Cum sa faci bani stand acasa !!!!

  •  
    • 1 mesaje
    18 Sep 2011, 15:15
    1 1

       
    BANI DE CASTIGAT (sau cum sa inmultesti banii)


    POTI SA FACI BANI USOR, REPEDE SI LEGAL!

    Varianta in care investesti 30 ron + 6 plicuri cu timbru si castigi minim 78.125 RON!!!

    Nu este nici o gluma, crede-ma! Depinde numai de tine! Am incercat mai multe metode. Aceasta este cea mai USOARA, simpla si rapida cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge, e testata! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul:
    In urma cu ceva vreme navigam pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig zeci de mii de ron in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 30 ron. M-am gandit ca "asta trebuie sa fie o minciuna". Dar, curioasa fiind, am continuat sa citesc.

    Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 5 ron la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici anuntul tau la minim 200 de site-uri cu anunturi gratuite de pe Internet. Apoi iti vor veni si tie banii. Trimiti, anunti pe internet, trimiti articolul acesta celor care-ti cer detalii, astepti, apoi incepi sa castigi! Atit. Pur si simplu!

    Dupa ce am analizat aceasta propunere de a face bani usor si rapid si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 30 ron si plicuri cu timbre? Cum este si normal, la inceput am fost sceptica si chiar ingrijorata in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la un Birou de avocati si am primit confirmarea ca intr-adevar e legal! Asa ca am facut aceasta modica investitie de 30 ron. Surpriza! Ghiciti ce s-a petrecut!

    Dupa 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluita! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 165 ron. La sfarsitul celei de-a doua aveam 875 ron. In a treia saptamana stransesem 4.325 ron! Si banii continua sa vina cu repeziciune! In mod cert a meritat din plin sa investesc cei 30 ron si sa trimit plicurile cu timbre! (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto, bingo, stanleybet si altele...)
    Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza.
    In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.

    PASUL 1: Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : "M-AM ADAUGAT LA LISTA TA", apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Apoi iei 6 bancnote de cate 5 ron si pui CATE UNA in FIECARE dintre coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 5 ron.

    Apoi trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

    1) Paul Ionescu, Str. Topolovat, Nr. 4, Bl. TD18, Sc. A, Et. 10, Ap. 61, Sector 6, Bucuresti, Cod 062073
    2) Guta Constanta, str. 7 Septembrie 1485, Bl T3A, Sc.C, Ap.16, et.3, Loc. Mioveni, jud Arges, cod 115400
    3)Giurgiuca Anca, op.1,cp 545, Timisoara, jud Timis
    4)Segarceanu Cristian, Str. Piata Bucuresti nr.2, Bl 2, sc. C. ap.60, Loc Oradea, Jud. Bihor, cod 410114
    5)Pavelescu Melania, Str. Matei Basarab, Bl.30, Sc.B, et.1, ap.8,Localitatea Rm.Valcea, Judetul Valcea, cod 240616

    6)Petran Cristian, O.P.1, ghişeul nr. 2, C.P. 5, Satu Mare, jud. Satu Mare.


    PASUL 2: Acum o sa tai / elimini din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (astfel incat nr 6 devine nr 5, nr 5 devine nr 4, etc...). Astfel numarul 6 devine liber : completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie. Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-a, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. Pentru a intra in joc, trebuie SA TRIMITI PLICURILE, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit, semanind neincrederea.

    PASUL 3: Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original.
    Creaza-ti o adresa speciala pentru acest joc de castig piramidal! Iti recomand gmail sau yahoo. Apoi activeaza autoresponder-ul acestei adrese de e-mail si pune textul acestui articol la autoresponder, astfel ca orice om care iti scrie pe adresa ta sa primeasca automat acest intreg articol cu informatia. Intra si cauta pe www.google.ro “anunturi gratuite” si fa o lista de site-uri in care urmeaza sa publici anuntul tau! Sa dai de 200 de ori anuntul tau este atat cat iti trebuie, minim; dar, cu cat publici in mai multe locuri, cu atat mai multi bani vei castiga!

    A doua varianta: daca nu vrei sa aplici metoda simpla recomandata de mine mai sus, poti publica intregul articol la cit mai multe forum-uri/ newsgroup-uri (sunt o groaza pe internet!). Nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului ('Copy' din meniul 'Edit'); deschizi un fisier gol cu 'notepad' ('File'...'New') si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a ('Edit'...'Paste'); salvezi fisierul cu extensia .txt.
    Acum cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, eventual trimiti si la diverse adrese de e-mail pe care le stii (rude, prieteni, contacte din Inbox-ul tau) si publici articolul, sa le dai si altora mesajul acesta cu sansa de imbogatire. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv, pentru ca prima impresie conteaza.

    GATA! Felicitari... Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE: MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIM DE 200!

    Hai sa facem un calcul simplu!

    Ca si mine (am jucat deja de 2 ori, acum e a treia oara cind intru in jocul asta!), vei incepe sa primesti bani in cutia postala in doar cateva zile! Daca vrei, poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce?

    Din cele minim 200 de publicari ale anuntului pe care le-am facut sa spunem ca primesc doar 5 raspunsuri (un exemplu foarte pesimist). Deci am castigat 5 x 5 = 25 ron cu numele meu pe pozitia a 6-a. Acum, fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 25 ron. Eu primesc astfel 5 x 5 x 5 ron = 125 ron. Continuand exemplul cu acest numar mic de doar 5 persoane care raspund la articol, castig 125 x 5 = 625 ron cu numele meu pe pozitia a 4-a, apoi castig 3.125 ron cu numele meu pe pozitia a 3-a, apoi 15.625 ron pe pozitia a 2-a si ... DA! 78.125 ron cu numele meu pe pozitia intai! Uimitor, nu-i asa? Daca fiecare participant publica articolul de MINIM 200 de ori! Si totul cu o investitie initiala de 30 lei si 6 plicuri cu timbre!

    Iti dai seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste articole ASA CUM CITESTI TU ACUM! Asa ca iti poti permite 30 ron sa vezi daca merge cu adevarat, asa-i? Cred ca da! Chiar functioneaza!!! Unii au spus "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce?

    JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!

    Perpetuum mobile!
    Dupa un timp, cand numele tau nu se mai afla in lista de participanti si plicurile care-ti parvin se raresc, sau oricand vrei sa reincepi sa castigi, poti sa repeti procedura.

    Foloseste Cornul Abundentei, ajuta-te pe tine, apoi si pe altii!!!

       
    BANI DE CASTIGAT (sau cum sa inmultesti banii)


    POTI SA FACI BANI USOR, REPEDE SI LEGAL!

    Varianta in care investesti 30 ron + 6 plicuri cu timbru si castigi minim 78.125 RON!!!

    Nu este nici o gluma, crede-ma! Depinde numai de tine! Am incercat mai multe metode. Aceasta este cea mai USOARA, simpla si rapida cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge, e testata! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul:
    In urma cu ceva vreme navigam pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig zeci de mii de ron in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 30 ron. M-am gandit ca "asta trebuie sa fie o minciuna". Dar, curioasa fiind, am continuat sa citesc.

    Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 5 ron la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici anuntul tau la minim 200 de site-uri cu anunturi gratuite de pe Internet. Apoi iti vor veni si tie banii. Trimiti, anunti pe internet, trimiti articolul acesta celor care-ti cer detalii, astepti, apoi incepi sa castigi! Atit. Pur si simplu!

    Dupa ce am analizat aceasta propunere de a face bani usor si rapid si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 30 ron si plicuri cu timbre? Cum este si normal, la inceput am fost sceptica si chiar ingrijorata in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la un Birou de avocati si am primit confirmarea ca intr-adevar e legal! Asa ca am facut aceasta modica investitie de 30 ron. Surpriza! Ghiciti ce s-a petrecut!

    Dupa 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluita! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 165 ron. La sfarsitul celei de-a doua aveam 875 ron. In a treia saptamana stransesem 4.325 ron! Si banii continua sa vina cu repeziciune! In mod cert a meritat din plin sa investesc cei 30 ron si sa trimit plicurile cu timbre! (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto, bingo, stanleybet si altele...)
    Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza.
    In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.

    PASUL 1: Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : "M-AM ADAUGAT LA LISTA TA", apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Apoi iei 6 bancnote de cate 5 ron si pui CATE UNA in FIECARE dintre coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 5 ron.

    Apoi trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

    1) Paul Ionescu, Str. Topolovat, Nr. 4, Bl. TD18, Sc. A, Et. 10, Ap. 61, Sector 6, Bucuresti, Cod 062073
    2) Guta Constanta, str. 7 Septembrie 1485, Bl T3A, Sc.C, Ap.16, et.3, Loc. Mioveni, jud Arges, cod 115400
    3)Giurgiuca Anca, op.1,cp 545, Timisoara, jud Timis
    4)Segarceanu Cristian, Str. Piata Bucuresti nr.2, Bl 2, sc. C. ap.60, Loc Oradea, Jud. Bihor, cod 410114
    5)Pavelescu Melania, Str. Matei Basarab, Bl.30, Sc.B, et.1, ap.8,Localitatea Rm.Valcea, Judetul Valcea, cod 240616

    6)Petran Cristian, O.P.1, ghişeul nr. 2, C.P. 5, Satu Mare, jud. Satu Mare.


    PASUL 2: Acum o sa tai / elimini din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (astfel incat nr 6 devine nr 5, nr 5 devine nr 4, etc...). Astfel numarul 6 devine liber : completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie. Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-a, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. Pentru a intra in joc, trebuie SA TRIMITI PLICURILE, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit, semanind neincrederea.

    PASUL 3: Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original.
    Creaza-ti o adresa speciala pentru acest joc de castig piramidal! Iti recomand gmail sau yahoo. Apoi activeaza autoresponder-ul acestei adrese de e-mail si pune textul acestui articol la autoresponder, astfel ca orice om care iti scrie pe adresa ta sa primeasca automat acest intreg articol cu informatia. Intra si cauta pe www.google.ro “anunturi gratuite” si fa o lista de site-uri in care urmeaza sa publici anuntul tau! Sa dai de 200 de ori anuntul tau este atat cat iti trebuie, minim; dar, cu cat publici in mai multe locuri, cu atat mai multi bani vei castiga!

    A doua varianta: daca nu vrei sa aplici metoda simpla recomandata de mine mai sus, poti publica intregul articol la cit mai multe forum-uri/ newsgroup-uri (sunt o groaza pe internet!). Nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului ('Copy' din meniul 'Edit'); deschizi un fisier gol cu 'notepad' ('File'...'New') si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a ('Edit'...'Paste'); salvezi fisierul cu extensia .txt.
    Acum cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, eventual trimiti si la diverse adrese de e-mail pe care le stii (rude, prieteni, contacte din Inbox-ul tau) si publici articolul, sa le dai si altora mesajul acesta cu sansa de imbogatire. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv, pentru ca prima impresie conteaza.

    GATA! Felicitari... Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE: MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIM DE 200!

    Hai sa facem un calcul simplu!

    Ca si mine (am jucat deja de 2 ori, acum e a treia oara cind intru in jocul asta!), vei incepe sa primesti bani in cutia postala in doar cateva zile! Daca vrei, poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce?

    Din cele minim 200 de publicari ale anuntului pe care le-am facut sa spunem ca primesc doar 5 raspunsuri (un exemplu foarte pesimist). Deci am castigat 5 x 5 = 25 ron cu numele meu pe pozitia a 6-a. Acum, fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 25 ron. Eu primesc astfel 5 x 5 x 5 ron = 125 ron. Continuand exemplul cu acest numar mic de doar 5 persoane care raspund la articol, castig 125 x 5 = 625 ron cu numele meu pe pozitia a 4-a, apoi castig 3.125 ron cu numele meu pe pozitia a 3-a, apoi 15.625 ron pe pozitia a 2-a si ... DA! 78.125 ron cu numele meu pe pozitia intai! Uimitor, nu-i asa? Daca fiecare participant publica articolul de MINIM 200 de ori! Si totul cu o investitie initiala de 30 lei si 6 plicuri cu timbre!

    Iti dai seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste articole ASA CUM CITESTI TU ACUM! Asa ca iti poti permite 30 ron sa vezi daca merge cu adevarat, asa-i? Cred ca da! Chiar functioneaza!!! Unii au spus "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce?

    JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!

    Perpetuum mobile!
    Dupa un timp, cand numele tau nu se mai afla in lista de participanti si plicurile care-ti parvin se raresc, sau oricand vrei sa reincepi sa castigi, poti sa repeti procedura.

    Foloseste Cornul Abundentei, ajuta-te pe tine, apoi si pe altii!!!

  •  
    • 5 mesaje
    29 Iun 2013, 16:21
    0 0
    PRIMESTI MESAJE PE TELEFON SI IEI BANI!!!
    1 IULIE 2013- DATA LANSARII!

    SANSA TA SA TI CREEZI UN VENIT SUPLIMENTAR PE TERMEN LUNG!
    NU TREBUIE SA DAI NICI UN BAN,DECI NU POATE FI TEAPA,CUM SUNT MAJORITATEA PE NET.
    Nu pierzi timpul,stand 12 ore pe net sa castigi cativa euro.Nu faci absolut nimic,decat primesti sms-uri publicitare.Daca vrei sa castigi mai mult trimiti linkul catre prietenii de pe mess,sau facebook.



    Salut prieteni,

    Recent s-a lansat un nou mod inovativ de publicitate pe telefon prin care esti si tu recompensat foarte avantajos.
    Sistemul este foarte simplu , iti creezi un cont gratuit aici:

    http://www.vivasms.ro/h/32e53693c9

    si recomanzi si altor prieteni.
    Nu costă nimic, nu cumperi nimic, nu vinzi nimic. Și ești plătit din primul minut de la înregistrare!
    La înregistrare primești un bonus de 2 EUR pentru completarea profilului extins.
    Recomanzi apoi gratuit prietenilor prin linkul tau pe care il primesti la inscriere.
    Esti recompensat in acest mod:
    0.03Euro pentru fiecare sms pe care il primesti tu (maxim 5 pe zi)
    0.01Euro pentru fiecare sms pe care il primesc persoanele recomandate de tine!
    0.01Euro pentru persoanele pe al 3-lea nivel (prietenii prieteniilor tai!)
    0.01Euro pentru persoanele pe al 4-lea nivel!
    0.01Euro pentru persoanele pe al 5-lea nivel!

    Acest serviciu s-a lansat de cateva zile, deci este sansa ta acum sa profiti de asta si sa promovezi afacerea si prietenilor si cunostintelor tale!

    CU doar 10 pers. in echipa ta ai 15Euro/luna , deci telefonul tau devine practic gratuit!
    CU 100 persoane ai 150euro/luna!!!
    CU 1000 persoane...faceti singuri calculele!!!


    Poti sa promovezi oricat doresti , iar acum ai aceasta sansa!
    pentru orice intrebari ma puteti contacta pe aceasta adresa de email.

    Retineti ! Inscrierea este gratuita si sunt deja foarte multe companii care doresc sa se promoveze prin acest mod.

    Succes !
  •  
    • 1 mesaje
    2 Iul 2013, 15:03
    0 1
    Inregistreaza-te acum GRATUIT si CASTIGA BANI --->http://bit.ly/123R5et

    Video prezentare: http://bit.ly/11MLfmh

    Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult ? Recomanzi vivaSMS prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
    Garantat !

    
  •  
    • 1 mesaje
    11 Iul 2013, 18:54
    0 1
    Inregistreaza-te acum GRATUIT si CASTIGA BANI --- http://bit.ly/16b1A1S

    Video prezentare: http://bit.ly/1c2xxN7

    Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult?
    Recomanzi vivaSMS prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
    Garantat !
  •  
    • 1 mesaje
    31 Iul 2013, 14:02
    0 0

     

     

    Despre compania FxNet

     

    Avantajele cheie ale companiei Fxnet

     

    Suntem un broker Forex şi de mărfuri , care are legătură directă cu furnizorul de lichiditate, nu există niciun conflict de interese în raport cu clienţii noştri, veți câștiga, vom câștiga! MT4 Simple Trader este cea mai simplă şi uşor de utilizat platformă de tranzacţionare, dar şi cea mai complexă din lume. Oferim preţuri mici fixe 24/5, indiferent de ore, ştiri, anunţuri etc. Vă oferim un suport financiar flexibil de la 1 USD=500USD.

    Tipurile noastre de conturi

    Deschidere cont standard Deschidere cont Platinum Deschidere cont Practice Cerere de retragere în aceiaşi zi Conturi asociate

     

    La FxNet credem în păstrarea de lucruri simple și eficiente, astfel vă punem la dispoziţie 2 tipuri de cont, contul Standard şi VIP. Aceste conturi vă permit să tranzacţionaţi de la mai puţin de 0.01 loturi (1000 de unități), la 20 de loturi (2 milioane de unități) pe tranzacție.

    7 platforme sub un singur cont

    Accesează toate instrumentele de tranzacţionare FxNet de oriunde !

     

     

    Metode de plată

    Puteți alimenta contul prin diferite metode. (BankWire, card de credit/debit, Moneybookers, Neteller şi altele)

    100% Bonus de Bun Venit la prima depunere!

    Programul este disponibil până la sfârşitul lunii august 2013. Vă invităm pe toți să deschideţi un cont cu FxNet şi să beneficiaţi de oferta de bonus.

     

    Contact:

    E-mail     : kalmantm@fxnet.com
    Tel            : + 00357 25 108103

    Pagina web: www.fxnet.com

  •  
    • 3 mesaje
    9 Mar 2014, 21:00
    0 0

    Salut!

    Incearca cea mai placuta, usoara si GRATUITA metoda de a castiga bani.Joaca-te acum GoldenTowns!Construieste-ti orasul si incepe sa produci aurul ce poate fi convertit in Euro,Bitcoins sau chiar Aur de 24k.

    Ghid complet de construire a orasului impreuna cu notiunile de baza si detalii de inscriere, le gasiti pe:

    http://goldentowns4cash.blogspot.com

  •  
    • 13 mesaje
    26 Mar 2015, 13:39
    0 0
    Pentru cei interesati de acasa,recomand aici un video de 10 minute in limba romana despre o metoda , aplica corect si faci pentru inceput pana la 800$ pe saptamana (la inceput), dupa care inveti metoda care se aplica si poti face mult mai mult. Intrati pe site sa vedeti acest video:
    http://www.thepiratetrader.ro/succes-aff052.html
  •  
    • 1 mesaje
    3 Sep 2015, 08:26
    0 0

    Salutare tuturor!
    Propun o metoda simpla si sigura pentru facut bani pe net.Este vorba de metoda p.t.c.Persoanele care au intrat deja in contact cu acesta metoda le reamintesc ca p.t.c nu inseamna doar sa dai click pe niste reclame ci cuprinde si alte optiuni precum ar fi:rezolvarea de sondaje si task-uri,acordarea de bonusuri in functie de activitatea ta,participarea gratuita la loteria site-ului,acordarea de comisioane atunci cand aduci persoane pe site.
    Toate aceste lucruri sunt oferite de liderul mondial Clixsense.In 8 ani de experienta a reusit sa adune peste 5 milioane de membrii care castiga bani folosind optiunile de mai sus.
    Cea mai puternica dintre ele este cea a task-urilor.Concret task-urile sunt niste sarcini pe care trebuie sa le indeplinesti si in urma carora esti rasplatit.La inceput vei avea task-uri cu sarcini usoare si platii moderate deoarece trebuie sa ti se stabileasca un anumit nivel de acuratete.
    In GHIDUL INCEPATORULUI  (   http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html  ) (la 2.Completarea task-urilor) vei gasi un video care te ajuta sa rezolvi eficient task-ul care iti stabileste nivelul de acuratete Dupa ce ai rezolvat cele 100 de task-uri necesare stabilirii nivelul de acutate vei afla in care nivel de acurate te-ai incadrat.Astfel daca ai atins NIVELUL 3 (cel mai bun posibil) vei primi imediat cele mai bine platite task-uri.Dar daca nu ai atins nici-un nivel vei putea sa rezolvi in continuare task-uri deoarece acuratetea ta va fi intr-o continua miscare ceea ce inseamna ca poti sa o imbunatatesti in orice moment.
    Ca nou-venit trebuie sa intelegi ca task-urile de genul acelora care sunt in clipul video sunt cele care iti deschid calea catre cele bine platite.Asadar RABDAREA efectuarii lor este esentiala.
    Am scris intentionat rabdarea cu majuscule fiindca pe mine ma ajutat foarte mult la inceput cand eram neincrezator in privinta platii mele pentru munca depusa.Dar cand am intrat observat cum sute de utilizatori din intreaga lume afisau zilnic dovezilor lor de plata pe forumul Clixsense.Fapt ce m-a convins sa continui cu task-urile si celalalte optiuni pana in punctul de a avea posibilitatea sa scot si eu banii.Dupa ce am retras primii mei bani facuti pe clixsense am descis sa continui deoarece cea mai importanta problema a fost lamurita.
    Daca ti-am povestit doar despre task-uri inseamna ca nu am facut deloc referire la celalalte 6 metode din GHIDUL INCEPATORULUI ( http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html )   care te ajuta sa faci bani.Tot aici.gasesti metoda care te ajuta sa castigi de pana la 8 ori ma mult din comisioane.Dupa ce ai dat click pe ghid vei vedea in dreapta si primii mei bani facuti alaturi de clixsense.
    P.S Dupa ce v-ati inregistrat intrati pe forumul Clixsense la Payment Proofs sa vedeti dovezile de plata ale utilizatoriilor din intreaga lume



    Acest mesaj a fost editat de către clix200: 26 Ian 2016, 19:12
  •  
    • 170 mesaje
    21 Nov 2017, 14:04
    1 0
    O metoda foarte utila ce nu iti consuma mult timp de a face bani de acasa este prin Marketing Afiliat, daca sunteti curiosi gasiti aici mai multe informatii despre cum functioneaza: https://www.leadmagnet.ro/site-uri-pentru-marketing-afiliat/
  •  
    • 4 mesaje
    11 Ian 2019, 16:51
    1 0
    Poti face bani de acasa si la casino, cu bonusuri fara depunere. Daca ai noroc. Pe site-ul asta au bonusuri bune cu bani gratis: https://www.supercazino.ro/jocuri-casino/
  •  
    • 1 mesaje
    24 Feb 2021, 09:01
    0 0
    http://forum.seopedia.ro/discutii-social-media/38478-jocuri-de-noroc.html#post357702
    Acest mesaj a fost editat de către safa11: 24 Feb 2021, 09:04