Program de primavara

  •  
    • 1 mesaje
    21 Apr 2004, 15:31
    0 0
    Fetelor, nu stiu daca ati auzit de produsele de slabit pe baza de aloe vera, dar stiu persoane care au reusit sa se puna in forma cu ajutorul lor. Pentru ca sora mea este extrem de interesata de problema, am cumparat si noi, sint ce e drept cam piperate, dar sa stiti ca au rezultate. Este vorba de niste pastilute cu extract de garcinia care taie serios pofta de mancare, si mai ales de o crema minune, care se da prin locurile cu probleme si se sta infasurata vreo doua ore. Dupa asta se pierd pana la 2,5 cm in circumferinta. Mai au ei si altele, trebuie studiate. Daca vreti sa stiti mai multe, pentru ca intru mai greu pe aici, ne auzim pe mail la r_aurelia@hotmail.com
  •  
    • 425 mesaje
    21 Apr 2004, 16:30
    0 0
    cum se numeste crema minune?
  •  
    • 2234 mesaje
    21 Apr 2004, 16:31
    0 0
    ei asta e buna. eu nu cred o boaba. si parca aud ca e un fel de herbalife
  •  
    • 331 mesaje
    21 Apr 2004, 17:00
    0 0
    e o firma gen herbalife, preturi tot cam la acelasi nivel, dar efecte nu cunosc...sau defecte
    poftesc si eu la multe...de ex: spuma de capsuni...ce ziceti? da' rod un fibrobar si-mi trece
  •  
    • 425 mesaje
    21 Apr 2004, 17:01
    0 0
    eu orez expandat chior...
  •  
    • 4 mesaje
    16 Iun 2004, 13:46
    0 0
    Dragele mele,
    Au aparut pe piata cateva "preparate" italiene noi. Este vorba de produsele Fitomagra. Sunt naturale, pe baza de plante (in principal ceai verde) si crom. Pana acum am gasit in farmacii ceai (in jurul lui 200 000 cutia) si pastile (vreo 365 000).
    Am inceput acum 1 saptamana si functioneaza. Este adevarat, le combin cu exercitiu fizic, dar eu zic ca merita incercate.
  •  
    • 65 mesaje
    7 Iul 2004, 12:23
    0 0
    Imi dau si eu cu parerea...
    Nu cred ca aceste ceaiuri de slabit pot face minuni.Inteleg ca pot micsora pofta de mancare dar sa slabesti datorita lor...nu prea cred.Sa va spun sincer nu am probleme cu kilogramele in plus dar daca vreti sa slabiti mergeti la un nutritionist si acesta va va spune exact ceea ce trebuie sa mancati pentru ca organismul vostru sa nu mai asimileze.Si inca ceva.....mult sport pentru ca fara sport nu prea se vad rezultatele!
  •  
    • 1530 mesaje
    7 Iul 2004, 12:37
    0 0
    Or exista produse speciale, adjuvante in cura de slabire. Si doar asta sunt: adjuvante! Fac doar o mica parte, restul trebuie facut tot de noi, mancarea redusa, miscare, cremuire (ma rog... asta o poate face si pretenu' sau sotu' pt noi... ), vitamine si minerale si, daca ne permitem, masaj si alte tratamente. Nu exista pilula minune care sa scada stratul de grasime, sa tonifieze pielea, sa dea forme frumoase si feminine muschilor!
    Avem o lene de nota 10! Dar fara munca rezultate nu sunt!