Brow ser de sprancene

  •  
    • 2 mesaje
    8 Sep 2016, 11:41
    0 0
    Ati folosit serul acesta de sprancene? Vreau sa il iau si eu, dar nam gasit pareri despre el.
    Multumesc!

     
  •  
    • 19 mesaje
    22 Sep 2016, 12:08
    0 0
    Uleiul de ricin stiam ca e bun pentru asa ceva. Sunt intr-adevar si pareri cu alergii despre ulei de ricin, dar predomina parerile pozitive.
  •  
    • 14 mesaje
    10 Nov 2016, 09:51
    0 0
    Chiar pot sa creasca sprancenele de la un ser? Banuiesc ca trebuie sa-l folosesti tot timpul
  •  
    • 31 mesaje
    7 Dec 2016, 11:56
    0 0
    mariukaw said:Chiar pot sa creasca sprancenele de la un ser? Banuiesc ca trebuie sa-l folosesti tot timpul

     Sprancenele pot sa creasca daca  sunt hranite cu vitaminele si cu mineralele care trebuie.

     

  •  
    • 38 mesaje
    14 Iun 2017, 10:29
    0 0
    Nutrientii din produsele de genul acesta hranesc genele si asta ajuta la cresterea in lungime a genelor.
  •  
    • 19 mesaje
    21 Nov 2017, 08:46
    0 0
    Buna! Forma sprancenelor inadecvata fizionomiei te poate face sa simti ca ceva e in neregula cu tine. Si eu am intampinat aceasta problema. Aveam sprancenele foarte subtiri si firele de par erau destul de rare. Makeup artista mea, Katiusa Popovici mi-a recomandat sa nu ma mai pensez timp de 2-3 luni, in functie de cat de repede imi cresteau firele de par si sa nu folosesc creion in machiajul sprancenelor. Creionul aplicat pe firele de par in mod constant poate rupe din lungimea firului sau chiar sa nu mai creasca pentru o perioada, intr-un anume loc. Le-am machiat doar cu fard de sprancene, iar seara, dupa demachiere, imi dadeam cu putin ulei de ricin peste firele de par. Dupa 2 luni jumatate m-am dus la salonul Katiusai, care mi-a dat o forma suberba. De atunci nu ma mai pensez singura! Iti las site-ul ei si ti-o recomand cu drag! (http://www.katiusapopovici.ro/)