botox -corina cazacu in constanta

  •  
    • 6 mesaje
    27 Ian 2013, 20:46
    0 0
    Am si eu o nelamurire! As vrea sa-mi fac botox la frunte insa vreau sa raman si gravida.Are cineva idee daca pot sa fac botox imediat inainte sa raman insarcinata? am auzit si eu de dr. cazacu care lucreaza cu solutii foarte bune, prietena mea este clienta ei si mi-o lauda incontinuu. Dar ce sa fac? Oare este riscant? Voi, pacientele mai vechi ce ati auzit legat de aceasta problema?

     

     

     

    De ce nu faci o consultatie sa-ti spuna doctorul ce si cand ai voie? Eu nu as risca in locul tau! Anunta-ma dupa ce aflii raspunsul!

     

  •  
    • 2838 mesaje
    27 Ian 2013, 22:53
    0 0
    andreea_c_26 said:

    Am si eu o nelamurire! As vrea sa-mi fac botox la frunte insa vreau sa raman si gravida.Are cineva idee daca pot sa fac botox imediat inainte sa raman insarcinata? am auzit si eu de dr. cazacu care lucreaza cu solutii foarte bune, prietena mea este clienta ei si mi-o lauda incontinuu. Dar ce sa fac? Oare este riscant? Voi, pacientele mai vechi ce ati auzit legat de aceasta problema?

    Pacat ,ca prietena ta ti-o lauda asa de mult pe doamna C.C  ...Interesant e ca lipsesc detalii importante ,cele cu sarcina ..Se vede ca prietena ta nu a fost informata ca botoxul nu se face in sarcina , la persoane care au probleme musculare sau celor ce fac tratament cu antibiotice.Deci eu zic ca inainte sa lauzi pe X sau sa faci publicitate la Y e bine sa intrebi personal    sa ceri cat mai multe detalii,nu numai sa afisezi rezultate.. cu care se lauda altii.
    P.s vezi ca nici aspirina nu-i indicata inainte de botox  si cate si mai cate

  •  
    • 14 mesaje
    6 Mar 2013, 20:32
    0 0
    Despre domnul dr nu iti pot spune nimic. Dar eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si lucreama minunat! O recomand cu multa multa incredere oricui. Uite, poate e de folos pentru o opinie http://bit.ly/WuYmI6
  •  
    • 2 mesaje
    12 Aug 2013, 13:40
    0 0
    buna fetele! tot respectul pentru doamna doctor, ma tratez la dansa de cativa ani buni, mi-a facut cele mai frumoase buze! mama mea isi face botox la dansa de aproximativ 5 ani si nu a avut nici macar o problema. urmeaza sa ma duc si eu in curand
  •  
    • 4 mesaje
    13 Nov 2013, 00:18
    0 0
    nota 10! lucreaza foarte natural, pastreaza expresivitatea fetei, cel mai important! fetelor, ascultati la mine , nu exegerati ca dati in altceva!
  •  
    31 Ian 2014, 15:00
    0 0
    buna ziua! ma tratez la doctorița Cazacu de ani buni! am mai incercat si in Bucuresti inainte dar mi-a fost mai usor in Constanta si am cautat aici, in plus de cand am facut consultatia la doctorița Cazacu am inteles mai multe lucruri si sunt foarte multumita! Are preturile cele mai bune, ofera garantie la tratamentele facute, recunosc ca si asta a contat!
  •  
    • 3 mesaje
    29 Iul 2014, 12:06
    0 0
    Buna! Am deosebita placere de a o recomanda pe doamna doctor Cazacu, imi fac injectari de aproximativ 7 ani la dansa, inainte imi facem de aproximativ 3 ani in Bucuresti neavand curajul sa merg undeva in Constanta, in plus toate prietenele mele mergeau si ele tot in Bucuresti. Dintr-o intamplare am ajuns la dansa si de atunci numai la ea ma tratez.Va recomand sa vorbiti, sa va consulte si veti intelege despre ce vorbesc. Are mana extrem de usoara, este o reala placere sa mergi la dansa, este o dulce!
  •  
    • 1 mesaje
    4 Nov 2014, 15:04
    0 0
    Intamplator mi-am amintit de acest forum pe care l-am accesat acum un an pe timpul cand si eu cautam un cabinet de estetica, site care m-a ajutat foarte mult la momemtul respectiv! Asa ca iata,pentru a ajuta la randul meu, imi voi scrie si eu parerea dupa ce m-am tratat la doamna doctor. Scurt si la obiect: SUNT FOARTE MULTUMITA DE REZULTAT CAT SI DE TRATAMENTUL DE CARE AM AVUT PARTE DE LA INTRAREA IN CLINICA PANA LA CONTROLUL FINAL PENTRU VERIFICAREA EFECTULUI. Mi-a raspuns la toate intrebarile mereu, mi-a desfacut in fata toate produsele, mi-a dat toate sfaturile necesare, am inteles foarte bine ce inseamna un produs calitativ si ce reactii adverse sunt in cazul in care nu asculti de doctor, toata lumea a fost foarte amabila. Sunt un exemplu pentru serviciile de sanatate din romania, iar cine se va trata acolo va intelege la ce ma refer! Succes celor care nu au curaj inca sa-si faca botox!nu doareee!
  •  
    • 3 mesaje
    7 Feb 2015, 13:21
    2 0
    Mi-este foarte draga doamna doctor, se vede ca munceste cu placere. nu stiu altii cum sunt pt ca m-am tratat la ea de la inceput dupa recomandarea unor prietene insa botoxul imi tine peste 6 luni deci sunt mai mult decat multumita. Greu a fost cand am ramas insarcinata pentru ca a trebuit sa intrerup tratamentul pana am terminat de alaptat . este schimbare foarte mare si te obisnuiesti cu fata luminoasa si relaxata, pe mine ma face sa ma simt ca la 20 de ani botoxul, sunt mare fan ))))))))))))
  •  
    • 11 mesaje
    12 Feb 2015, 17:23
    1 0
    Si eu si mama suntem fane botox si fane doctor iancu.
    cred ca mama a incercat tot ce insemana creme antirid, nu fac nimic altceva decat sa hidrateze, dar rezolva ridurile.
  •  
    • 15 mesaje
    4 Mar 2015, 19:44
    0 0
    Cremele antirid sunt o strategie de marketing.. "Anti-RID". Nu exista sa ramai fara riduri in urma aplicarii..poate doar hidrateaza dar asta o poti face cu orice crema
  •  
    • 7 mesaje
    28 Sep 2015, 22:24
    1 0
    Doamna dr corina cazacu este o perfectionista si se vede dupa cum arata dansa. Lucrez in Austria si stiu ce inseamna serviciile de calitate!
  •  
    • 15 mesaje
    25 Nov 2015, 19:05
    1 0
    Si eu si mama dar mai nou si prietenele mele, mergem la acelasi medic pentru botox si buze la o clinica Grand Beauty Clinic. Cum mi-a explicat si doamna Dr. Manea, daca te tii de interventii la inceput in mod regulat, atunci perioada se mareste si tine si peste 6 luni. Mama spre exemplu, face de cativa ani si nu e nevoie sa mearga la 6 luni.. A stat chiar si 1 an si tot e ok, nu se duce de tot. Cred ca depinde f mult de organismul fiecaruia. Dar oricum, iti ridica increderea in tine si arati altfel Deci conteaza enorm si lucrurile astea marunte.. Mai ales la buze, sunt f incantata si ma simt foarte bine
    Acest mesaj a fost editat de către Alexys83: 25 Nov 2015, 19:08
  •  
    • 3 mesaje
    25 Nov 2015, 19:18
    0 0
    Si eu am avut o experienta placuta cu doamna Dr. Manea, insa doar la marire buze cu acid hialuronic. Inca nu vreau sa exagerez cu toate interventiile astea dar sunt informatii destul de utile tot ce citesc pe aici. Si botoxul se face tot cu crema anestezica?
  •  
    • 11 mesaje
    14 Dec 2015, 17:37
    0 0
    Crystina00 said:Si eu am avut o experienta placuta cu doamna Dr. Manea, insa doar la marire buze cu acid hialuronic. Inca nu vreau sa exagerez cu toate interventiile astea dar sunt informatii destul de utile tot ce citesc pe aici. Si botoxul se face tot cu crema anestezica?

     

    Buna,

    Botoxul se face pe frunte, intre sprancene si la ochi.
    nu se face cu anestezie (nici crema anestezica si nici xilina injectabila). se aplica un spray de gheata care diminueaza senzatia de mici intepaturi.
    eu una repet botoxul la 9 luni. 

  •  
    • 7 mesaje
    3 Mar 2016, 13:34
    0 0
    Iulya11 said:
    Am si eu o nelamurire! As vrea sa-mi fac botox la frunte insa vreau sa raman si gravida.Are cineva idee daca pot sa fac botox imediat inainte sa raman insarcinata? am auzit si eu de dr. cazacu care lucreaza cu solutii foarte bune, prietena mea este clienta ei si mi-o lauda incontinuu. Dar ce sa fac? Oare este riscant? Voi, pacientele mai vechi ce ati auzit legat de aceasta problema?

     

     

     

    De ce nu faci o consultatie sa-ti spuna doctorul ce si cand ai voie? Eu nu as risca in locul tau! Anunta-ma dupa ce aflii raspunsul!

     

    Iti poti relua tratamentele estetice abia la un an de la nastere. Organismul are nevoie de refacere, exista un dezechilibru hormonal care influenteaza rezultatul final.
    Asta mi-a explicat dr Iancu, medicul meu estetician! 

     

  •  
    • 14 mesaje
    10 Mai 2016, 16:33
    0 0
    Buna!
    Eu mi-am injectat botox in frunte la clinica Shanti Beauty Clinic din Timisoara si am fost foarte incantata de rezutate.
    Il puteti gasi si voi la www.beautyclinic.ro
  •  
    • 1 mesaje
    6 Iul 2016, 11:08
    0 0
    Buna. Urmeaza sa imi fac săptămâna viitoare injectare cu acid hialuronic pt
  •  
    • 20 mesaje
    9 Sep 2016, 12:38
    0 0
    Iti recomand sa dai o fuga in Bucuresti, discuta cu dr. Sivlia Stanculescu despre decizia pe care vrei sa o iei! Este un medic foarte bun, cu rezultate excelente!
  •  
    • 7 mesaje
    28 Aug 2019, 00:57
    0 0

    1 mesaje
    acum 2 minute
    Citează Trimite mesaj Editează
    00
    Helen Rich Studio din Constanta! Este cel mai tare studio ever! Nu au amenzi, lucreaza pe mai multe site uri deci nu exista zi fara,,trafic''! nu faci bani pe un site, faci pe celalalt si tot asa! Unde mai pui ca daca ai nevoie iti dau plata la zi si nu sunt barbati angajati acolo si doar femei! Iar decorul e luxury tare!