Virgina- cum e primul act sexual?

  •  
    • 7967 mesaje
    28 Iun 2011, 08:24
    2 1
    Doamne, ce ti-e cu copiii astia? Cati barbati ai avut tu Black Cat, incat sa-ti dai seama ca barbatii nu-si exteriorizeaza sentimentele si ca esti a lui in trei luni? Asa, de curiozitate....
  •  
    • 38 mesaje
    28 Iun 2011, 09:10
    0 2

    Eu îți dau un sfat să nu faci,daca era virgin și el și sunteti casatoriti da fa dar cu unu care nu e virgin nu fa ,femeia e frina barbatul e aceleratia,tu vei  regreta,FECIORIA,CINSTEA FETEI,CINE_O PIERDE;N_O MAI VEDE.!!!!!!!!!!!!!!!odata ce e floarea rupta mai pune petalele cum a fost inainte daca mai poti.

  •  
    • 2323 mesaje
    28 Iun 2011, 09:35
    0 0
    ce-ai patit de te-ai balbat in halul asta?

    chestia asta cu: "FECIORIA,CINSTEA FETEI,CINE_O PIERDE;N_O MAI VEDE." (urmata de "n" semne de exclamare) e de mare angajament...
  •  
    • 38 mesaje
    28 Iun 2011, 09:59
    0 1
    Mam bîlbit pt cas timid,Dragă,da eu sunt crestin,find crestin doar însurat fac sex,și atuncea normal, nu pervesiuni,eu fara iubitica pîna la 32 de ani cum am stat,acuma sami caut si eu iubita ca ar fi vremea...
  •  
    • 647 mesaje
    28 Iun 2011, 10:58
    1 0
    The_Black_Cat said:
    Vere si nu o mai luati cu chestii gen : " daca si face griji cu privire la momentul respectiv" sau ce mai stiu eu ce ,..e NORMAL sa-si faca griji.Pentru ca este teama aceeea de necunoscut,de nou. Cu toata dragostea ei ,acele griji sunt perfect normale.Daca nu ti-a zis ca te iubeste NU inseamna ca nu o face...Baietii isi exprima sentimentele mai greu...Atata timp cat esti intr-o relatie de cel putin o luna cu el este ok sa faci( adica ce drq,esti in relatie esti " a lui" nu esti o parasuta care o face cu oricine) . De cel putin o luna zic, ca sa se contureze lucrurile intre voi.Oricum momentul potrivit este intai si de toate momentul in care te simti u pregatita.O luna 2 -4 etc nu conteaza.

     

    eu cred ca timpul conteaza mai ales fiind fata virgina... Nu se intampla nimic daca mai asteapta cateva luni dar macar asa se convinge de sentimentele lui, de faptul daca e pregatita s.a.m.d.


    Acest mesaj a fost editat de către alessia89: 28 Iun 2011, 10:59
  •  
    • 18346 mesaje
    28 Iun 2011, 12:07
    1 0
    kissangel, mai disperat ca tine nu se poate. deci tu vrei sa te insori?
  •  
    • 1899 mesaje
    28 Iun 2011, 13:05
    1 0
    me_eva said:
    kissangel, mai disperat ca tine nu se poate. deci tu vrei sa te insori?

     Ar cam vrea el, dar nu cu orice depravata, ci cu una careia nu i-a rupt nimeni petalele...

  •  
    beo
    • 3430 mesaje
    28 Iun 2011, 13:15
    1 0
    sa mor de ras. ...cu petale cu tot. ce-i asta? kiss si eu sunt cestina, dar nu ma balbai.
  •  
    • 270 mesaje
    28 Iun 2011, 13:17
    2 2
    KissAngel said:
    Mam bîlbit pt cas timid,Dragă,da eu sunt crestin,find crestin doar însurat fac sex,și atuncea normal, nu pervesiuni,eu fara iubitica pîna la 32 de ani cum am stat,acuma sami caut si eu iubita ca ar fi vremea...

     

     

    sa-ti cauti una pe la manastiri cum vrei tu,neprihanita

  •  
    • 7967 mesaje
    28 Iun 2011, 14:45
    1 0
    ultima_mohicanca said:
    KissAngel said:
    Mam bîlbit pt cas timid,Dragă,da eu sunt crestin,find crestin doar însurat fac sex,și atuncea normal, nu pervesiuni,eu fara iubitica pîna la 32 de ani cum am stat,acuma sami caut si eu iubita ca ar fi vremea...

     

     

    sa-ti cauti una pe la manastiri cum vrei tu,neprihanita

      Trebuie sa-si gaseasca una cu experienta ca a pierdut mult la capitolul practica...

  •  
    • 38 mesaje
    28 Iun 2011, 15:03
    0 1
    ioiiiii draga cum sa nu ma bîlbîi cu atîtea fete în jur .Mam zăpăcit cind am văzuto în poză peMaya01..așa de cald sa facut aicea draga .De la sine inteles Porumbița ,Lebăda trebuie să fie și ea Virgină. ar fi vremea și de însurătoare,.Bineințeles nu cu una Deflorată .Eu dadacă la nepotii la gemenii sunt așa că știu cum să pui un scutec,etc..cind am citit ce ați zis.Sa inrosit fața ca roșia ,voi rîdeți de Angel căi Rușinos Timid ,dar și Iubăreț...Pusi pe obraz..
  •  
    • 692 mesaje
    28 Iun 2011, 15:09
    1 0
    KissAngel, poate esti tu iubaret (desi nah, esti virgin, deci nu stiu cum poti fi asa de sigur), dar ai o maaare problema cu gramatica limbii romane.
    Ai asasinat-o, pe bune... Ce ti-a facut?
  •  
    • 7967 mesaje
    28 Iun 2011, 15:11
    1 0
    Magadutz said:
    KissAngel, poate esti tu iubaret (desi nah, esti virgin, deci nu stiu cum poti fi asa de sigur), dar ai o maaare problema cu gramatica limbii romane.
    Ai asasinat-o, pe bune... Ce ti-a facut?

     Tu de ce crezi ca e singur?

  •  
    • 692 mesaje
    28 Iun 2011, 15:17
    1 0
    salmarose said:
    Magadutz said:
    KissAngel, poate esti tu iubaret (desi nah, esti virgin, deci nu stiu cum poti fi asa de sigur), dar ai o maaare problema cu gramatica limbii romane.
    Ai asasinat-o, pe bune... Ce ti-a facut?

     Tu de ce crezi ca e singur?

    ) Nu m-am gandit la asta

    Dar cred ca nu-i asta singurul motiv, ca agramate sunt pe toate drumurile.

    Insa s-ar putea sa nu fie si porumbite sau lebede, fapt care-l pune in mare incurcatura.

  •  
    • 7967 mesaje
    28 Iun 2011, 15:31
    1 0
    Dupa avatar si nickul pe care-l foloseste..eu cred ca e poponar...
  •  
    • 692 mesaje
    28 Iun 2011, 15:35
    2 0
    salmarose said:
    Dupa avatar si nickul pe care-l foloseste..eu cred ca e poponar...

     

    )) Neeaah, a zis ca-i crestin si ca face numai "normal", fara perversitati


    Acest mesaj a fost editat de către Magadutz: 28 Iun 2011, 15:36
  •  
    • 38 mesaje
    28 Iun 2011, 15:44
    0 1
    Nu mia făcut nimica limba Română, dacă ar fi o fată poate ar face ceva cu limba Kiss ,Singur nu sunt ,Sunt cu părinți ,sorămea,cu nepoții gemenii,cu Yeshua,,,,Găini,Puicuțe,Infidele cu BTS numi plac, eu nu sunt Cocoș Infidel.Sunt Porumbel deacea îmi place Porumbițele,Lebedele.Fidele.....
  •  
    • 38 mesaje
    28 Iun 2011, 15:46
    0 1
    Mă faci homo no ce id ai vrea sămi bun.ce poză vrei la Avatar sămi pui??
  •  
    • 270 mesaje
    28 Iun 2011, 15:47
    2 0
    kiss lasa-te omule...
  •  
    • 38 mesaje
    28 Iun 2011, 15:54
    0 1
    paaaaaaaa reviu cu alt id