Bottega Verde?

  •  
    • 151 mesaje
    19 Sep 2006, 13:21
    0 0
    cum e balsamul de buze cu ciocolata de la bottega?
  •  
    • 4411 mesaje
    19 Sep 2006, 18:08
    0 0
    Si ce se intampla la targul respectiv?
  •  
    • 1005 mesaje
    19 Sep 2006, 20:14
    0 0
    Ce sa se intample ? numai lucruri bune pentru femei Vin firme de cosmetice si isi expun produsele , fac vanzari la reducere , demonstratii la diferite aparate de infrumusetare , coafuri gratis ....de -astea ..
  •  
    • 637 mesaje
    21 Sep 2006, 09:23
    0 0
    ce firme?
  •  
    • 28 mesaje
    19 Iul 2016, 10:24
    1 0

    Eu produsele de la Bottega Verde le-am gasit pe site-ul lor www.bottegaverde.ro si sunt super incantata de ele. Eu iubesc mastile de fata si pana acum am incercat doua de la ei care ma fascineaza. Una este cu minerale din Marea Moarta si cealalta cu argila si mandarine. Am impresia ca au fost create pentru tenul meu atat de catifelata si hidratata imi lasa fata. Mai sunt unele carora vreau sa le fac proba, dar nici nu stiu ce sa mai aleg ca le-as vrea pe toate. Voi ce alte produse ati mai incercat? Ce imi mai recomandati de la ei?

  •  
    • 14 mesaje
    8 Sep 2016, 17:01
    0 0

    Mereu am avut o problema cu rujurile. Fie nu imi gaseam nuanta potrivita si il cumparam pe cel care se asemana cu altul anterior, fie aveam asa un noroc incat il gaseam pe cel fara pic de rezistenta la transfer. Asta pana cand am descoperit Bottega Verde. Am intrat pe site-ul lor, www.bottegaverde.ro si am ochit imediat ceea ce avea sa fie al meu: rujul cu ulei de avocado si extract de aloe, nuanta zmeura. E superb: catifelat, hidratant si cu rezistenta indelungata. Plus ca nuanta e chiar ceea ce cautam. Imi plac tonurile mai deschise. Voi? Ati incercat vreun ruj de la ei?

  •  
    • 43 mesaje
    28 Mar 2017, 12:36
    0 0

    Creme si uleiuri de plaja cu protective inalta si accesibile

    Am tot incercat diverse creme si lotiuni de la diverse brand uri si intr-adevar cele mai scumpe sunt si uneori mai bune. Mi-a zis o prietena ca exista niste produse italienesti si au site si la noi in tara(bottegaverde.r si am zis sa le incerc. Mi-am luat un lapte spray, care era si autobronzant putin, SPF 30. Mirosea a vanilie de-mi venea sa-l mananc! Si acum ca vine vara o sa mi-l comand din nou. Chiar m-a ferit de ce trebuia si mi-a hranit pielea fara sa o incarce tare. Il recomand din suflet! Ei mai au si alte creme cu factor inalt de protectie, foarte ok ca pret, si care miros demential. Cei de la site mi-au trimis si un mic cadou la comanda, ceea ce nu multe site-uri mai fac, sau poate o fac doar prima data ca sa te atraga.

  •  
    • 17 mesaje
    28 Mar 2017, 13:11
    0 0

    Cine, ce mai foloseste ca spray pentru par? Eu am devenit dependenta de ele pentru ca exita multe dati in care mi-e lene sa ma dau cu balsam la spalare si asa doar folosesc un spray si gata. Uneori le aleg dupa miros si daca chiar imi descurca parul asa cum zic. Keratina e foarte buna aici dar poate fi si foarte scumpa. Am gasit la Bottegaverde.ro pe site un spray cu cocos si keratina si e favoritul meu acum. Eu am par cu tendinte de incretire si sunt dependenta de un spray care sa mi-l descurce ca sa pot s ail coafez usor apoi. A, si e un fel de lapte spray, asa scrie pe el, si e mult mai hranitor fata de ce imi luam eu de la Syoss sau Gliss inainte.

  •  
    • 127 mesaje
    9 Iun 2017, 11:25
    0 0
    Si eu folosesc produsele de la BottegaVerde.ro si sunt foarte incantata de ele. Preferata mea este crema antirid pentru fata, pe care o poti folosi atat pe timpul zilei, cat si seara. Este un tratament cu pro-retinol si extract de goji, dar are si protective solara 15. O folosesc de jumatate de an si parca am intinerit! Imi simt tenul foarte fresh si hidratat, iar ridurile s-au mai sters. Sunt minunate produsele lor!
  •  
    • 2 mesaje
    14 Iul 2017, 01:50
    0 0
    Buna, am incercat si eu produsele de la Bottega Verde si sunt foarte multumita de ele, am scapat de problemele tenului meu mixt. Puteti vedea toata parerea mea pe blogul
    http://caliphsobeautyblog.com/bottega-verde-prima-comanda/
  •  
    • 127 mesaje
    10 Oct 2017, 17:35
    0 0
    Bune fetelor! Eu sunt foarte multumita de produsele celor de la Bottega Verde. Le folosesc atat pentru ingrijirea tenului cat si pentru machiaj. Am tenul mixt si orice crema foloseam, zona T devenea foarte uleioasa imediat dupa ce aplicam crema de fata. De cand am inceput sa folosesc crema hidratanta Cremafiori cu extract de galbenele nu mai am aceasta problema. Se absoarbe perfect si tenul ramane luminos si fin. O folosesc si ca si baza inainte sa aplic fondul de ten, care este tot de la Bottega Verde. Au foarte multe produse, deci am din ce sa aleg. Le comand direct de pe site si ajung in maxim 2 zile.
  •  
    • 170 mesaje
    14 Dec 2017, 10:16
    0 0
    Am auzit si eu de la prietenele mele ca sunt ok produsele lor, dar tot la cosmeticele mele preferate am ramas. Folosesc deja de ceva timp produsele de la Paese si sunt foarte incantata de ele. Puteti sa vedeti aici ce au: https://www.paese.ro/