Tinctura de fructe de soc- pentru slabit

  •  
    • 188 mesaje
    9 Sep 2010, 10:05
    3 1
    Buna fetelor,

    Am auzit si eu doar lucruri de bine despre tinctura de soc de la Dacia Plant. O prietena a inceput o cura cu ea, acum asteptam rezultatele.

    Ea si-a cumparat-o de pe obc.ro, un magazin on-line cu produse bio si naturale care fac livrari gratuite in aproape toata tara.
  •  
    • 1 mesaje
    20 Oct 2011, 11:31
    3 0
    Buna fetelor..am citit cam toate mesajele de pe acest site..as incerca si eu tinctura de soc dar am o oarecare retinere..eu beau ceai de soc..decat seara o cana si ma simt foarte bine..am slabit 3kg in 2 saptamani..tin sa mentionez k nu mananc carne de un an..asa k incercati si cu ceai de soc nu doar tinctura..si am mai citit k aceasta tinctura k sa aiba efect trebuie combinata cu ceai de soc..o lingurita cu o cana de ceai..
    va pup
  •  
    • 1 mesaje
    1 Apr 2012, 22:57
    0 1
    EU INCERC DE CATEVA ZILE SI AM incercat in felul urmator: inainte de mese o lingurita intr- o cana de ceai de slabit.adica de trei ori pe zi.gustul e insuportabil pt mine.alta problema la mine e faptul ca mereu sunt pe drumuri, nu am ore de masa fixe, de multe ori nu pot lua micul dejun sau pranzul, deci e greu. cum reusiti sa luati 7 lingurite fara a-l dilua in ceva?
  •  
    • 5575 mesaje
    2 Apr 2012, 00:59
    1 0
    incearca mai bine capsule de ceai verde.
    stiu 2 persoane la care au dat rezultate, una dintre ele sunt eu.
    si, normal, alimentatie de bun simt, fara infometare, fara excese, baga si ceva sport in program si muuuulta apa,sa elimini toxinele.
  •  
    • 3 mesaje
    16 Apr 2012, 00:14
    2 1
    AncaC said:Dupa parerea mea, tinctura de fructe de soc este cel mai grozav remediu de slabit pe care l-am incercat...si nu numai naturist.
    Eu sunt o vetereana in tinutul curele de slabire si cura cu fructe de soc mi se pare excelenta.

     

    Buna draga mea,am si eu cateva intrebari: 1) aceasta tinctura se administreaza dupa masa neaaparat,sau nu conteaza daca ai mancat cu cateva ore inainte?
    2) in timpul acestei cure apar dureri insuportabile de burte,sau moderate?
    3)ma pot opri brusc daca mi se pare ca am slabit prea mult(eu am 13 ani si 54 de kg..nsh de ce vreau sa slabesc dar macar 4 kg.Ma interesez si pt mama mea) sau trebuie macar sa ajung la a 7-a zi sau a 14-a sau a 21-a? 
    Multumesc:* imi poti raspunde printr-un mail la adresa :maditzaioana@yahoo.com sau pe id de mess:maditzaioana?sau aici.astept.Multumesc frumos:*:* 
  •  
    • 3 mesaje
    16 Apr 2012, 00:57
    1 0
    .
    Acest mesaj a fost editat de către Maditz: 16 Apr 2012, 01:00
  •  
    • 3 mesaje
    16 Apr 2012, 00:58
    2 0
    Maditz said:
    monica_pisica said:Am si eu o intrebare: de ce trebuie luata la ora 18, asa cum scrie in prospect? si eu as vrea sa fac o cura de detoxifiere+slabire, insa ora imi este total nepotrivita. Stiu ca nu trebuie sa mai mananc dupa ora 18 dar nu am incotro,ajung acasa dupa 19, rupta de foame.

     

     

    poti lua si dimineata pe stomacul gol
  •  
    • 4 mesaje
    18 Apr 2012, 21:34
    1 3
    Salutare. Eu am incercat cu ceai verde si este foarte bun, dar este important sa fie unul de buna calitate. Acum il folosesc pe cel de la Bio Elemente http://www.bioelemente.ro/fisio-diur-ceai-verde.html?utm_source=Pleisty&utm_medium=Istoricul+Tau+Recent+%5B31645%5D&utm_content=Fisio+Diur+-+ceai+verde+%5BI_0ffaf%5D&utm_campaign=Pleisty+%5Bdxtl%5D si alaturi de sport deja am inceput sa slabesc .
  •  
    • 1 mesaje
    23 Apr 2012, 21:02
    1 2
    Buna!! Am vazut cata lume este interesata de slabit! As dori sa va impartasesc si eu unele dintre incercarile mele pentru a slabi ... am inceput prin a consuma cat mai multe fructe si legume , renuntand la alimente necorespunzatoare... intr-adevar , s-a vazut diferenta! De curand , insa , mi s-a intamplat un lucru nemaipomenit , si anume mi a recomandat cineva niste produse de sanatate foarte bune ! Eu fiind o persoana mai sceptica , m-am documentat in legatura cu asta si am ramas uimita! A doua zi , am sunat persoana respectiva si mi am comandat imediat produsele! Intr-o luna de zile mi-am intarit sistemul imunitar , nu mai stiu ce inseamna oboseala si am si slabit 6kg! Firma se numeste Kyani , iar cele 3 produse se numesc "Triunghiul sanatatii". Oricine doreste poate cauta pe internet sau , pentru mai multe detalii , ma poate contacta.  O seara buna va doresc!
  •  
    • 11 mesaje
    6 Sep 2013, 22:05
    0 1
    Mai exista Cineva pe aici ??
  •  
    • 11 mesaje
    10 Sep 2013, 11:39
    0 0
    As avea si eu o intrebarea in legatura cu tinctura de soc, te scoate la baie la lipsa mica Sau mare??
  •  
    • 2 mesaje
    31 Oct 2014, 18:38
    0 0
    Referitor la tinctura din fruce de soc am citit si eu ca este foarte buna pt slabit , detox chiar si acnee...de azi am inceput si eu si o sa revin cu detalii cum evolueaza toata chestia asta...
  •  
    • 2 mesaje
    15 Nov 2014, 18:32
    1 0
    revin cu detalii , in afara de faptul ca nu mai sunt balonata schimbari in bine in cazul meu nimic....din contra mi-au iesit niste cosuri pe fata si de slabit deloc
  •  
    • 13 mesaje
    18 Nov 2014, 12:04
    0 0
    Un produs bun care poate fi eficient in pierderea kilogrmelor este si Acaiberry900!
  •  
    • 19 mesaje
    4 Dec 2014, 16:11
    1 0
    In cazul celor care slabitul este mai mult decat un moft, in cazul celor care ca ani de zile de diete nu ii mai ajuta, atunci cred ca fara sfatul unui nutritionist bun (si cand spun bun, inseamna un om cu specializare in boli metabolice) nu au cum sa reuseasca. Si va spune asta cineva care are un caz de genul asta in casa. Nici tinctur de nu stiu ce, nici nu stiu ce Atkins sau pastile nu si-au facut efectul. Singura solutie a fost bisturiul profesionist al doctorului Smeu de la Ponderas si operatia de gastric sleeve. Apoi, cu asistenta unui nutritionist adevarat (nu ca cei consultati pana la momentul ala, cu cabinete la parterul blocului ;() rezultatul a fost magic: 80 de kilograme intr-un an si fara yo-yo si are voie sa manance orice, lucruri pe care nu le mai pusese in gura de ani, dar doar ca in cantitati foarte mici. Si fara sentimentul de privatiune, caci mananca putin ca nu poate fizic mai mult, nu ca i-ar interzice cineva. Dar, repet, la Ponderas exista nutritionisti si chirurgi si medici specializati in tot ce inseamna problemele celor grasi si grasuti, asa cum am fost si "noi" la un moment dat. Si acum a trecut ca un vis urat. Dar cu ajjutor de specialitate, nu cu ceaiuri si tincturi.
    Pe site au si un calculator de BMI, cu care tepoti verifica de acasa in ce categorie te incadrezi.
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Dec 2014, 20:04
    0 0
    aminami said:In cazul celor care slabitul este mai mult decat un moft, in cazul celor care ca ani de zile de diete nu ii mai ajuta, atunci cred ca fara sfatul unui nutritionist bun (si cand spun bun, inseamna un om cu specializare in boli metabolice) nu au cum sa reuseasca. Si va spune asta cineva care are un caz de genul asta in casa. Nici tinctur de nu stiu ce, nici nu stiu ce Atkins sau pastile nu si-au facut efectul. Singura solutie a fost bisturiul profesionist al doctorului Smeu de la Ponderas si operatia de gastric sleeve. Apoi, cu asistenta unui nutritionist adevarat (nu ca cei consultati pana la momentul ala, cu cabinete la parterul blocului ;() rezultatul a fost magic: 80 de kilograme intr-un an si fara yo-yo si are voie sa manance orice, lucruri pe care nu le mai pusese in gura de ani, dar doar ca in cantitati foarte mici. Si fara sentimentul de privatiune, caci mananca putin ca nu poate fizic mai mult, nu ca i-ar interzice cineva. Dar, repet, la Ponderas exista nutritionisti si chirurgi si medici specializati in tot ce inseamna problemele celor grasi si grasuti, asa cum am fost si "noi" la un moment dat. Si acum a trecut ca un vis urat. Dar cu ajjutor de specialitate, nu cu ceaiuri si tincturi.
    Pe site au si un calculator de BMI, cu care tepoti verifica de acasa in ce categorie te incadrezi.

     FOARTE INTERESANT ... multumim ,

  •  
    • 1 mesaje
    8 Dec 2014, 13:50
    1 0
    Pentru slabit eu am inceput astazi o cura cu produsul Thermacuts. Nu ma astept sa slabesc cine stie ce, dar ar fi fain sa mai dau jos din kilogramele care s-au acumulat. Incerc sa fac tot ce tine de mine pentru a mai elimina kilograme. Mananc sanatos si fac exercitii fizice zilnice.