Candida si fibromul uterin

  •  
    • 127 mesaje
    27 Aug 2018, 11:57
    0 0
    Buna! Nu e placut ceea ce ti se intampla, imi dau seama prin ce treci. Si eu am fost la fel cu ciclul, am foarte mult si este inchis la culoare, dar asta e o situatie pe care hormonii tai o controleaza. Am fost si eu la ginecolog, la doctorul Silviu Istoc, care m-a ajutat sa inteleg ca de fapt nu am ce face in aceasta privinta. Desi inainte fusesem la un alt medic ginecolog, care imi daduse un anumit tratament, in urma caruia nu am vazut nicio diferenta. In ceea ce priveste candida si fibromul te sfatuiesc cu caldura sa iti faci un control la doctorul la care si eu am fost. Candida poate fi tratata, cu greu, dar se poate. E posibil ca tu sa fii imuna la unele substante daca ai zis ca ai mai tot avut si ai incercat sa o tratezi. Iar fibromul trebuie tinut sub control. Mergi la medicul de care ti-am zis, este foarte bun. Ai grija de tine!
  •  
    • 11 mesaje
    12 Sep 2018, 13:19
    0 0
    Liviutza09 are dreptate.
  •  
    • 16 mesaje
    29 Mai 2019, 11:22
    0 0

    Mi se pare foarte deplasat ca un medic care te-a monitorizat timp de 8 luni sa nu iti mai raspunda la telefon! Ti-l recomand pe medicul meu, dr. Silviu Istoc, a dat dovadata de fiecare data de un profesionalism greu de egalat. Du-te cu toata increderea la el fiindca toate pacientele lui au numai cuvinte de lauda la adresa lui. Multa sanatate si sarcina usoara!