*Probleme* FORUM - pentru admin

  •  
    • 1880 mesaje
    19 Mai 2012, 18:42
    3 0
    ScorpioM said:Era sa zic eu acum ce fac pe iPad. Ma doare in cur ca merge pe iPad, nu am si nu-mi iau iPad ca sa intru pe eva, ce pana mea. 
    Recunosc ca pana acum 2 zile n-am avut nici eu probleme mari cu reclamele. Singura problema era ca nu puteam sa postez folosind raspunsul rapid.
    N-am facut nimic intre timp, n-am schimbat browser, nimic nimic...si acum trebuie sa dau refresh de foarte multe ori ca sa postez. Este frustrant... 

     

    . Nu-ti cere nimeni sa-ti iei iPad - eram ironic '- de fapt te imitasem sa vezi cum e, cand cineva se plange si tu il iei peste picior'
  •  
    • 2965 mesaje
    19 Mai 2012, 18:45
    1 2
    Aaaaaaaa, stai ca mi-am mai amintit de 2 erori.

    1. Mereu, dar mereu, pe la 2-3 dimineata, forumul nu merge pentru cateva minute. Apare ceva eroare cu 503. Cred ca cei de la hosting merg sa faca treaba mare in sacosa si intre timp pun serverul pe stand-by.

    2. De multe ori, dupa ce incerc sa postez si dau click pe "Raspunde", apare o pagina alba cu "whoops....there was a problem". Ma rog, ceva de genul, o eroare la forum.
    Trebuie sa dau refresh si sa incerc sa postez de cateva ori.
    Daca pun la socoteala refresh-urile pe care trebuie sa le dau cand nu pot scrie in acest chenar + refresh-urile pe care trebuie sa le dau cand apare eroarea cu "whoops"....imbatranesti pana postezi un mesaj.


    Acum, nu as fi eu indreptatit sa vin si sa le spun: "whoops, futu-va neamu' in gura" ?
    Eu zic ca da... 

    Mai...si asa as avea o pofta de coliva...
  •  
    • 4313 mesaje
    19 Mai 2012, 18:45
    2 0
    Asta-i proba.
  •  
    • 8715 mesaje
    19 Mai 2012, 18:55
    1 0
    ScorpioM said:
    Acum, nu as fi eu indreptatit sa vin si sa le spun: "whoops, futu-va neamu' in gura" ?
    Eu zic ca da... 


    Muahahahahahaha...

    " Tine-ti inima jupane... "

    Las-o dreaq, mai bine spune cum facem cu berea aia de pe carnetul tau...
     

  •  
    • 12625 mesaje
    19 Mai 2012, 19:04
    4 1
    ScorpioM said:Am dat refresh de 10000000000000000000000000000000 de ori ca sa postez un amarat de mesaj. Dupa ce ca si asa am nervi, ma mai enerveaza si jegu' asta de forum care are 1 miliard de bug-uri.

    Mai, admine, da' mai las-o in mortii ma-sii de treaba. Chiar atat de incompetent esti?
    - nu mai merge raspunsul rapid de nu stiu cate luni;
    - forumul se incarca foarte greu din cauza celor n  reclame care ne sar in ochi;
    - trebuie sa dam refresh de 100 de ori ca sa postam un mesaj;
    - unii useri nu pot sa posteze deloc cu anumite browsere (e de datoria ta sa te asiguri ca forumu' asta sa fie accesat corect de pe toate browserele importante: Chrome, Firefox, Opera si IE , nu doar de pe 1-2).

    Ce ai de gand in legatura cu aceste lucruri? Ne mai futi pentru mult timp nervii sau incepem sa ne bagam organele genitale in decedatii si rudele celor responsabili.

    N-aveam pretentii la un forum cu 2 vizitatori pe zi si cu un buget de 10$ pe luna, da' aici chiar e inadmisibil.

    Daca vezi ca platforma asta e de cacat si nu esti capabil sa rezolvi problemele, schimb-o, da-o-n pizda ma-sii. Baga dracu' vbulletin unde ai update-uri automate, iti rezolva baietii de acolo problemele (in cazul in care apar) si te doare in 3 litere. 

    Rog sa mi se scuze limbajul agresiv, nu-mi sta deloc in caracter sa vorbesc urat, dar nu mai pot cu astia. Ce dracu' fac cei de la departamentul IT, o tin in orgii toata ziua, isi baga mouse-ul in cur, de n-au timp sa faca forumul asta sa mearga acceptabil?


     

     

     

    ce e draghe?

    acum o saptamana erai impotriva grevei?pe motiv de naivitate....

    cand ti-am spus sa fii cu noi ai vrut sa fii unic....asa e noi suntem naivi si ne-am retras....problema e ca acum incepi sa mirosi kkt de pe aici....

    naivii te saluta

  •  
    • 2965 mesaje
    19 Mai 2012, 19:04
    0 2
    Iesim pe undeva cand se mai incalzeste. Acum e nasola rau vremea + ca am ceva de munca. 
  •  
    • 2965 mesaje
    19 Mai 2012, 19:08
    0 2
    Da' ti se pare ca acum sunt acord cu "greva"? Tot mi se pare o prostie, ca nu rezolv nimic daca nu mai postez.
    Din contra! Trimit emailuri, postez (cum pot), deschid topicuri, pana se satura.

    As putea sa fac si spam, sa le umplu tot forumul automat cu sute si mii de mesaje, da' mi-e ca apoi imi iau injuraturi de la restul membrilor, ca nu o sa mai poata folosi forumul deloc.

    Ceva trebuie facut... 
    Acest mesaj a fost editat de către ScorpioM: 19 Mai 2012, 19:09
  •  
    • 8715 mesaje
    19 Mai 2012, 19:27
    0 1
    ScorpioM said:Iesim pe undeva cand se mai incalzeste. Acum e nasola rau vremea + ca am ceva de munca. 

     
    Pe naiba...

    Deja incepe sa se incalzeasca.
    Astia de pe AccuWeather spun ca nu mai ploua pana pe la 11pm.
    + ca, de saptamana viitoare nu mai dau nici o bere.
     

  •  
    • 2965 mesaje
    19 Mai 2012, 19:34
    1 1
    Lasa ca dau eu.
  •  
    • 5862 mesaje
    19 Mai 2012, 19:34
    2 0
    si l-ati eviscerat deja pe admin? vreau si io sa privesc, aduc floricele
  •  
    • 7051 mesaje
    19 Mai 2012, 19:37
    1 0
    ce faceti, dragilor, va plangeti de vreme? subiect universal, n-ai cum sa dai gres...adica eu nu pot sa ma contrez cu warm ca la mine ploua si la el da
  •  
    • 18346 mesaje
    20 Mai 2012, 08:25
    2 1
    bine ca stie sa mute topicele si sa le stearga

  •  
    • 1880 mesaje
    21 Mai 2012, 11:03
    1 0
    me_eva said:bine ca stie sa mute topicele si sa le stearga

     

    . Pe care la sters?
  •  
    • 3 mesaje
    28 Oct 2012, 23:22
    0 0
    Incerc sa pun avatar la profil dar nu merge.

    Warning: copy(/data/httpd/club.eva.ro/etc/../usr/img/avatar/db/auto_resized/tmp/8ded45b24d638988d56c5a2a49ab3d12.gif) [function.copy]: failed to open stream: No such file or directory (/data/httpd/club.eva.ro/include/avatar.inc.php, line 90)
  •  
    • 8217 mesaje
    5 Nov 2012, 16:51
    0 0
    Emme. said:Incerc sa pun avatar la profil dar nu merge.

    Warning: copy(/data/httpd/club.eva.ro/etc/../usr/img/avatar/db/auto_resized/tmp/8ded45b24d638988d56c5a2a49ab3d12.gif) [function.copy]: failed to open stream: No such file or directory (/data/httpd/club.eva.ro/include/avatar.inc.php, line 90)

     

    e prea mare poza.