bronzare la solar

  •  
    • 2 mesaje
    10 Iun 2014, 17:46
    0 0
    Buna, parerea mea este ca daca mergi o data pe saptamana nu este absolut nici o problema, iar timpul de brozare nu trebuie sa depaseasca 15 min., iar la prima sedinta , n-ar trebui sa depaseasca 5 min. Solarul nu este periculos daca stii cum sa-l folosesti si daca aplici cremele speciale oferite in salonul respectiv, nu cele cu care vii tu de-acasa. Tot pe raze UV functioneaza si lampile de uscare a gelului pe ungii atunci cand recurgem la aplicarea unghiilor false. Si cred ca sunt multe dintre voi care recurg la aceasta procedura frecvent si absolut nimic rau nu se intampla. Va spun acest lucru din proprie experienta, pt. ca detin un salon de unghii false si absolut niciodata nu au existat probleme. Va invit si pe voi : facebook: EDEN Nails - unghii cu gel, programari la tel.o72698847o
  •  
    • 1 mesaje
    19 Mai 2018, 16:28
    0 0
    Buna ziua, Tocmai am inchis un salon si as avea un solar vertical Blackcare Magnum de vanzare... Daca este cineva intresat', intresată sa cumpere, lasați-mi un nr de tel si va voi contacta cu mai multe detalii si poze. Mulțumesc frumos
  •  
    • 84 mesaje
    30 Mai 2018, 18:28
    0 0
    Eu am mers de cateva ori la solar si dupa ultima arsura pe care am suferit-o, nici ca o sa mai calc pe acolo. Singura solutie a fost sa caut o crema autobronzanta care sa ofere un rezultat natural si nu unul ca de portocala. Am gasit intr-un final o crema de corp autobronzanta de la Bottega Verde cu extract de papaya si mango. Pentru mine functioneaza perfect. O recomand!