ghicitul in cafea

  •  
    • 33 mesaje
    29 Iul 2011, 09:33
    2 0

    buna fetelor credeti in gicitul in cafea?vi sa intamplat sa se nimereasca ce a zis?

  •  
    • 500 mesaje
    29 Iul 2011, 12:44
    4 0
    da .....eu nu cred in de astea si aveam o prietena care ii placea sa mearga des la asa ceva si m-am dus si eu odata cu ea cu toate ca eu nu beau cafea m-am chinuit sa beau o cafea si mi-a ghicit .asta se intampla acum 6 ani cred daca nu chiar 7 dar un singur lucru am tinut minte ca mi-a spus ca nu raman cu cel cu care eram atunci si voi fi cu cineva care il cheama cu litera V .Se pare ca asa a si fost m-am desoartit de fostul si sunt cu cienva de 4 ani care il cheama VIRGIL ))) se pare ca m-a nimerit
  •  
    • 30 mesaje
    18 Aug 2011, 07:38
    1 1
    fetelor desi poate nu credeti eu sunt o persoana foarte obisnuita cu o viata normala dar pe la 12 ani miam dat seama ca stiu sa ghicesc in cafea si de atunci tot ghicesc desi uneori nu cree nici eu in asta dar este adevarat eu aveam clientii de nu mai scapam de ei dar momentan am renuntat
  •  
    • 4346 mesaje
    18 Aug 2011, 11:21
    2 3
    alta clarvazatoare.....
  •  
    • 121 mesaje
    19 Aug 2011, 01:55
    10 0
    Hai, varsta ca varsta , dar sa te lasi de jobul asta cand ai asa de multi clienti ?!
  •  
    • 15 mesaje
    21 Aug 2011, 16:31
    12 0

    Eu am fost la o  persoana care ghiceste si mi-a placut. Mi-a spus niste lucruri care au inceput sa se indeplineasca inca din ziua cand am fost. Daca ii pui intrebari despre ce vrei sa stii se uita in ceasca si iti spune. Mie mi-a nimerit multe lucruri. Ultima oara cand am fost mi-a facut un descantec. Eu am aflat de ea de pe un topic la astrologie, e acolo si numarul de telefon.  E o doamna draguta, cu care se sta de vorba foarte frumos. Apropo, nici eu nu beau cafea de fel dar pentru asta beau cu placere


    Acest mesaj a fost editat de către gabriella82: 23 Aug 2011, 17:56
  •  
    • 8 mesaje
    9 Ian 2012, 10:06
    0 3
    buna, eu una nu cred ìn prostiile astea.
  •  
    • 590 mesaje
    9 Ian 2012, 18:52
    0 0

    In primul rand nu beau, cafea iar in al doilea rand n-as apela vreodata la cineva care este ''inzestrat'' cu un asa har.

    ,


    Acest mesaj a fost editat de către Panther: 10 Ian 2012, 17:30
  •  
    • 615 mesaje
    14 Ian 2012, 08:30
    0 0

    De baut,beau cafea,nu cred in ghicitul in cafea,desi,cand m-a prins o gagica la o discutie filosofica pe tema ghicitului in cafea si  m-am lasat prinsa...a vazut ca nu prea tine,a dat-o pe tarot,nu a tinut nici cu asta,a trecut la arme mai puternice,cristale si reiki....acuma,stiti care cred eu ca e treaba?  Depinde pe ce fond va prinde :  daca sunteti disponibile sa credeti in chestiile astea sau nu...
    Oricum,de un lucru m-am convins de-alungul vremii:nu exista coincidente...noi suntem cei care le cream sub o forma sau alta...iar cand se implinesc,cautam legaturi si de multe ori uitam cand si cum le-am creat...
    Uite o intrebare la care mi-as dori un raspuns de la voi:noi suntem rezultatul imprejurarilor sau noi le cream?
    Opinia mea...am spus-o mai sus...voi ce ziceti?


    Acest mesaj a fost editat de către willya_g: 14 Ian 2012, 08:34
  •  
    • 153 mesaje
    18 Mar 2012, 12:15
    1 8
    miha_miha_09 said:

    buna fetelor credeti in gicitul in cafea?v
     

     nu

  •  
    • 6 mesaje
    18 Mai 2012, 14:39
    0 40
    serios????...ghicitul in cafea???..hai sa fim seriosi..O MARE PROSTIE din punctul meu de vedere