CARE ZODIE(BARBATI)E CEA MAI BUNA LA PAT

  •  
    • 4359 mesaje
    10 Mai 2007, 10:20
    0 0
    conform carei logici, nu te supara?
  •  
    • 556 mesaje
    10 Mai 2007, 10:37
    0 0
    chiar m-ai facut sa rad consuella ))
    vorba lui invisible,conform carei logice??
    si unde scrie ca daca sagetatorii sunt nestatornici nu te fac sa te simti bine in pat?ma abtin dar as putea sa-ti aduc argumente ca nu este asa,idem la capricorn si fecioara???nu stiam ca horoscopul zice''astea sunt zodiile cele mai proaste la pat'',din cate stiam yo,conteaza de experienta fiecaruia si in special de femeia pe care o au!ofofof
  •  
    • 1906 mesaje
    10 Mai 2007, 18:17
    0 0
    invi se refera la pesti. ei bine draga, tzeapa. am dat de un peste super ok ca om, dar la pat nu prea ma coafeaza.
  •  
    • 4359 mesaje
    10 Mai 2007, 19:14
    0 0
    . Pinky, tu ce zodie esti?
    Acum serios, credeti ca simpla nastere la o data anume te face bun sau prost la ceva anume? Sunt pesti buni in pat si pesti prosti in pat, la fel si lei, scorpioni, capricorni, whatever else. Daca unele femei prefera sa aiba convingerea ca sunt compatibile cu unu' sau altu' doar pe baza datei de nastere, treaba lor, pe masculi nu ii preocupa asa mult chestia asta Dar ne punem in tema, just in case
  •  
    • 877 mesaje
    11 Mai 2007, 08:58
    0 0
    Chiar Pink, spune ce zodie esti, acus iti face Invi astrograma
  •  
    • 1906 mesaje
    11 Mai 2007, 13:13
    1 0
    sunt scorpion cu ascendent in varsator. eu nu am spus ca toti pestii sunt naspa la pat, ci doar ca nu toti sunt buni. culmea e ca exceptand faza cu sexul, pestele ala era un om super ok.
  •  
    • 4359 mesaje
    11 Mai 2007, 13:54
    0 0
    clar, ascendentu' te STRICA (pe tine, nu pe el, vezi cata obiectivitate am in pareri, nu)
    Da ma, nu poti spune multe lucruri care sa fie valabile despre TOTI barbatii si TOATE femeile, eu nu pot sti cum sunt toate scorpioancele, pentru ca mai am cateva milioane (estimez eu) de cercetat
    Gata cu vorba, la treaba
  •  
    • 877 mesaje
    11 Mai 2007, 14:12
    0 0
    Infi, io is sagetator, cu ascendent in sagetator, ce ma strica??
  •  
    • 4359 mesaje
    11 Mai 2007, 14:18
    0 0
    nush, ce sunt eu acum, tata plutoniu, sotzu' uraniei? Te strica ceva?
  •  
    • 877 mesaje
    11 Mai 2007, 14:23
    0 0
    nika , momentan.
  •  
    • 622 mesaje
    11 Mai 2007, 18:47
    0 0
    1.varsator,2.gemeni...

    da, varsatorii nu au chef , apetit...
    sunt prea cerebrali..nu vor..
    le place muzica, calatoriile,sa invete, sa stie, sa converseze mult , sa isi ajute prietenii, sa dea sfaturi etc...dar...fara sex.
  •  
    • 2060 mesaje
    11 Mai 2007, 20:09
    1 0
    bre' naspa atunci cu varsatorii

    cei mai buni la pat ca zodie??? asta e o utopie, depinde de atat de multe...
    ca sa fiu on topic totusi: scoprionii si leii ca numa d'astia am incercat ce sa zic si io...
    din astrologie stiu ca barbatii care au pozitionat martele in rac sunt f buni amanti! pe verificate !
  •  
    • 5457 mesaje
    11 Mai 2007, 20:38
    0 0
    Aqua, adica si racii, nu?!
  •  
    • 2060 mesaje
    11 Mai 2007, 20:47
    0 0
    da si ei...racul e un semn senzual, patronat de luna (de unde vine si "nebunia" lor lunatica ca sa zic asea )asta inseamna ca simte femeia f bine, un maestru al mangaierilor, al sarutarilor sa mai zic ??! martele insa in tema masculina e foarte important... dupa cum in tema feminina e venusul si luna!
  •  
    • 272 mesaje
    11 Mai 2007, 23:11
    0 0
    orice ati zice voi, eu raman laq vorba mea, am cunoscut un varsator absolut fantastic, si nu, n-o prea avea cu conversatiile nesfarsite, o avea cu statul, pardon , luptele in pat, si zau ca se pricepea.
  •  
    • 150 mesaje
    14 Mai 2007, 08:33
    0 0
    mai o logica conforma cu ce se spune la temperament in zodiac si pe probate daca nu credeti, ca focul ar fi cel mai bun. Adica sa fie cat mai activi, cei mai naspa ar fi cei pasivi, ce nu sunteti de acord? Focul si aierul sunt activi, restul pasivi, dupa gruparea yin si yang. Dar apa cica ar fi mai buna ca pamantul pt ca e intuitiva iar zodiile de pamant sunt cele mai pasive - se gandesc numai la bani si aspecte materiale.
    Iar ref la sagetator ce sa zic ...nu stiti vorba aia ca daca nu ai un mimim de rabdare si constanta nu iese nimic bine decat toate pe jumate'? Acum depinde poate omu' are ascendentul in ceva mai stabil si se completeaza lucrurile.
    E f adevarata faza cu martele am observat si eu. Am mai observat ca Marte in gemenii sau sagetator-sunt cei mai afemeiati.
  •  
    • 556 mesaje
    14 Mai 2007, 08:59
    0 0
    nu s-a demonstrat nicaieri ca x din foc e cea mai buna si y din pamant cea mai proasta,s-a aratat doar,bazandu-se pe caracteristici generale,modul fiecaruia de a face.se spune ca zodiile de foc si aer sunt mai active si cele de apa si pamant cele mai pasionale deci,se completeaza reciproc.nu ca sunt mai bune si mai proaste,ai asta depinde de femeie,spui u ca normal ca ai prefera unul activ,cine zice???poate ele vor barbati pasionali,si atunci normal ca li s-ar parea ca cele de apa sunt cele mai bune si cele de faoc cele mai varza ,nu??asta depinde de fiecare zodie in parte,de fiecare femeie in parte,de ceea ce isi doreste,nu din vorbele tale.
  •  
    • 150 mesaje
    14 Mai 2007, 13:10
    0 0
    ok daca prefera pasivi treaba lor ...poate si pe aia adormiti si ele sa faca totul.
  •  
    • 556 mesaje
    14 Mai 2007, 20:24
    0 0
    dar nu-i vorba de pasivitate sau adormiti,doar sunt pasionali,romantici
  •  
    • 150 mesaje
    15 Mai 2007, 08:49
    0 1
    mai pe mine un scorp m-a plictisit de moarte....
    Pestii sunt ingrozitori...
    Racul e destul de bun .
    Dar pe locul 1 e tot berbecul (parerea mea).