Gene scurte

  •  
    • 4 mesaje
    24 Iun 2017, 13:33
    0 0
    Bună fetelor îmi puteți recomanda câteva remedii pt a regenera genele și sprâncenele
  •  
    • 38 mesaje
    26 Iul 2017, 11:11
    0 0
    Pentru cresterea genelor se pot folosi si intensificatoare pentru asa ceva cum e spre exemplu Realash un ser pentru gene.

  •  
    • 19 mesaje
    7 Aug 2017, 00:02
    0 0
    Sau BONILASH.
  •  
    • 64 mesaje
    3 Oct 2017, 13:03
    0 0
    gorik said:Pentru cresterea genelor se pot folosi si intensificatoare pentru asa ceva cum e spre exemplu Realash un ser pentru gene.

     Genele lungi intr-adevar dau un alt aspect machiajului. Stiam ca un ucrainian a descoperit intamplator ceva care i-a marit genele . A tot aparut pe la televizor....

  •  
    • 6 mesaje
    5 Oct 2017, 16:26
    0 0
    buna fete,
    cred ca depinde forte mult de la persoana la pesoana. la fel cum e si cu parul si cu tenul si cu tipul de piele etc etc
    eu m-am hotarat sa imi cumpar bonilash de pe un site unde l-am gasit mult mai ieftin dupa cat tam tam s-a facut cu produsul asta si l-am folosit timp de  2luni si pot sa va spun ca s-a vazut diferenta. adica au inceput colegele si prietenele sa ma intrebe ce rimel folosesc )
    eu zic sa va hotarati si sa incercati la rand fiecare produs pana gasiti unul care sa va multumeasca
  •  
    • 38 mesaje
    26 Oct 2017, 15:24
    0 0
    Genele se pot alungi cu ambele produse.

  •  
    • 14 mesaje
    15 Feb 2018, 06:23
    0 0
    Andru_Adda_Ioana said:Bună fetelor îmi puteți recomanda câteva remedii pt a regenera genele și sprâncenele

     Buna Adda,
    Ca si truc de makeup ai putea folosi un mascara f bun. Si eu am genele scurte si Monsieur Big de la Lancome e super!
    Iti las mai jos si canalul meu youtube de makeup unde gasesti un review la acest produs cat si multe alte tutoriale.

    https://www.youtube.com/channel/UCk8QF_WrEVM4wbXiHDmsvgA/videos?disable_polymer=1&spfreload=10
  •  
    • 33 mesaje
    16 Feb 2018, 12:16
    0 0
    gorik said:Pentru cresterea genelor se pot folosi si intensificatoare pentru asa ceva cum e spre exemplu Realash un ser pentru gene.

     E ok produsul asta pentru gene. Problema e ca trebuie sa te dai mai mult timp si pentru intretiberea genelor.