menstruatie abudenta

  •  
    • 2 mesaje
    23 Feb 2015, 20:20
    0 0
    Ce sa fac ca sa imi treaca din luna Ianuarie am si nu mai imi trece. Am dureri la ovare si ametesc.
    Acest mesaj a fost editat de către izabela78: 23 Feb 2015, 20:20
  •  
    • 12208 mesaje
    23 Feb 2015, 20:31
    0 1
    izabela78 said:Ce sa fac ca sa imi treaca din luna Ianuarie am si nu mai imi trece. Am dureri la ovare si ametesc.

    mergi la medicul de familie urgent ...poti lua o  capsula nospa pt durere de la farmacie dar mergi urgent chiar maine la medicul de familie , daca e cazul iti va trimitere gratuita la un ginecolog , nu astepta sa cazi pe strada ! 

  •  
    • 6 mesaje
    24 Feb 2015, 13:51
    0 0
    Buna ziua janewilson23@hotmail.com

    Numele meu este dor de Jane am vazut profilul azi si eu
    a devenit interesat de tine, voi dori, de asemenea, să știu mai mult
    și vreau să trimiteți un e-mail la cutia mea poștală, astfel încât să pot da tu poza mea
    a ta nou prieten.
    Jane
  •  
    • 1 mesaje
    5 Mar 2015, 13:18
    0 0
    eu iau Clorocalcin. E solutie si se absoarbe foarte repede. Reduce abundenta menstruatiei.
  •  
    • 128 mesaje
    5 Mar 2015, 16:01
    0 0
    Buna ziua.Un remediu natural cu efecte hemostatice, vasoconstrictor uterin este Normoflux.Se poate administra 2 capsule de 3-6 ori pe zi, între mese, pe perioada menstruaţiei, apoi daca mai este necesar se continuă cu 1 capsulă de 3 ori pe zi. Cel mai indicat este un consult medicat pentru a elimina o posibila cauza patologica.Multa sanatate!
  •  
    • 66 mesaje
    13 Mar 2015, 17:50
    0 0

    Trebuie sa consulti neaparat un medic ginecoloc, eu am avut menstruatie abundenta cu dureri si ameteli si stari de rau, si apoi am descoperit ca era din cauza unui fibrom. Ti-l recomand pe medicul la care merg eu, Silviu Istoc se numeste, datorita lui am reusit sa scap de fibrom si fara operatie.

  •  
    • 5609 mesaje
    29 Mar 2015, 09:17
    0 0
    Incercati sa ignorati mesajele acestei mincinoase Irinuk_marin!
    Aflati totul despre minciunile pe care le indruga pe forumul asta aici:
    http://www.eva.ro/club/profile/Irinuk_Marin
  •  
    • 3 mesaje
    19 Apr 2015, 10:12
    0 0
    pentru reglarea menstruatiei abundente folositi ceaiul ayurvedic dhataki, este minunat, il gasiti la www.biorevial.com, chiar daca nu il au afisat pe site intreaba-i ca il au in magazin si  ajuta foarte bine, fara medicatie. Secretul lui este sa fie folost zilnic inainte de masa cu jumatate de ora sau dupa la doua ore. sanatate !