sexul oral la noi fetele...:P

  •  
    • 11 mesaje
    27 Ian 2006, 18:21
    0 1
    am un prieten de 6 luni cu care ma inteleg foarte bine...el e cu 4 ani mai mare decat mine...intr-o zi el mi-a propus sa-mi faca sex oral dar eu l-am refuzat...as vrea totusi sa incerc pentru ca am auzit ca ai niste senzatii super dar..am o problema...cand sunt excitata ma ud super mult si mi-e sa nu zica el ceva...adica nu neaparat sa zica dar nu vrea sa-i fie scarba de mine...el ce parere o sa aiba in legatura cu chestia asta?va rog raspuneti-mi si dati-mi si un sfat in legatura cu parul pubian...sa ma epilez total sau nu?va rog fara misto-uri de 2 lei ca am impresia ca este un forum cat de cat serios...
  •  
    • 57 mesaje
    27 Ian 2006, 18:51
    0 0
    mai, daca el vrea sa-ti faca, de ce-l opresti ??? Nu stii ce pierzi, pe bune Daca vrea sa faca, inseamna ca a mai facut si ii place treaba asta. Multi barbati se excita teribil cand fac sex oral unei femei.
    In legatura cu udatul, nu-ti fa probleme. Toate ne udam in cazuri din astea. Iar el o sa inteleaga ca-ti face placere atingerea lui, asa ca nu-ti fa chiar nici un fel de probleme.
    In legatura cu epilatul pubian, depinde cum iti place tie. Pentru el, ar fi mult mai usor fara Dar alegerea e a ta, fa cum simti tu ca e mai bine.
    te pup si tine-ne la curent
    pa
  •  
    • 380 mesaje
    27 Ian 2006, 19:01
    0 0
    ...clar lasa-l! daca eshti stresata la inceput de 'ud-ul' tau, incepe cu oralul si nu vei fii excesiv de uda, sau stai cu un prosopel mic prin zona...nu l-ar soca asta!
    cit despre epilat..eu una nu as ramine ca in copilarie...dar urasc parul in general...si in plus senzatziile sint mai tari pt. amindoi cind e cit mai putzin par!
    distractzie placuta!
  •  
    • 59 mesaje
    27 Ian 2006, 19:08
    0 0
    Eu nu iti dau nici un sfat daca sa accepti sau nu parerea mea este ca depinde de femeie daca ii place sau nu sex oral, sunt femei care adora asta sunt altele care nu simpt nimic, oricum eu cred ca ar trebui sa incerci ceva nou, totusi nu strica daca iti place? in legatura cu udatul nu trebuie sa-ti fie jena sa stii ca am intalnit barbati care erau super excitati daca partenera era f umedam unora chiar le place, iar de epilat ti-l recomand de tot, e o senzatie faina si in plus adora si el asta sunt sigura, pe toti amicii mei cu care am vorbit sunt inebuniti dupa ele rase de tot!!
    Succes si distractie placuta!!!
  •  
    • 2825 mesaje
    27 Ian 2006, 19:36
    0 0
    daca iti cere ceva,nu-l refuza. Poate nu a facut-o nici el pana acum si vrea sa experimenteze cu tine, iar daca il refuzi s-ar putea sa incerce cu alta, sau a mai facut-o si ii place, deci iar o sa caute pe alta.
  •  
    • 11 mesaje
    27 Ian 2006, 20:30
    0 0
    stiu 100% ca nu se duce la alta...adica am incredere in el...poate o sa ma criticati dar nu imi pasa...stiu siiigur ca nu m-ar insela
  •  
    • 28 mesaje
    27 Ian 2006, 20:34
    0 0
    Ar fi culmea sa te insele ca nu-l lasi sa-ti faca sex oral.Daca el vrea inseamna ca nu i se pare nimic scarbos.Isi doreste sa-tisimta gustul,sa i te daruiesti cu totul.Incearca n-o sa-ti para rau nici o clipa. Garantat!
  •  
    • 41 mesaje
    27 Ian 2006, 20:41
    0 0
    atata timp cat e iubire la mijloc nu ai de ce sa iti faci griji.e ceva normal...tu i-ai facut lui sex oral?el nu se uda in felul lui?in caz deai facut-o oare el se gandea k se poate k si tie sa iti fie scarba?
  •  
    • 11 mesaje
    27 Ian 2006, 20:50
    0 0
    pai...nu i-am facut..adica nu ma simt deocamdata pregatita..probabil ca o sa o fac la un moment dat pentru ca tipul stiu ca merita...pana atunci sper sa scap de temerile astea si sa il las sa-mi faca sex oral sa vad si eu cum e
  •  
    • 28 mesaje
    27 Ian 2006, 20:52
    0 0
    Bafta multa!Sa ne scrii sa ne spui si noua cum ti-a mers.
  •  
    • 2039 mesaje
    27 Ian 2006, 20:55
    0 0
    Cati ani ai?
  •  
    • 11 mesaje
    27 Ian 2006, 20:56
    0 0
    am 17 ani si nu prea am experienta in de-ale dragostei...asta e invatz repede
  •  
    • 41 mesaje
    27 Ian 2006, 21:00
    0 0
    incearca sunt senzatii misto dar el a batut apropo k sa ii faci sex oral?nu te grabi daca zici k tipul merita inseamna k e cool tine la tine si te va astepta pana vei fi pregatita
  •  
    • 41 mesaje
    27 Ian 2006, 21:02
    0 0
    cel mai naspa va fi daca te vei desparti de elnu se stie niciodata ce iti vor auzi urechile despre ce ai facut tu sau cum ai facut.mie imi e teama ingrozitor de asta.
  •  
    • 11 mesaje
    27 Ian 2006, 21:02
    0 0
    el nu mi-a batut nici un apropo dar a zis ca ma intelege daca nu sunt pregatita pentru ceva anume...si nu e genul care face sex oral doar pentru ca sa-i fac si eu lui...
  •  
    • 41 mesaje
    27 Ian 2006, 21:19
    0 0
    atunci e ok tipul.nu ai de ce sa te plangi.timpul le rezolva pe toate.
  •  
    • 43 mesaje
    27 Ian 2006, 23:04
    0 0
    Mai Elena, nu e foarte des sa gasesti un baiat care sa se ofere el sa-i faca sex oral sau cunnlingus unei fete, cum se mai zice. Insa, e corect si ceea ce zici tu, ai nevoie sa-ti faci curaj si asta e f important ... niciodata nu se poate impune unuia sa-i se faca ceva ( dar la voi nu e vorba de asta).

    Presupune intimitate si deschidere mintala si daca e facut bine se poate ajunge la o armonie f faina intre cei doi, si foarte posibil la orgasm clitorid.

    Nu-ti fa probleme cu faptul ca te umezesti ... problema ar fi daca nu te-ai umezi, atunci da preocupare. Iar secretile respective sunt 'curate', si cine te iubeste nu are probleme cu asa ceva, dimpotriva ....

    So, in legatura cu parul pubic, mai asta tre sa vezi cum iti place tie si chiar si lui. Eu in general, zi c ca e de evitat extremele: 'padurea neagra' sau 'chelia', isna si asta e foarte subiectiv. Personal, mie imi place mult daca pretena mea nu se rade cu totul.

    Amin!
  •  
    • 627 mesaje
    28 Ian 2006, 11:47
    0 0
    Hei incearca, dc crezi ca etsi pregatita. Daca tipul a mai incercat asa ceva, si are un minim de experienta, o sa fie fain.
    subliniez: tre sa te consideri si tu pregatita, si sa n-o faci doar din curiozitate sau teribilism. La cei 17 anisori ai tai, e ok sa mai astepti; n-ai de ce sa te simti floricica ca alt eprietene au experimentat asa ceva si tu nu.
    In legatura cu cealalta "chestie", se recomanda epilatul, macar partial. Sfatul meu ar fi sa te duci la cosmetica, sa te faca cu ceara, intai partial, sa vezi cum suporti durerea. Cu aparatul de ras e ok pe moment, dar apoi te poti irita, si in plus mai cerste si f repede. Si nu vrei k peste 2 zile sa il intepe la limbutza
  •  
    • 4 mesaje
    28 Ian 2006, 11:49
    1 0
    crezi ca cineva sta sa se uite cat esti tu de uda..asa trebuie sa fie!mai ales daca el vrea sa-ti faca inseamna ca totusi tine la tine...nu orice baiat face asta!!asa ca nu mai sta pe ganduri,prima data e mai greu.bafta
  •  
    • 627 mesaje
    28 Ian 2006, 14:03
    0 0
    acel "nu mai sta pe ganduri" mi se pare putin deplasat... la 17 ani, poate ar fi cazul sa mai "stea pe ganduri" putin, inainte de a merge mai departe, indiferent in ce consta acel "a merge mai departe".
    am apr 23 de ani, nu sunt o conservatoare, dar... ce naiba s-a intamplat de cand aveam eu 17 ani si pana acum? atunci, un simplu sarut era maaare lucru, era ceva super-emotionant, iar acum... deja vb de sex oral?
    peste inca 5 ani ne intreaba vreo pustoiaca de 15 ani dc e ok sa se bage la un three-some
    oricum, bafta orice ar alege! si sa o faca cu cap!