ma strang pantofii!!!!!!!!!!!!!!!

  •  
    • 36 mesaje
    16 Mai 2014, 17:57
    1 1
    lulu0lu said:mi-am luat o pereche de pantofi care ma tin in lateral.ce sa le fac sa se mai lase?va rog,ajutati-ma trebuie sa se lase fiindca imi plac foarte tare.sunt de piele si interior si exterior.multumesc

     Intinde putina crema de corp pe interior acolo unde te strang, si poarta-i putin dupa. La mine a functionat

  •  
    • 52 mesaje
    17 Mai 2014, 14:50
    1 0
    Eu am o pereche de pantofi de 3 ani ii port pe distante mici ,mai cu masina dar tot nu s-au lasat ,cu prima ocazie cand imi iau unii la fel de comozi la toc ii arunc de nu se vad .
  •  
    • 292 mesaje
    21 Ian 2015, 12:45
    1 0
    Consulta un cizmar, ar putea sa te ajute !
    Acest mesaj a fost editat de către IMirelaeu: 21 Ian 2015, 12:46
  •  
    • 43 mesaje
    22 Ian 2015, 18:26
    2 1
    eu am mai auzit variata sa ii congelezi si knd ii scoti de la congelator sa ii incalti imediat,dar si varianta cu crema eu asta am facuto si sunt sigura de ea eu ii dadeam cu crema de maini grasa atat in inte cat si exte si ii luam cu sosete subtiri pt k imi erau foarte fix si nu ii puteam tine 10 min in icioare ca imi afecta circulatia deci iti oti da seama ce fix au fost,acuma sunt atenta sa nu imi cumpar foarte ici dar daca ma strang doar un pic dau cu un spray inauntru si gata am rez