geanta Louis Vuitton

  •  
    • 225 mesaje
    20 Iul 2006, 23:57
    0 0
    Lol... tare faza cu amenda. Tu chiar ai crezut-o Lolilo? Ca doar traiesti in UK.
  •  
    • 322 mesaje
    21 Iul 2006, 09:49
    0 0
    nu inteleg dc iti doresti un luis v. e plin orasul de fake-uri de toate formele si culorile.la noi in tara e depasita faza cu lv, pentru k romancele noastre apeleaza strict la modelele cu brandul cat mai mare inscris pe geanta!
  •  
    • 2103 mesaje
    21 Iul 2006, 10:55
    0 0
    claire21, evident ca nu! dar eu sunt mai putin agresiva si nu-mi sta in fire sa spun omului "fugi bah cu aberatiile, nu vezi ca esti prost!" din prima. Prefer sarcasmul cat mai fin posibil. In cazul de fata evident nu s-a ofensat/sesizat nimeni.
    ceea ce e ok.
  •  
    • 553 mesaje
    21 Iul 2006, 16:40
    0 0
    lolilo nu pot sa iau de pe ebay, nu trimit in Ro si nici n-am incredere, chiar daca sunt facaturi macar sa nu fie rupte, jumulite, descusute..
    babygirl83 de unde ti-ai luat?
  •  
    • 127 mesaje
    21 Iul 2006, 19:32
    0 0
    Am primit acum cateva zile o geanta LV si o pereche de sandale LV.As vrea sa le vand pe amandoua.Geanta am aratat-o de deja unei prietene si a zis ca incearca sa isi adune banii sa o ia si imi spune in cateva zile raspunsul.Sincer nu cred ca o sa reuseasca.Atunci as putea sa iti trimit o poza cu geanta.
    Eu acum sunt in Londra si ma intorc in cateva zile in tara.
    Geanta are certificatul care atesta ca e originala + toate ambalajele originale.
    Sandalele sunt marimea 39, au toc de 10 cm si sunt roz.Sunt la fel ca si cele care le-a purtat Gisele in campania LV pentru vara aceasta.Cauta pe net daca nu ai vazut campania. Sunt superbe pozele.
    Nu stiu daca geanta e exact ca si cea pe care o doresti.
    Nu stiu exact cat costa dar m-am gandit sa le vand la 50 % pret din magazin.
    In Romnia nu se vinde LV. Nu se vand produse originale .
  •  
    • 553 mesaje
    22 Iul 2006, 08:08
    0 0
    aduska zzuupppeeer eu port chiar 39 si geanta as vi vrut pe alb sau maro
    iti las adresa de yahoo pe privat
  •  
    • 1964 mesaje
    22 Iul 2006, 18:22
    0 0
    adushka, ce model este geanta ?
  •  
    • 3248 mesaje
    23 Iul 2006, 01:33
    0 0
    Mania LV a luat amploare acum 3 ani si ceva cand a aparut Monogram Multicolor.Initial,era o chestie de sezon.dar de fapt,s a creat o adevarata isterie mondiala(nu doar in R
    Mi se pare depasit modelul,sincer...si chair daca vad tipe care au originale(deosebesc originalul de fake)chiar nu ma impresioneaza.
    Faza cu fake ul mi se pare aiurea..mai bine ia ti ceva no name sau un brand mai ieftin,dar nu fake uri..

    Daca totusi vreti ceva "de firma",original puteti opta pt oricare alt model LV...nu e singura geanta LV.mi se pare obositor acest model(atata cel pe maro clasic cat si multicolor).primavara asta au scos acele genti din denim cu monograme care mi se par foarte finutze.Dior Gaucho iar mi se pare foarte nice.Sau Chloe.dar Chloe needs attitude putine stiu cum si la ce te accesorizezi cu Chloe.
    oricum,ai de unde alege!

    Dar nu fake... eu unul sunt anti-fake! mi se pare de cacao..in primul rand se vede clar ca e fake(material ieftin etc) in al 2 lea rand,incurajam aceasta industrie cumparand aceste lucruri.ceea ce nu mi se pare ok

    ca si preturi,variaza.o gentutza mai mica,dintr o colectie nu chiar curenta,poate costa 500-600euro.daca sunt sales,le poti gasi si la 400euro.

    pt ceva cu adevarat frumos dintr o colectie noua(sau nu),trebuie sa aveti un buget de minim 900-1000euro

    LV original nu se gaseste in Romania oficial.doar daca ai sanse sa iei de la hotzi,la un pret mai bun decat in magazin.
  •  
    • 127 mesaje
    24 Iul 2006, 12:05
    0 0
    Klarisse nu stiu sa imi verific mesajele pe privat. Iti dau emailul meu : g1983@k.ro. Poate imi trimiti un email cu adresa ta de email.
    Azi aflu daca prietena mea cumpara sau nu geanta. Daca nu poate , iti trimit poze cu geanta si sandalele.
    Geanta e modelul clasic maro , cu sigla LV, de marime medie.
  •  
    • 1964 mesaje
    25 Iul 2006, 14:53
    0 0
    adushka,

    Maro sunt multe de la Luis Vuitton ... Imi poti trimite si mie pozele sa imi dau seama ?

    ty_advertising@yahoo.com

    Merci
  •  
    • 1964 mesaje
    25 Iul 2006, 17:52
    0 0
  •  
    • 127 mesaje
    26 Iul 2006, 13:43
    0 0
    Ti-am trimis o poza cu geanta. Modelul se numeste Speedy.
  •  
    • 3248 mesaje
    28 Iul 2006, 00:27
    0 0
    http://www.momist.com/blog/uploaded_images/Speedy%2030-771764.jpg

    Cred ca asta e,nu?
  •  
    • 1964 mesaje
    28 Iul 2006, 08:28
    0 0
    foarte frumoasa geanta si foarte dragutza si amabila proprietara

    Nu am banutzi acum
  •  
    • 3248 mesaje
    28 Iul 2006, 12:55
    0 0
    Babyka,e modelul de pe link?
  •  
    • 553 mesaje
    28 Iul 2006, 14:00
    0 0
    diorkiss sa nu-mi zici ca vrei sa-ti cumperi si geanta?!
  •  
    • 3248 mesaje
    28 Iul 2006, 15:44
    0 0


    Am specificat ca intreb DE CURIOZITATE!LOL!

    Am geanta,dar e pour homme,tip mesager
  •  
    • 1316 mesaje
    28 Iul 2006, 17:26
    1 0
    abia acum am vazut reply urile primul meu mesaj... nu stiu daca m-am facut inteleasa, oricum ideea era k nu o sa se prinda multa lume pt k nu sunt asa mari cunoascatori here, si mi se rupe daca se prind... pentru mine fake sau original, daca arata bine nu are importanta
  •  
    • 3248 mesaje
    28 Iul 2006, 17:45
    1 0
    Da,dar gandeste-te ca fake urile sunt facute din mushama ieftina si arata aiurea.
    Eu cred ca tine strict de respectul de sine acest lucru:te injosesti la un fake,care oricum e un model rasuflat sau iti iei ceva de calitate,dar nu de la o firma la fel de famous..
  •  
    • 9835 mesaje
    28 Iul 2006, 20:13
    1 0
    ma scuzati, am citit cu ochii cat cepele topicul asta si intre timp mi-a cazut si falca-n barba.

    adica cum, ma, sunt femei care ar da 1000 de mangoti pe gentoiul ala din poza?!?!?!

    mie imi seamana cu gentile pe care le purtau pensionarele sarace acum vreo 10-15 ani, bune de carat orice, de la borcanul cu dulceata pentru nepotei pana la cartofi si oua in zilele de piata. pana si maica-mea a avut una in stilul asta - si-mi amintesc ca intotdeauna geanta asta a ei mirosea a cafea proaspat macinata si a parizer...

    de-aia sunt absolut siderata

    in rest, parol ca admir sincer pe cine are de dat 1000 de parai ca sa-si faca un moft cum e cumpararea unei genti de firma cu dichis