Medic ginecolog bun in sect.6 ?

  •  
    • 4 mesaje
    3 Iun 2008, 10:17
    0 0
    Buna ziua,

    Am si eu o rugaminte la evele cunoscatoare - imi poate recomanda cineva un medic ginecolog bun in sectorul 6?
    Mentionez ca locuiesc in Dr. Taberei - am fost la Romgermed si Lasermed si am fost dezamagita
  •  
    • 137 mesaje
    4 Iun 2008, 07:36
    1 1
    o doctorita foarte buna este mihalache florina de la spitalul cfr2 (nu este in sectorul 6),la piata presei libere(are si cabinet particular in sebastian).
  •  
    • 599 mesaje
    4 Iun 2008, 09:29
    0 0
    Buna, eu merg in drumul taberei la Indiana Pelin. Este amabila dar foarte aglomerata.

    Daca te intereseaza iti dau mai multe detalii pe privat sau dai un search pe google dupa numele ei si gasesti mai multe informatii.
  •  
    • 4 mesaje
    4 Iun 2008, 14:14
    0 0
    Multumesc mult. Da, as vrea daca se poate si nu deranjez mai multe date despre dna dr. Indiana Pelin.
  •  
    • 599 mesaje
    5 Iun 2008, 09:15
    0 0
    Buna,

    cabinetul doamnei Indiana Pelin este pe Aleea Tg. Neamt nr.1, Bl.D9, sc. C, et.1, ap. 23.
    Cabinetul se numeste dico-med. Tel pt programari este 413.91.45. vezi ca una din asistente este mai ciufuta, sa nu te sperii daca te repezeste.

    Programul este de luni-vineri: 10.00 - 18.00 si sambata: 9.00 - 13.00.

    Te avertizez insa ca este tot timpul foarte aglomerat si ca nu se respecta ordinea programarilor ci se intra in ordinea in care pacientele ajung la cabinet. Programarile sunt facute doar ca sa ai garantia ca in ziua respectiva te vede si pe tine, asta daca nu apar urgente si trebuie sa fuga la vreo nastere.

    Dar dupa ce intri este OK, dna doctor are rabdare, iti explica tot ce vrei sa stii.

    Sper ca ti-am fost de folos.
  •  
    • 1 mesaje
    10 Oct 2017, 18:13
    0 0
    Am nascut cu dna dr in vara 2017. Un profesionist desavarsit! Am avut o sarcina cu multe probleme, deci apelati cu incredere.

    Adresa cabinetului Dico-Med unde consulta este: bdul Timisoara nr 21, dupa AFI Cotroceni. Telefon programari: 0726 747 882

    Puteti naste oriunde doriti cu dansa (Sanador, Regina Maria sau Medicover).