Cum scrap de blond?

  •  
    • 12 mesaje
    29 Mar 2015, 15:18
    0 0
    Buna fetelor. Am si eu o intrebare, scum 2 and de zile am fost obsedata sa ma fac blonda, după multe vizite la saloanele de înfrumusețare am ajuns treptat in blond. Am deschis culoarea ton cu ton pentru a nu imi distruge parul. Acum după 2 ani de blond am decis ca as vrea sa ajung la culoarea mea naturală de saten, dar problema este ca orice saten bag in par se decoloreaza si ajung tot la blond. Am mers in saloane pentru a ma face saten dar degeaba. Întrebarea este ce produse mai pot aplica pe par pentru a nu se mai deschide, vreau sa ajung la culoarea mea pentru a nu imi mai vopsi deloc parul? (Scuze pentru greșeala din titlu, am ceva probleme cu autocorectul de la telefon)
    Acest mesaj a fost editat de către AnaMaria_1994: 29 Mar 2015, 15:20
  •  
    • 12 mesaje
    30 Mar 2015, 02:37
    0 0
    Nu exista nici o "fosta" blonda pe aici?
  •  
    • 5609 mesaje
    14 Apr 2015, 05:40
    0 0
    Parul ti se deschide si de la statul la soare, sau mersul cu capul descoperit prin soare!
     
  •  
    • 7959 mesaje
    14 Apr 2015, 19:57
    0 0
    AnaMaria_1994 said:Buna fetelor. Am si eu o intrebare, scum 2 and de zile am fost obsedata sa ma fac blonda, după multe vizite la saloanele de înfrumusețare am ajuns treptat in blond. Am deschis culoarea ton cu ton pentru a nu imi distruge parul. Acum după 2 ani de blond am decis ca as vrea sa ajung la culoarea mea naturală de saten, dar problema este ca orice saten bag in par se decoloreaza si ajung tot la blond. Am mers in saloane pentru a ma face saten dar degeaba. Întrebarea este ce produse mai pot aplica pe par pentru a nu se mai deschide, vreau sa ajung la culoarea mea pentru a nu imi mai vopsi deloc parul? (Scuze pentru greșeala din titlu, am ceva probleme cu autocorectul de la telefon)

     Daca ai folosit pudra decoloranta mai bine te tunzi si scoti totul din par. Apoi un timp nu te mai vopsesti si il hidratezi puternic, doar asa isi revine la normal. Bafta!