tristete

  •  
    • 61 mesaje
    5 Sep 2011, 15:45
    0 0

    fetelor sunt atat de trista,simt ca viata asta nu tine deloc cu mine,simt ca ma doboara atata tristete.As vrea sa dorm si sa nu ma mai trezesc...offfffffff

  •  
    • 249 mesaje
    5 Sep 2011, 16:16
    0 0
    dar de ce esti trista?
  •  
    • 2 mesaje
    5 Sep 2011, 16:56
    0 0

    care este motivul? de ce crezi asta?
    daca nu spui ce se intampla nu avem cum sa te ajutam 

  •  
    • 61 mesaje
    5 Sep 2011, 18:57
    0 0
    unul dintr motive:am un copil (il cresc singura)are 2 ani si 3luni si pana la 2 ani am primit indemnizatie acum tr sa ma descurc.dar nu stiu ce sa fac cum sa fac pt ca nu am nici cu cine sa il las ca sa ma angajez............
  •  
    • 61 mesaje
    5 Sep 2011, 18:57
    0 0

    si mai ales in zona aici cam greu gasesc ceva

  •  
    • 6386 mesaje
    25 Sep 2011, 23:33
    1 0

    Cica acel ce nu plange nu primeste de mancare...

    In cazul tau, la ce bun sa fii trista si sa nu gasesti solutii de viata?

     

    Orice are rezolvare, trebuie doar sa-ti pui mintea la contributie putin si sa gasesti solutii.

    Mai ìnati, stii ca statul ocroteste mama si copilul, ca are drept la alocatie, ca exista ajutor social si familii ce te pot ajuta pana te pui pe picioare si-ti gasesti de lucru?

     

    N-ai parinti, bunici, rude care sa te ajute cu cel mic?

    Daca nu ai pe nimeni si tatal copilului a dat bir cu fugitii, de ce nu-ti cauti un om bun sa te mariti si sa aveti un camin si-o viata decenta, sa ai sprijin si iubire? Trebuie ìnsa sa dai ìn schimb ceva; gospodina, bune intentii, mult optimism, harnicie, pe langa faptul ca omul trebuie sa te perceapa ca pe-o buna mama ìn cazul ca-si va dori copii cu aleasa inimii.

     

    Curaj si mult noroc!

  •  
    • 6 mesaje
    2 Dec 2011, 22:56
    0 0
    O intrebare: Cati ani ai?( daca nu e nici o suparare)....
  •  
    • 153 mesaje
    16 Feb 2012, 14:55
    0 0
    ce fel de om e tatal copilului de nu ii este alaturi,presupun ca nu l-ai conceput singura?