Bijuterii la moda

  •  
    • 52 mesaje
    5 Iul 2007, 10:15
    0 0
    Sunt inebunita dupa bijuterii si accesorii: bratari, genti, cercei, curele, lantisoare etc. Asi vrea sa stiu care sunt tendintele in anul 2007.
  •  
    • 11 mesaje
    5 Iul 2007, 23:01
    0 0
    nu sunt sigura de ceea ce urmeaza sa zic, asa k asteapta si alte pareri...

    se poarta bratarile, foarte mult, la fel si margelele. mari, din bile... plastic sau metal. si sa fie cat mai colorate, k am auzit ca se poarta culorile neon. si bineinteles, asortate cu ce porti...

    si inca ceva. ai grija la textura materialor pe care le porti si materialul din care sunt facute bijuteriile. nu o sa pui niciodata(cel putin eu nu o sa pun ) o bratara mare de metal cu un tricou de in si niste pantaloni tot din in... nu ma judecati, va rog, doar am zis ce mi se pare mie k se poarta si e in tendinte...
  •  
    • 11 mesaje
    19 Nov 2007, 21:36
    0 0
    Invit toate "purtatoarele" de bijuterii fantezie sa-mi viziteze blogul. Preturi promotionale. Produse unicat, confectionate manual. http://bijuteriinatty.blogspot.com
  •  
    • 67 mesaje
    19 Nov 2007, 22:01
    0 0
    incearca sa vezi ce se potriveste stilului tau.Degeaba porti ceva foarte la moda daca nu-ti place sau mai grav daca nu se potriveste stilului tau.Si oricat ai iubi accesoriile nu purta niciodata mai mult de 5 deodata,da prost.
  •  
    • 282 mesaje
    20 Nov 2007, 12:52
    0 0
    cum spunea si herbis,poarta ce te reprezinta nu ce se poarta si ce iti sta bine nu ce vezi la altii caci pe tine sar putea sa stea exact invers adica urat .
  •  
    • 82 mesaje
    22 Nov 2007, 09:44
    0 0
    Cu riscul de a se considera reclama gratuita... (ceea ce si este un pic) anunt din nou site-ul www.magazin.traditionale.ro
    Este o pasiune pe care am transformat-o in activitate cu venituri. Ma intereseaza in mod deosebit parerile voastre, poate mai mult decat vanzarea propriu-zisa a bijuteriilor! Va astept!