire. Si orice s-ar zice, asta este o relatie anormala, sotul tau ori nu te iubeste deloc, ori are o problema psihica.
  •  
    • 100 mesaje
    15 Aug 2008, 18:25
    0 0
    dar cum puteti sa o luati in serios?????
  •  
    • 1995 mesaje
    15 Aug 2008, 18:29
    0 0
    Aaah, in sfarsit un topic de vineri...
    Deci cum ai zis: cuckold? revin, dupa ce dau o raita pe google. Nu de alta, da' sa nu dau vreun sfat incompetent
  •  
    • 13679 mesaje
    15 Aug 2008, 18:30
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5188 mesaje
    15 Aug 2008, 18:33
    2 0
    io vreau sa stiu de ce tre' sa vii dimineata la sot? amantul sta departe?

    pai nu puteti folosi masa din bucatarie? iesiti mai ieftin, mai speli si-un vas, mai invarti in oala..
  •  
    • 5575 mesaje
    15 Aug 2008, 18:36
    2 1
    supertare. omul isi fabrica singur motive de divort. pui botul, esti mancata. aveti proprietati impreuna, ceva care sa il faca sa vrea divortul? sau are o amanta si nu stie cum sa scape de tine, te vede gasculita.
    (asta in cz ca nu esti trol)
  •  
    • 471 mesaje
    15 Aug 2008, 18:41
    0 0
    Fetelor... CAT LA SUTA GARANTATI CA TOPICUL ASTA E O BATAIE DE JOC.... O MINCIUNA FACUTA DIN PLICTISEALA... ?

    Eu la concluzia asta am ajus...

    Cat de p R o S t poate sa fie omul ala ca sa ii zica la sotie : Dute si fa sex cu altul!
  •  
    • 1 mesaje
    15 Aug 2008, 18:42
    1 0
    Barbatul care iubeste ar vrea sa te aiba doar p'u dinsul,dar nu sa te imparta cu altcineva...nu te merita daka iti cere asta...
  •  
    • 7743 mesaje
    15 Aug 2008, 18:43
    1 0
    Milady
    pot sa fac, doar de doua ori :o :o ? ca mi-am pus cenusa-n cap!

    am asa un sentiment de inferioritateee, teribil ...de nu pot spune, nu pot dom'le ca fetele astea!!
    ma roade tare! disperarea ma roade!
  •  
    • 1995 mesaje
    15 Aug 2008, 18:44
    0 1
    Din wikipedia:
    "Sotia care se bucura de cuckoldry este uneori mentionat ca un hotwife. In a broader context, the contrast between a cuckold and the additional male participant is sometimes used to summarize an individual's personality or behavior and the variability commonly seen in male libidos; the cuckold or beta male suggesting a lack of virility or smaller phallus and the additional male participant or alpha male representing virility, potency, a larger phallus, fertility, masculinity, strength and a sense of confidence in the ease with which he may sexually possess another man's wife. intr-un context mai larg, contrastul dintre un cuckold sex masculin şi de suplimentare participantului este utilizat pentru a sumariza, uneori, un individ de personalitate sau de comportament si variabilitatea frecvent observate la masculi libidos; cuckold sau versiune beta de sex masculin care sugerează o lipsă de virility sau mai mici phallus şi suplimentar barbat participant sau de alfa de sex masculin, reprezentand virility, potenta, o mai mare phallus, fertilitate, masculinity, Forta de aderenta si un sentiment de incredere in usurinţa cu care el mai poseda un alt barbat sexual sotia lui.

    Cuckolding among female-dominant couples differs from the original definition of cuckolding in that many of these men are willing to be cuckolded by their wives, sometimes as part of the their sexual fantasy and sometimes because they gain genuine sexual arousal through being humiliated by his wife being better sexually fulfilled with a potentially superior male. Cuckolding printre femele-dominanta cuplurile difera de original in definirea cuckolding că multi dintre acesti oameni sunt dispusi sa fi cuckolded de sotiile lor, uneori, ca parte a lor sexuale fantezie si, uneori, pentru ca obtine prin sexual veritabil fiind umilit de catre sotia sa fiind indeplinite mai bine sexual cu un potential superior de sex masculin. In some cases the husband may instigate and nurture his wife's sexual infidelity, raising the question of who is truly in control. in unele cazuri, sotul mai instigate şi nurture sotia lui sexuale infidelity, se ridica intrebarea care este cu adevarat în control. This is a common theme in letters to erotica magazines and online sites which focus on cuckoldry. Aceasta este o tema comuna, in literatura erotica reviste online de site-uri care se axează pe cuckoldry.

    In most modern cases of cuckolding, the husband usually finds pleasure through that of his wife and they (the wife and extramarital participant) may both enjoy attempting to actively include him in the act of cuckolding as much as possible through serving her. ÃŽn cele mai multe cazuri de cuckolding moderne, de obicei, barbatul constata ca, prin placerea de sotia sa si extramarital participant) se pot bucura atat a incerca sa-i includă activ în actul de cuckolding cât mai mult posibil, prin care servesc de ea. Some common themes include praising her appearance, attempting to stimulate her sexually at the same time as the additional participant, and generally being engrossed in her enjoyment. Unele teme comune includ praising apariţia ei, ea a încerca să stimuleze sexual, în acelaşi timp, ca de suplimentare participantului şi, în general, fiind engrossed in bucurăm de ele.

    De asemenea, sotul poate elabora sotia lui sexuale partener prin efectuarea de sex oral pe el, ca sa arate mai multe umilinte"
  •  
    • 1995 mesaje
    15 Aug 2008, 18:53
    1 0
    Frumoasa traducere
    Asea, deci sa recapitulam:
    - ea alina, este cel putin hotwife
    - el sotul, este cel mai probabil libidinos si o are mica;
    - el amantul, trebuie sa fie de tip alfa-male, extrem de viril si sa fie dispus sa faca doua chestii - sa si-o traga cu ea si daca i se cere (si nu este exclus) sa accepte ca sotul sa ii faca sex oral.
    Aha.
    Pai eu stiu draga Alinutza daca ai "the complete imagine in your head" si daca ai fi dispusa sa o faci, asa de dragul sotului cuckold? Nu stiu, fiecare stie ce prefera in materie de sex. Stie si ce poate accepta si ce nu, indiferent cat de mult ar iubi acea persoana...

    LE: In caz ca esti troll, normal ca poti accepta orice
  •  
    • 90 mesaje
    15 Aug 2008, 18:55
    0 0
    Io recunosc ca am citit pe wikipedia.


    Si ca sa va citez de pe un alt forum:
    "Umilirea de a fi "inselat", de a fi obligat sa accepti amantii Stapanei tale mi se pare una dintre activitatile "obligatorii" intr-o relatie FemDom. E normal sa fii obligat sa suporti orice umilire sexuala pentru a-i face pe plac Stapanei tale.


    Cazul ideal, umilirea maxima, nu cred ca este atunci cand slujesti un cuplu de Stapani ci cand Stapana ta (eventual si sotia) este impreuna cu amantul sau. Mai exact, atata timp cat relatia ta este cu un cuplu, relatiile dintre ei sunt absolut normale. Nu prea ai cum sa simti gelozie, sa te simti neputincios. daca in schimb, tu ai o relatie doar cu Stapana, vei fi rpobabil mai atasat de ea si atunci umilinta va fi mai mare. In cazul in care Stapana iti este si sotie/partenera in viata de zi cu zi, atunci putem vorbi de un cuckold adevarat. "
  •  
    • 5188 mesaje
    15 Aug 2008, 18:57
    0 0
    dable, concret ca-s femeie practica: zice acolo ora cand are loc toata treaba? ca doamna alina_81 prefera noaptea.

    cine cumpara prezervativele? sotul, sotia sau cuck-ul, pardon amantu'? cine cumpara uleiu'? de fapt folosesti uleiul pentru gatit.

    ca daca nu-i gelat si uns cu ulei pe fese, io as refuza sa ma ating de el.
  •  
    • 13679 mesaje
    15 Aug 2008, 18:58
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8237 mesaje
    15 Aug 2008, 19:04
    0 0


    POCAITI-VA
  •  
    • 1995 mesaje
    15 Aug 2008, 19:05
    0 0
    Congo mey, nu intelegi ca treaba e serioasa :o Chestia cu cine ia prezervative e chestie de logistica, parerea mea ca cucku' tre' sa se ocupe, ca e umilinta lui Tre' sa ia marime mare pentru alfa, farmacista o sa admire chestia si o sa ii fuck ochi dulci. Cine stie, poate saptamana viitoare se pune problema de cuck in patru.
    In ceea ce priveste uleiu' eu cred ca e o idee buna, arata bine pe sticla, daca se filmeaza cuckoringu' pentru amintiri pe plasma, cand sotul o va avea si mai mica si va fi muuuult mai libidinos.
    Deja a inceput sa imi placa. Cine stie cu ce idei ma duc eu la barbat'al'meu de dupa aia o sa plang acilea pe eva, de singura cuck.
  •  
    • 1995 mesaje
    15 Aug 2008, 19:08
    0 0

    Da, da, promit sa ma POrCAIESC, ca de pocait n-am sanse cu fetele astea disperate.....care cer sfaturi si eu nu ma abtin sa nu le dau...
  •  
    • 21507 mesaje
    15 Aug 2008, 19:17
    0 0
  •  
    • 823 mesaje
    15 Aug 2008, 20:31
    0 0
    .