Restaurant nunta

  •  
    • 99 mesaje
    6 Sep 2005, 14:37
    0 0
    Pentru cele care au avut nunta de curand sau vor avea, vreau si eu recomandari despre restaurante pentru nunta (80 - 90 persoane). multumesc mult
  •  
    • 2198 mesaje
    6 Sep 2005, 14:56
    0 0
    Tocmai am fost la o nunta extrem de reusita si selecta la Lido .Totul a fost super : mancare ,ambianta ,servire .Iti recomand sa incerci .
  •  
    • 99 mesaje
    6 Sep 2005, 15:07
    0 0
    Ma bucur pentru tine. Insa LIDO cred ca este cam scump pentru mine
  •  
    • 2198 mesaje
    6 Sep 2005, 15:56
    0 0
    Sa stii ca nu este chiar atat de scump pe cat iti inchipui .
    Tacamul a fost 35 EUR + 1 EUr huse la scaune.Este mai ieftin decat la multe restaurante de cartier !Eu zic sa faci o vizita totusi .Tipul care se ocupa de restaurant este foate dragut si ..merita sa incerci .
  •  
    • 99 mesaje
    7 Sep 2005, 08:27
    0 0
    ai dreptate nu este scump. eu m-am "interesat" la club A.Ro unde anul asta a fost meniul 120 RON.
  •  
    • 2198 mesaje
    7 Sep 2005, 14:10
    0 0
    Cam mult pentru Aro ...Eu zic sa mai incerci ..Vezi care mai sunt scorurile si pe la Crowne Plaza..Nici acolo nu era foarte scump...
  •  
    • 2331 mesaje
    7 Sep 2005, 14:31
    0 0
    Eu am facut la Golden Blitz-Titulescu.Cei mai preetentiosi dintre pretentiosi au ramas paf cind au vazut genul de servire si cata miincare si cit bun gust a fost.Si totrul, i-a dat pe spate, servit cu inghetata ca sa nu ti se aplece.Ce mai, super a fost.Impecabil
  •  
    • 1135 mesaje
    7 Sep 2005, 17:12
    0 0
    Am fost de curand la o nunta la Crown Plaza si a fost excelenta: simpla, rafinata, fara fite, mancare si bautura de calitate, servire ireprosabila. Meniul stiu ca a fost 45 de euro, iar bautura inca 9. Merita sa te interesezi!
  •  
    • 91 mesaje
    8 Sep 2005, 08:35
    0 0
    Draga corcodel, eu fac nunta la Crowne Plaza.Sunt meniuri variate de la 42 la 57 EUR si sunt cam 4 feluri de mancare, tortul miresei, fructe pe mese, cafea, ceai.Bautura costa 11 euro de persoana, cel mai ieftin pachet (apa minerala, sucuri naturale si o sticla de vin la 2 persoane.
    Eu zic ca merita si este tare frumos acolo.Nu cred ca o sa te coste f. scump.Eu am 200 de persoane.
    Te pup si bafta multa
  •  
    • 2 mesaje
    12 Sep 2005, 01:53
    0 0
    Doar E35? Sunt curioasa ce meniu ati avut! Scrie-mi si mie ca ma intereseaza! Mersi mult!
  •  
    • 2 mesaje
    12 Sep 2005, 01:54
    0 0
    DA DA DA! Sunt total de acord cu locurile astea luxoase! Dar sa nu fie exagerat! Crowne Plaza e ok deci! Mersi de idee, o sa ma interesez! Stie cineva cum iau legatura cu locul respecitv?
  •  
    • 1924 mesaje
    12 Sep 2005, 09:48
    0 0
    eu am facut nunta la Residence Hotel. Are o ambianta deosebita, meniul a fost o combinatie de traditional si international, mancarea a fost foarte buna si toti invitatii (fara exceptie) au fost impresionati de prezentare. Meniul a fost 32 euro/pers (fara bautura)

    Pe de alta parte trebuie sa fii atenta la chelneri (au obiceiul sa serveasca si bautiri pe care nu le-am agreat in prealabil). Insa daca esti ferma cu ei de la inceput este foarte bine.
  •  
    • 4 mesaje
    12 Sep 2005, 10:43
    0 0
    Qbelle, poti sa imi dai si mie mai multe detalii despre cum a fost, ca m-ar interesa si pe mine sa fac nunta acolo.Noi o sa avem max 70 de persoane, stii cumva daca au un salon care sa fie ptr. atatea persoane. Cum a fost mancarea, bautura, ce nu ti-a placut, ce ti-a placut cel mai mult.
    Daca poti sa vorbim pe messenger, dianagrama@yahoo.com, sa imi dai si mie mai multe detalii, eventual si poze.
    Mersic mult, pupici.
  •  
    uka
    • 57 mesaje
    12 Sep 2005, 16:31
    0 0
    am fost sambata pe 10.09 la o nunta, la restaurant torega, mancare la greu meniul la vreo 25 euro, dar bauturile si fructele si alte snacks-uri au fost cumparate de miri, au fost aperitive, peste cu cartofi naturi, friptura la gratar, sarmale si tort, totul supeok..restaurantul e pe m. eminescu, si au fost 82 pers +2dj ul si cameraman
  •  
    uka
    • 57 mesaje
    12 Sep 2005, 16:32
    0 0
    am fost sambata pe 10.09 la o nunta, la restaurant torega, mancare la greu meniul la vreo 25 euro, dar bauturile si fructele si alte snacks-uri au fost cumparate de miri, au fost aperitive, peste cu cartofi naturi, friptura la gratar, sarmale si tort, totul supeok..restaurantul e pe m. eminescu, si au fost 82 pers +2dj ul si cameraman
  •  
    uka
    • 57 mesaje
    12 Sep 2005, 16:32
    0 0
    am fost sambata pe 10.09 la o nunta, la restaurant torega, mancare la greu meniul la vreo 25 euro, dar bauturile si fructele si alte snacks-uri au fost cumparate de miri, au fost aperitive, peste cu cartofi naturi, friptura la gratar, sarmale si tort, totul supeok..restaurantul e pe m. eminescu, si au fost 82 pers +2 pers= dj ul si cameraman, niste profesionisti si ei
  •  
    uka
    • 57 mesaje
    12 Sep 2005, 16:32
    0 0
    am fost sambata pe 10.09 la o nunta, la restaurant torega, mancare la greu meniul la vreo 25 euro, dar bauturile si fructele si alte snacks-uri au fost cumparate de miri, au fost aperitive, peste cu cartofi naturi, friptura la gratar, sarmale si tort, totul supeok..restaurantul e pe m. eminescu, si au fost 82 pers +2 pers= dj ul si cameraman, niste profesionisti si ei
  •  
    uka
    • 57 mesaje
    12 Sep 2005, 16:32
    0 0
    am fost sambata pe 10.09 la o nunta, la restaurant torega, mancare la greu meniul la vreo 25 euro, dar bauturile si fructele si alte snacks-uri au fost cumparate de miri, au fost aperitive, peste cu cartofi naturi, friptura la gratar, sarmale si tort, totul supeok..restaurantul e pe m. eminescu, si au fost 82 pers +2 pers= dj ul si cameraman, niste profesionisti si ei
  •  
    uka
    • 57 mesaje
    12 Sep 2005, 17:01
    0 0
    ma scuzatzi dar nu stiu d c a aparut d atatea ori. sorry
  •  
    • 5 mesaje
    19 Sep 2005, 14:07
    0 0
    Daca ai mai multe amanunte, da-le mai departe... Eu una, m-am cam hotarat pt la anul, dar am inceput sa umblu din vara asta.
    Ce-i drept, in lumea site-urilor pt nunta e inca loc de mai bine...
    Eu am fost la Vogue (langa magazinul Eva, in Romana, Bucuresti) si mi-a placut f mult localul. Pe moment, acolo mi-am "intepenit" alegerea, insa astept alte sugestii.
    Multumesc mult initiatorului discutiei, ca taaare ma roade subiectul.