ESCROCUL STELIAN FUKGA

  •  
    • 1 mesaje
    21 Dec 2008, 14:28
    6 3
    Buna tuturor , vreau sa va spun prin ce am trecut cand m-am dus la ,,renumitul ,, STELIAN FULGA. M-am dus intr-o zi la cabinetul lui din p-ta Muncii pt.a face o programare . Mama mea se simtea foarte rau , are probleme cu coloana, nu putea sa mearga, avea dureri foarte mai si planga de 2 zile, urma un tratament cu medicamente prescrise de doctorii de la Bagdasar de o saptamana si tot mai rau se simtea, asa ca m-a trimis la Fulga , a vazut ea la tv ca face minuni cu bioenergia, in fine m-am dus la el , acolo erau 2 secretare care se strambau la mine cand le spuneam despre ce e vorba, mi-au spus sa revin a 2-a zi pe la 11. sa o vada Fulga si ca nu va pleca de acolo cu durerile pe care le avea. A 2-a zi m-am dus pe la 12 dar fara mama, pt.ca nu am putut-o transporta , nu putea sa se ridice in picioare, si l-am gasit pe Fulga acolo. Ce credeti ca mi s-a intamplat ? Am intrat cu buna ziua ca un om normal i-am spus lui Fulga ca nu am putut sa o aduc pe mama la cabinet, i-am explicat si l-am rugat daca poate merge la domiciliul mamei cu mine, il plateam, iar el mi-a zis daca merg pe urma la el acasa, l-am intrebat de ce iar el a zis sa facem dragoste, cum de imi permit sa-i spun sa vina la mama acasa? i-am spus d-le sunt disperata ,e o bolnava de asta am venit daca ma puteti ajuta, si mi-a zis ca si el e disperat dupa femei, m-a facut nesimtita, in toate felurile , mai avea un pic si-mi dadea vreuna, nu mi-a venit sa cred, si multe alte lucruri pe care nu le mai retin, la final m-a dat afara din ghetoul ala si mi-a zis ca el nu e doctor. Asa ca NU MERGETI LA ESCROCUL SI LA FEMEIATUL ALA DE STELIAN FULGA, E UN OM DE NIMIC nu-i pasa de oamenii bolnavi, eu eram disparata si el m-a luat la misto.NU E CINE PARE LA TV.MINTE OAMENII AMARATI , NAIVI SI BOLNAVI . Dumnezeu va avea grija de el !
  •  
    • 2807 mesaje
    21 Dec 2008, 20:27
    12 3
    mai mergi odata cu cenusa pe cap si un reportofon la indemana (si n-ar strica deloc si o minicamera de luat vederi)
  •  
    • 967 mesaje
    22 Dec 2008, 00:01
    1 8
    Acum explica ce te-a influentat sa te duci la el si nu la altul? Nu mai sunt altii?
    Poate erai tu prea disperata in explicatii si asta a sscos din sarite si cucoanele secretare si pe el.
    E clar isi permite,ca sa poata refuza