Olimpiada la economie

  •  
    • 7 mesaje
    10 Oct 2014, 21:53
    0 0
    Buna .Astazi ni s-a spus la scoala de o olimpiada la economie si cine ar fi interesat sa se inscrie.Eu i-am spus ca m-a mai gadesc fiindca nu stiu exact cum este economia fiindca  nu am inceput, azi avand prima ora in care am scris.Este cineva care a fost la olimpiada de economie?Este greu?Cum e cu calculele adica eu fiind la un profil uman am probleme la asta xD,dar totusi m-am descurcat cu problemele de la geografie...m-ar ajuta cateva detalii..multumesc :D
  •  
    • 12208 mesaje
    10 Oct 2014, 22:11
    1 0
    Sandra.F said:Buna .Astazi ni s-a spus la scoala de o olimpiada la economie si cine ar fi interesat sa se inscrie.Eu i-am spus ca m-a mai gadesc fiindca nu stiu exact cum este economia fiindca  nu am inceput, azi avand prima ora in care am scris.Este cineva care a fost la olimpiada de economie?Este greu?Cum e cu calculele adica eu fiind la un profil uman am probleme la asta xD,dar totusi m-am descurcat cu problemele de la geografie...m-ar ajuta cateva detalii..multumesc

    cauta un manual de economie si citeste cateva lectii  2, 3 , daca reuseti singura sa faci  schema lectiilor si apoi urmarind acea schema sa redai continutul sigur  te vei descurca si la olimpiada , nu e deajuns doar prima lectie ca sa exersezi acest lucru , cel putin trei , eu am fost si la faza pe judet chiar !dar invatam sa dau la ase la timpul ala . noi insa studiam economia politica ...mult succes !
  •  
    • 9728 mesaje
    11 Oct 2014, 12:39
    0 0
    Nu inteleg ce intrebare poate fi asta, sa te inscrii la o olimpiada la o materie la care esti exact la inceputul studiului sau?!
  •  
    • 12208 mesaje
    11 Oct 2014, 12:47
    0 0
    da e ciudat ...
  •  
    • 1 mesaje
    24 Oct 2014, 15:41
    0 0
    Sandra.F said:Buna .Astazi ni s-a spus la scoala de o olimpiada la economie si cine ar fi interesat sa se inscrie.Eu i-am spus ca m-a mai gadesc fiindca nu stiu exact cum este economia fiindca  nu am inceput, azi avand prima ora in care am scris.Este cineva care a fost la olimpiada de economie?Este greu?Cum e cu calculele adica eu fiind la un profil uman am probleme la asta xD,dar totusi m-am descurcat cu problemele de la geografie...m-ar ajuta cateva detalii..multumesc


    __________


    Acest mesaj a fost editat de către malik125: 12 Nov 2014, 10:13