Revelion...in pantaloni scurti!??!

  •  
    • 136 mesaje
    15 Dec 2006, 11:28
    0 0
    Salutari tuturor!Ce parere aveti???e REV merg la un restaurant misto,nu e elegant,e mai mult spre artistic,si as vrea sa imbrac o pereche de pantalonasi scurti,in carouri,draguti,stilul acela englezesc,cu ciorapi verzi,pantofi tot un verde-kaki...nu stiu ce bluza ar merge...dar rezolv eu...Voi v-ati imbraca in pantaloni scurti in noaptea dintre ani???Nu stiu ce parere va avea logodnicul meu......MULTUMESC!!!
  •  
    • 329 mesaje
    15 Dec 2006, 12:38
    0 0
    eu pt un restaurant oricum ar fi el n-as alege tocmai pant.scurti.

    poate daca mergeai intr-un club...ar fi fost mai potriviti si nu i-as asorta cu ciorap kaki si pantof kaki
    ci cu un dres mat negru si un pantof rosu din lac cu o bluza kimono simpla neagra cu o margea din bile. mi-e greu sa imi imaginez toata tinuta de le pantof la margele pt ca nu stiu exact cum sunt carourile pantalonilor.

    oricum nu te incarca f mult. incerca sa nu folosesti toate culorile din modelul scotish...eu una as merge pe negru si rosu...e mai de efect decat acel kaki...
  •  
    • 136 mesaje
    15 Dec 2006, 16:51
    0 0
    nu merge negrul la acei pantaloni!Culorile acelea nu se asorteaza cu negrul,ci cu maro-ul si verdele.I-am incercat deja!merci oricum pt raspuns,mi-am schimbat oricum ideea cu pantalonii...
  •  
    • 329 mesaje
    15 Dec 2006, 19:31
    0 0
    de aia iti si mentionasem ca atata timp cat nu stiu cum arata acele carouri e greu de pronuntat.