Picioare sanatoase si catifelate

  •  
    • 2 mesaje
    18 Apr 2015, 16:15
    0 0
    Pentru ca de fiecare data cand venea vara ma gandeam ca picioarele mele nu sunt pregatite de sandalute, mi-am luat inca din martie celebra pila de la SCHOLL , si anume pila electonica cu cristale de diamant SCHOLL VELVET SMOOTH . Si bine am facut! Inca de la prima folosire am observat efectul acestei pile minune! Dupa doar o saptamana, pielea ingrosata de pe talpa piciorului parca nici n-a fost! Picioarele mele erau fericite!
    Voi ce folositi pentru a avea picioare frumoase si catifelate?
  •  
    • 5609 mesaje
    21 Apr 2015, 06:40
    0 0
    ramona289mad said:Pentru ca de fiecare data cand venea vara ma gandeam ca picioarele mele nu sunt pregatite de sandalute, mi-am luat inca din martie celebra pila de la SCHOLL , si anume pila electonica cu cristale de diamant SCHOLL VELVET SMOOTH . Si bine am facut! Inca de la prima folosire am observat efectul acestei pile minune! Dupa doar o saptamana, pielea ingrosata de pe talpa piciorului parca nici n-a fost! Picioarele mele erau fericite!
    Voi ce folositi pentru a avea picioare frumoase si catifelate?

     
    vezi ca mai sunt vreo 5 topicuri despre despre pila minune, orienteaza-te si scrie acolo daca vrei sa vorbesti depre ea.
    Nu te chinui sa-i mai spui numele inca odata ca am priceput cu totii ca-i reclama!