Gerlinea- cura de slabit?

  •  
    • 17 mesaje
    21 Apr 2017, 11:03
    0 0
    Am inceput testarea milkshake-urilor din gama Gerlinea. Au un gust foarte bun, bogate in vitamine si sarace in calorii. Am inlocuit masa de seara cu acest shake si sunt foarte multumita. Te ajuta foarte mult psihic sa te tii de planul tau si anume de a slabi. Sunt convinsa ca rezultatele nu vor intarzia sa apara. Intentionez sa tin cel putin o luna aceasta cura. Voi avea grija in timpul zilei sa mananc putin si des, iar ultima masa pana in ora 16. le puteti cumpara din auchan sau carrefour, insa si de pe www.nutrivita.ro  #buzzgerlinea Ana Maria Gradinaru
  •  
    • 12208 mesaje
    21 Apr 2017, 11:55
    0 2
    Incearca activitatile sportive , cum sa fie ultima masa la ora 16 ??Pentru cei ce dorm dupa orele 23; 24 chiar ???
  •  
    • 28 mesaje
    28 Apr 2017, 16:22
    0 0
    Pentru cei care au nevoie sa slabeasca din ratiuni estetice 5-6 kilograme, orice cura privativa de alimente cateva zile (sau saptamani, in functie de metabolism) si ceva miscare mai intensa, rezolva problema. Niciodata cei care dau sau cer sfaturi nu precizeaza cate kilograme au si cate vor sa slabeasca. Asa cum spuneam: 5-6 kilograme, orice cura e buna. Intre 10 si 30 te ajuta un nutritionist bun (adica medic, care iti facec analize si te evalueaza real). Mai departe, doar operatia bariatrica mai poate repara sanatatea degradata dejade numarul de kilograme in plus (si stiu ce spun, din pacate). Asa ca, in afara de primul caz, pentru urmatoarele doua situatii, recomandarea fara urma de dubie e doctorul Copaescu si echipa lui. Raspunsurile sunt aici: bariatrie.ro.