Revenirea parului

  •  
    • 3 mesaje
    2 Apr 2016, 23:55
    0 3
    Buna seara!!!!!!! Credeti ca m-ati putea ajuta? Am o problema imensa cu parul. acum doua luni ,din cauza blondului, parul meu se arsese ingrozitor. Am decis sa ma tund si sa ma vopsesc o culoare asemanatoare celei naturale. Am facut acest lucru,iar acum este mult mai ars decat inainte..mi-a ajuns arsura pana sus. As vrea si eu sa stiu ce pot sa fac? sunt dispusa sa folosesc orice ar putea sa ma ajute. Va multumens din suflet.
  •  
    • 99 mesaje
    3 Apr 2016, 02:50
    1 0
    DS Laboratories au niste produse special create pentru astfel de probleme. Sau de la Bosley http://ro.strawberrynet.com/haircare/bosley/professional-strength-bos-revitalizant/148738/?CatgId=p#DETAIL sper sa te ajute!
  •  
    • 3 mesaje
    3 Apr 2016, 11:04
    0 0
    Multumesc!
  •  
    • 3 mesaje
    6 Apr 2016, 20:54
    2 1
    White_Storm l-am deschis treptat,nu am bagat brusc decolorant. sora mea a procedat exact la fel ca si mine si nu are nicio problema. are un par foarte lung si blond platinat
  •  
    • 3765 mesaje
    6 Apr 2016, 21:45
    0 0
    poti sa te tunzi cheala si sa astepti sa-ti creasca.
  •  
    • 4 mesaje
    7 Apr 2016, 11:07
    0 0
    Te sfatuiesc sa folosesti produse din gama bio Pellamar ! Le poti comanda direct de pe site www.PellAmar.com (foloseste formularul de inscriere http://89.35.6.176/inscrie.php ca sa beneficiezi de un discount) cod recomandator 00000321 ! catalog de produse http://89.35.6.176/magazin/catalog/nr3/nr3.html
  •  
    • 14 mesaje
    23 Apr 2016, 19:07
    0 1
    As vrea sa va recomand cu cea mai mare caldura clinica SHANTI BEAUTY CLINIC pentru a scapa de problemele cauzate de caderea parului!
    Cu trecerea timpului am inceput sa ma confruntat cu caderea parului. Am incercat tot felul de solutii dar fara rezultat. Am fost la Shanti Beauty Clinic, am vorbit cu domnul doctor El Shanti Abdel, si dansul mi-a recomadat mezoterapia pentru scalp, iar rezultatele au fost uluitoare chiar dupa prima sedinta. Aceasta terapie presupune injectarea in scalp a unor substante nutritive, viatmine si aminoacizi in scalp. Acestea ajuta laregenerarea parului.
    Rezultatele acestei terapii au fost fantastice, parul si-a revenit spectaculos dupa cateva sedinte am scapat de toate problemele pe care le aveam.
  •  
    • 11 mesaje
    12 Mai 2016, 23:50
    1 0
    Iti recomand masti cu uleiuri naturale de la Verdex. Alternezi cocosul, cu arganul si cu ricinul. O sa hidrateze parul, apoi regenereaza, iar ricinul te va ajuta sa revii la parul lung mult mai repede. Le recomand cu caldura, asa m-am tratat si eu
  •  
    • 2 mesaje
    19 Mai 2016, 00:30
    0 5
    Buna! ar putea cineva sa imi recomande un salon bun din Bucuresti unde sa ma pot vopsii? Si cateva pareri daca cineva a folosit tratamentul Olaplex. Multumesc
  •  
    • 3 mesaje
    19 Mai 2016, 20:50
    0 0
    Buna
    Pentru repararea parului iti recomand tratamentul cu keratina braziliana IHAIR KERATIN, care pe langa indreptarea/netezirea parului ajuta si la refacerea parului degradat.
    Intra aici pentru a afla mai multe detalii: www.ihair.ro sau suna-ne 0728832209 !
    Plus ca in luna Mai avem si o oferta speciala pentru doamne: pentru orice tratament cu keratina facut la salonul nostru primesti CADOU vopsit 1 tub cu vopsea Valqolor Spania sau mani/pedi.
     
    Acest mesaj a fost editat de către hcristinap: 19 Mai 2016, 20:52
  •  
    • 137 mesaje
    20 Mai 2016, 11:04
    0 0
    Tratamentele cu uleiuri de par fac minuni. Iata cateva informatii care ti-ar putea fi de folos:

    http://www.eva.ro/frumusete/cosmetica/frumusete-7-uleiuri-naturale-care-fac-minuni-pentru-parul-tau-ce-efecte-au-articol-89329.html
  •  
    • 1 mesaje
    24 Mai 2016, 11:53
    0 2
    buna, stie cineva cum se prepara vopseaua Joico? cat oxidant se foloseste pt un tub de vopsea?
  •  
    • 34 mesaje
    17 Mai 2018, 15:58
    0 0
    Eu am folosit samponul impotriva caderii parului si lotiunile pentru regenerare si impotriva caderii parului de la Regivero, pentru mine au fost bune ( e un pachet de tratament) Sincer sunt multumita ca parul meu si-a revenit foarte mult plus nu mai imi cade parul asa de mult; imi cad cateva fire care este normal sa cada. Eu zic ca merita sa incercati, mai ales ca daca nu functioneaza returzeaza banii...cel putin asa zic ei.