Offff :(( :(((((((

  •  
    • 22 mesaje
    2 Feb 2012, 21:10
    0 0
    Scuze ca postez aici ! Dar este o problema VITALA !

    Intamplator, azi, cautand si rasfoind internetul, am dat peste un concurs de la Milka, hmmm, premiile sunt pe masura, tinand cont ca Valentine's Day e aproape, Dragobetele, 1 si 8 martie sunt pe vine, aveti posibilitatea sa ii oferiti persoanei iubite unnnn cadou de vissss de la Milka.

    O EXCURSIE IN INIMA MUNTILOR CU ELICOPTERUL, 4 zile intr-o CASUTA DIN LEMN! Ce ziceti? Cum suna? DE VIS !

    LIKE AICI VA ROG ! -----> http://www.dovezidedragoste.ro/dovezile/dosar-241 (in dreapta dupa ce intrati pe site) MS TUTUROR!
  •  
    • 738 mesaje
    2 Feb 2012, 21:22
    0 0
    altu' acum
    maine e happy friday
  •  
    • 5862 mesaje
    2 Feb 2012, 21:23
    0 0
    alex.durdan said:Scuze ca postez aici ! Dar este o problema VITALA !

    Intamplator, azi, cautand si rasfoind internetul, am dat peste un concurs de la Milka, hmmm, premiile sunt pe masura, tinand cont ca Valentine's Day e aproape, Dragobetele, 1 si 8 martie sunt pe vine, aveti posibilitatea sa ii oferiti persoanei iubite unnnn cadou de vissss de la Milka.

    O EXCURSIE IN INIMA MUNTILOR CU ELICOPTERUL, 4 zile intr-o CASUTA DIN LEMN! Ce ziceti? Cum suna? DE VIS !

    LIKE AICI VA ROG ! -----> http://www.dovezidedragoste.ro/dovezile/dosar-241 (in dreapta dupa ce intrati pe site) MS TUTUROR!

     sa inteleg ca vrei o mana d-ajutor?

  •  
    • 738 mesaje
    2 Feb 2012, 21:26
    0 0
    vrea mai multe
  •  
    • 5862 mesaje
    2 Feb 2012, 21:27
    0 0
    pacat ca a gresit topicul...
  •  
    • 22 mesaje
    2 Feb 2012, 21:35
    0 0
    kidokido said:Pai sa sti ca este un OFFFFFF......toata lumea vrea o mana tu nu observi?si tu vrei ajutor......frana breee, trebuie sa platesti bine.........

     

    Eu tot scrisei de vreo 10 ori, dar nu posteaza....

     

    Scuze ca am postat in sectiunea asta, e cea mai vizitata.

    Scuze pentru titlu, este facut cu cap, sa va atraga in val mare.

     

    Chiar am nevoie de multe likeuri, va ajut si eu pe voi la randul meu.

    Rog si ofer seriozitate!
    Fara injurii, suntem oameni educati, nu?

    Va multumesc

  •  
    • 5575 mesaje
    2 Feb 2012, 21:51
    0 0
    Alcides said:

    Rog si ofer seriozitate!
    Fara injurii, suntem oameni educati, nu?

    Va multumesc

     Dar cine injura,bai tampitule!

     

    Alcides, esti demential

  •  
    • 263 mesaje
    2 Feb 2012, 21:56
    2 0
    alex.durdan said:Scuze ca postez aici ! Dar este o problema VITALA !

    Intamplator, azi, cautand si rasfoind internetul, am dat peste un concurs de la Milka, hmmm, premiile sunt pe masura, tinand cont ca Valentine's Day e aproape, Dragobetele, 1 si 8 martie sunt pe vine, aveti posibilitatea sa ii oferiti persoanei iubite unnnn cadou de vissss de la Milka.

    O EXCURSIE IN INIMA MUNTILOR CU ELICOPTERUL, 4 zile intr-o CASUTA DIN LEMN! Ce ziceti? Cum suna? DE VIS !

    LIKE AICI VA ROG ! -----> http://www.dovezidedragoste.ro/dovezile/dosar-241 (in dreapta dupa ce intrati pe site) MS TUTUROR!

     poate pici dracu` cu elicopterul si te`avem pe constiinta

  •  
    • 22 mesaje
    2 Feb 2012, 21:58
    0 0
    Alcides said:

    Rog si ofer seriozitate!
    Fara injurii, suntem oameni educati, nu?

    Va multumesc

     Dar cine injura,bai tampitule!

     

    Tocmai de aia scrisesem anticipat, desi nu am mai postat, urmaresc forumul acesta, zilnic sa zicem..... si sunt cateva persoane ca cel citat de mine........ nu vreau sa dau nume....dar....

    Cat va chinuiti sa fiti rautaciosi puteti da un like, vote, etc......

     

    Nu ma suparai pe tine Alcides

  •  
    • 12625 mesaje
    3 Feb 2012, 08:32
    0 0
    alex.durdan said:Scuze ca postez aici ! Dar este o problema VITALA !

    Intamplator, azi, cautand si rasfoind internetul, am dat peste un concurs de la Milka, hmmm, premiile sunt pe masura, tinand cont ca Valentine's Day e aproape, Dragobetele, 1 si 8 martie sunt pe vine, aveti posibilitatea sa ii oferiti persoanei iubite unnnn cadou de vissss de la Milka.

    O EXCURSIE IN INIMA MUNTILOR CU ELICOPTERUL, 4 zile intr-o CASUTA DIN LEMN! Ce ziceti? Cum suna? DE VIS !

    LIKE AICI VA ROG ! -----> http://www.dovezidedragoste.ro/dovezile/dosar-241 (in dreapta dupa ce intrati pe site) MS TUTUROR!

     
    sa inteleg ca noi dam LIKE si tu te tragi cu elicopterul nu?
    ma iei si pe mine?
    daca NU...du-te frate la munca si fa bani si te duci in toate excursiile posibile si ne lasi pe noi in pace ..ce zici? off

  •  
    • 18346 mesaje
    3 Feb 2012, 10:42
    1 1
    e vital? 
  •  
    • 22 mesaje
    3 Feb 2012, 17:01
    0 0
    Nu incepeti sa fiti naspeti!  LIKE PLS !
  •  
    • 12625 mesaje
    3 Feb 2012, 20:05
    0 0
    alex.durdan said:Nu incepeti sa fiti naspeti!  LIKE PLS !

     

    naspeti acum vei fi UNlike la greu

  •  
    • 8715 mesaje
    4 Feb 2012, 21:38
    3 0
    Bey,
    nu e corect.

    Va poftesc sa luati atitudine cetateni... 


    http://www.eva.ro/club/albums/photo/view/album_id/1889/photo_id/36480


     
  •  
    • 22 mesaje
    5 Feb 2012, 00:59
    1 0
    1 frustrat, 2 frustrati......... n frustrati, 0 likeuri Offffffffffff ce ma faci eu fratilor cu voi ? Aveti 12 ani? Ce naibi ? Va e greu sa ajutati un om, sa dati un amarat de LIKE care nu va costa nimic ? Ce te costa aichido kido lido cum naibi de nume aveti sa dati like ?  Dati mi de clickuri si zeci de likeuri la toate porcariile pe net, dar cand sa ajutati si voi frate un om. Stiti toti sa vorbiti urat si sa va dati destepti

    Hai, dovediti-mi ca m-am inselat in privinta voastra, dati multe multe likeuri si imi retrag de pe acum cuvintele spuse mai sus !

    Hai, stiam eu ca ne intelegem cumva :*:*:*

    Multuuuumeeeeeesc dragilor si dragelor!