hello

  •  
    • 7 mesaje
    3 Sep 2015, 17:52
    0 0
    Buna. O sa ma duc maine seara la o petrecere si vreau sa port rochia asta :

    http://www.lenjerii.com/rochii-scurte-3/a335-4-rochie-scurta-de-club-cu-decolteu-adanc

    Orice lenjerie am incercat, se vede prin ea si arata urat. Credeti sa merge sa o port fara, sau e prea scurta?
    Acest mesaj a fost editat de către elizuk88: 3 Sep 2015, 17:53
  •  
    • 495 mesaje
    3 Sep 2015, 18:01
    0 0
    Si lenjerie bej ai incercat?
  •  
    • 5609 mesaje
    4 Sep 2015, 02:58
    0 0
    Fara lenjerie daca tot vrei sa fii sexy, desii, eu m-as gandii de 2 ori daca sa imbrac la o petrecere in toiul verii o rochie cu maneca lunga.
    Daca mai vrei sa si dansezi, ai incurcat-o, o sa transpiri masiv...mai ales ca-i poliester, adica plastic 95%.
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Sep 2015, 10:28
    0 0
    elizuk88 said:Buna. O sa ma duc maine seara la o petrecere si vreau sa port rochia asta :

    http://www.lenjerii.com/rochii-scurte-3/a335-4-rochie-scurta-de-club-cu-decolteu-adanc

    Orice lenjerie am incercat, se vede prin ea si arata urat. Credeti sa merge sa o port fara, sau e prea scurta?

     tU cand ai cumparat-o nu te-ai gandit si la acest aspect ????....Gusturile nu se discuta dar este o rochie tip;" Piti caut prost cu Mecedes ."..scuze dar asa arata !A fi sexy este o arta sa stii .Intr-o astfel de tinuta iti pui singura eticheta ...

  •  
    • 11561 mesaje
    4 Sep 2015, 10:43
    2 0
    gabriela42 said:
    elizuk88 said:Buna. O sa ma duc maine seara la o petrecere si vreau sa port rochia asta :

    http://www.lenjerii.com/rochii-scurte-3/a335-4-rochie-scurta-de-club-cu-decolteu-adanc

    Orice lenjerie am incercat, se vede prin ea si arata urat. Credeti sa merge sa o port fara, sau e prea scurta?

     tU cand ai cumparat-o nu te-ai gandit si la acest aspect ????....Gusturile nu se discuta dar este o rochie tip;" Piti caut prost cu Mecedes ."..scuze dar asa arata !A fi sexy este o arta sa stii .Intr-o astfel de tinuta iti pui singura eticheta ...

     Poate  cu  Ferari , Mercedes  au  toti "boschetarii"!!!

  •  
    • 11561 mesaje
    4 Sep 2015, 10:44
    1 0
    elizuk88 said:Buna. O sa ma duc maine seara la o petrecere si vreau sa port rochia asta :

    http://www.lenjerii.com/rochii-scurte-3/a335-4-rochie-scurta-de-club-cu-decolteu-adanc

    Orice lenjerie am incercat, se vede prin ea si arata urat. Credeti sa merge sa o port fara, sau e prea scurta?

     
    Nu  mai  sta  pe  ganduri, cu  siguranta  "fara " , o  sa  ai  un  succes  nebun  si  o  sa  fii  atractia  serii!!
      Cati  anisori  ai??
      Petrecere  frumoasa , sa  ne  spui  cum  a  fost?

  •  
    • 7959 mesaje
    4 Sep 2015, 12:35
    1 0
    gabriela42 said:
    elizuk88 said:Buna. O sa ma duc maine seara la o petrecere si vreau sa port rochia asta :

    http://www.lenjerii.com/rochii-scurte-3/a335-4-rochie-scurta-de-club-cu-decolteu-adanc

    Orice lenjerie am incercat, se vede prin ea si arata urat. Credeti sa merge sa o port fara, sau e prea scurta?

     tU cand ai cumparat-o nu te-ai gandit si la acest aspect ????....Gusturile nu se discuta dar este o rochie tip;" Piti caut prost cu Mecedes ."..scuze dar asa arata !A fi sexy este o arta sa stii .Intr-o astfel de tinuta iti pui singura eticheta ...

     Gabito, mama, lasa fata sa se imbrace cum vrea ea, pai baietii sa n-aiba si ei ce vedea acolo, o tata, un picior!!!

  •  
    • 11561 mesaje
    4 Sep 2015, 12:43
    1 0
    White_Storm said:
    gabriela42 said:
    elizuk88 said:Buna. O sa ma duc maine seara la o petrecere si vreau sa port rochia asta :

    http://www.lenjerii.com/rochii-scurte-3/a335-4-rochie-scurta-de-club-cu-decolteu-adanc

    Orice lenjerie am incercat, se vede prin ea si arata urat. Credeti sa merge sa o port fara, sau e prea scurta?

     tU cand ai cumparat-o nu te-ai gandit si la acest aspect ????....Gusturile nu se discuta dar este o rochie tip;" Piti caut prost cu Mecedes ."..scuze dar asa arata !A fi sexy este o arta sa stii .Intr-o astfel de tinuta iti pui singura eticheta ...

     Gabito, mama, lasa fata sa se imbrace cum vrea ea, pai baietii sa n-aiba si ei ce vedea acolo, o tata, un picior!!!

     
    Ce  naiba  asta  le  vezi  fara  sa  faci  sa  faci  vre  un  efort!!!

  •  
    • 12208 mesaje
    4 Sep 2015, 14:12
    0 0
    pitipoanca69 said:
    elizuk88 said:Buna. O sa ma duc maine seara la o petrecere si vreau sa port rochia asta :

    http://www.lenjerii.com/rochii-scurte-3/a335-4-rochie-scurta-de-club-cu-decolteu-adanc

    Orice lenjerie am incercat, se vede prin ea si arata urat. Credeti sa merge sa o port fara, sau e prea scurta?

     
    Nu  mai  sta  pe  ganduri, cu  siguranta  "fara " , o  sa  ai  un  succes  nebun  si  o  sa  fii  atractia  serii!!
      Cati  anisori  ai??
      Petrecere  frumoasa , sa  ne  spui  cum  a  fost?

     nu am intrebat-o de unde este din Vaslui ...??????

  •  
    • 5609 mesaje
    5 Sep 2015, 00:43
    0 0
    haide ma, ca rochia in rest este decenta, nu ati vazut ca are maneci lungi?
  •  
    • 12208 mesaje
    5 Sep 2015, 10:34
    0 0
    Maricon said:haide ma, ca rochia in rest este decenta, nu ati vazut ca are maneci lungi?

    Da sa nu se vada coatele ... Sigur ...iti dai seama cum vor curge apele de pe ea in materialul ala ..... Proasta alegre , parerea mea !

  •  
    • 90 mesaje
    5 Sep 2015, 19:31
    0 0
    Pe 3 septembrie, fata scria că va merge "mâine seară", adică pe 4, la petrecere. Azi, pe 5, încă o mai tocați, încă o mușcați de cur. Ce mai aveți, bre, cu ea? Faptul este consumat. Violată, neviolată, transpirată sau nu, indecentă, admirată, oricum va fi fost... Gata, ajunge, luați o pauză, respirați, priviți afară pe geam, puneți-vă o mască pe față, faceți ceva pentru voi, detoxifiați-vă, scăpați de toată această energie negativă care vă sufocă și care v-a transformat în niște cutre care judecă pe toată lumea, schimonosite de răutate și ură. Bleah, ce cloacă de femei frustrate!
  •  
    • 5609 mesaje
    6 Sep 2015, 03:47
    1 0
    mimira, tu esti avocatul fetei?
    cat de protectiva ai devenit asa, dintr-o data....
  •  
    • 7 mesaje
    7 Sep 2015, 14:09
    0 0
    Am purtat-o fara si am transpirat putin ce-i drept, dar a fost ok. Nu intentionam sa agat niciun "prost cu mercedes", am prieten. Nu vad care era relevanta varstei mele, dar oricum mersi tuturor pentru raspunsuri.
  •  
    • 11561 mesaje
    7 Sep 2015, 15:49
    0 0
    elizuk88 said:Am purtat-o fara si am transpirat putin ce-i drept, dar a fost ok. Nu intentionam sa agat niciun "prost cu mercedes", am prieten. Nu vad care era relevanta varstei mele, dar oricum mersi tuturor pentru raspunsuri.

     Ai  fost  cu  prietenul???0

  •  
    • 11561 mesaje
    7 Sep 2015, 15:53
    0 0
    veracara said:Si lenjerie bej ai incercat?

     Vera , da  ce  buze  senzuale  ai , inchide  gurita  ca  inca  nu  au  disparut  mustele!!

  •  
    • 7959 mesaje
    8 Sep 2015, 00:38
    0 0
    Maricon, draga, mimirei tocmai i s au terminat bateriile probabil si acum e frustrata maxim. Da si ea in cine apuca.
  •  
    • 5609 mesaje
    8 Sep 2015, 03:25
    0 0
    ori poate i-a scos barbate-su bateriile
  •  
    • 7959 mesaje
    8 Sep 2015, 09:21
    0 0
    Vaiii ce egoist! Cum sa fii gelos pe...niste baterii?
  •  
    • 5609 mesaje
    8 Sep 2015, 22:45
    0 0
    Elis fata, noi ramanem fidele evei, du-te tu acolo!