tu cum ai slabit?

  •  
    • 260 mesaje
    31 Mai 2013, 20:19
    0 0
    FlorinaSS said:Daria, am vazut un reportaj pe kanal D despre pastile de slabit, si contraindicatii, eu nu simt nimic rau dar am sa ma duc luni sa imi fac analizele ca sunt curioasa. Tu ce parere ai?

     Detaliaza te rog, pari cam panicata aici daca te referi la pure caffeine acela a fost pe toate posturile, chiar si la radio. Tu ai zis ca iei slim and fit, deci nu vad nicio problema.

  •  
    • 24 mesaje
    31 Mai 2013, 20:24
    0 0
    DariaMih said:
    FlorinaSS said:Daria, am vazut un reportaj pe kanal D despre pastile de slabit, si contraindicatii, eu nu simt nimic rau dar am sa ma duc luni sa imi fac analizele ca sunt curioasa. Tu ce parere ai?

     Detaliaza te rog, pari cam panicata aici daca te referi la pure caffeine acela a fost pe toate posturile, chiar si la radio. Tu ai zis ca iei slim and fit, deci nu vad nicio problema.

     Ce bine ca n-ai disparut! pai sunt un pic, pentru ca am auzit in treacat la kanal d ca vorbeau despre un produs Slim... (biiip) nu au dat tot numele, stiu ca sunt multe pe piata care contin slim dar sper sa nu fie vorba de slim and fit, cum am zis pana acum nu am probleme, mai am un pic si termin si cura, dar ma gandesc sa nu afecteze totusi.

  •  
    • 260 mesaje
    31 Mai 2013, 20:27
    0 0
    Eu zic ca daca nu i-au dat numele complet inseamna ca nu reprezinta un pericol, fac doar o campanie ca sa dea in cap unora si altora... despre pure coffeine, au demonstrat ca ar avea cica vopsea industriala in componenta. Acum sa revenim la Slim and fit, l-ai luat la recomandarea nutritionistului? Eu sunt relaxata pentru ca asa am facut.
  •  
    • 260 mesaje
    31 Mai 2013, 20:35
    0 0
    Mergi la doctor si pune-i toate intrebarile, fa-ti analizele sa te linistesti complet. Eu imi fac analize periodice si iau de ceva vreme slim and fit, nu m-a afectat in niciun fel.
  •  
    • 24 mesaje
    31 Mai 2013, 20:36
    0 0
    ai dreptate si tu, dar tot cred ca ar fi mai bine sa merg la un control. Mai am de luat pastilele inca doua saptamani dar in doze din ce in ce mai mici, cum am zis, pana acum nu am avut probleme, iar in reportaj flaconul nu semana cu cel de la slim and fit. Am facut programare luni la nutritionist si am anuntat ca vreau analize. Revin cu informatii. Parca m-am mai linistit totusi ca am vb si vad ca esti ok.
  •  
    • 24 mesaje
    31 Mai 2013, 20:39
    0 0
    DariaMih said:Mergi la doctor si pune-i toate intrebarile, fa-ti analizele sa te linistesti complet. Eu imi fac analize periodice si iau de ceva vreme slim and fit, nu m-a afectat in niciun fel.

     Aha, mesajul asta l-am vazut dupa ce am raspuns... pai asta am sa fac, e bine daca n-ai avut probleme, sper sa vin cu vesti bune si eu.

  •  
    • 260 mesaje
    31 Mai 2013, 20:42
    0 0
    Chiar sunt curioasa, o discutie despre asta n-am avut pana acum. Insa toata lumea care a precizat de slim and fit au spus doar de bine, au fost cateva persoane care au zis ca nu au obtinut rezultate (probabil ca nu isi mutau fundul de pe canapea)...
  •  
    • 168 mesaje
    1 Iun 2013, 11:10
    0 0
    Buna fetelor! Florina, te rog sa ne anunti cum ies analizele si ce iti zice doctorul tau. Asa cum este si cazul Dariei, si eu fac analize periodice si nu am avut probleme cat timp am luat Slim and fit, si nici dupa, ba chiar mi-a scazut colesterolul... tine-te de alergat ca nu exista slabit fara efort! Bafta si astept rezultatele, sa stiu daca mai recomand sau nu.
  •  
    • 151 mesaje
    1 Iun 2013, 12:17
    0 0
    Heeey la multi ani copiilor din noi! Revenind la subiect, am vazut si eu reportajul acela, nu erau flacoanele de slim and fit si nici pastilele nu aveau aceasi culoare.
  •  
    • 151 mesaje
    1 Iun 2013, 12:48
    0 0
    Oricum, au luat interviu unui nutritionist care a afirmat ca este indicata recomandarea doctorului, eu stiu ca am primit "binecuvantarea" unuia.
  •  
    • 51 mesaje
    2 Iun 2013, 16:40
    0 0
    Regenon, un produs care s-a dovedit a fi foarte bun. Detali pe relaticlienti@yahoo.com

    P.S - Transportul este gratuit in toata tara.
  •  
    • 260 mesaje
    2 Iun 2013, 21:30
    0 0
    palloma said:Regenon, un produs care s-a dovedit a fi foarte bun. Detali pe relaticlienti@yahoo.com

    P.S - Transportul este gratuit in toata tara.

     "foarte bun..." la farmacie iti trebuie reteta de cele mai multe ori...chimicale. http://www.paginafarmacistilor.ro/medicamente/prospect-regenon-1572/

  •  
    • 24 mesaje
    3 Iun 2013, 23:05
    0 0
    Sunt ok, inca astept o parte de analize dar majoritatea au iesit bine, in limite normale. Nutritionistul mi-a zis ca nu trebuie sa imi fac griji daca respect dieta prescrisa de el. Adevarul este ca ma simt bine, chiar m-am panicat degeaba.
  •  
    • 260 mesaje
    3 Iun 2013, 23:20
    0 0
    Ma bucur Florina sa aud asta, felcitari! Sa ne spui si de restul analizelor te rog. Chiar am incredere in Slim and fit. Cat despre miscare, pentru ca ai zis ca te-ai apucat de alergat, vezi ca in weekend se organizeaza in Herastrau cursuri gratuite de aerobic cu instructori de la World class. Daca nu iti este peste mana poate te duci pe acolo si furi niste miscari. Bafta!
  •  
    • 24 mesaje
    3 Iun 2013, 23:25
    0 0
    DariaMih said:Ma bucur Florina sa aud asta, felcitari! Sa ne spui si de restul analizelor te rog. Chiar am incredere in Slim and fit. Cat despre miscare, pentru ca ai zis ca te-ai apucat de alergat, vezi ca in weekend se organizeaza in Herastrau cursuri gratuite de aerobic cu instructori de la World class. Daca nu iti este peste mana poate te duci pe acolo si furi niste miscari. Bafta!

     Da, Slim and fit este chiar bun... iar legat de Herastrau, merci pentru pont, dar imi este peste mana. O seara faina iti doresc si iti multumesc pentru incurajare!

  •  
    • 24 mesaje
    4 Iun 2013, 20:21
    0 0
    am primit si ultimele rezultate, sunt toate ok. Recomand cu placere tuturor slim and fit!
  •  
    • 260 mesaje
    4 Iun 2013, 22:37
    0 0
    E bine, tine-te de sport, chiar si dupa ce ai slabit cat ti-ai propus! asa o sa iti fie mai usor sa te mentii.
  •  
    • 1 mesaje
    7 Iun 2013, 12:12
    0 0
    Eu am slabit si cu dieta, cu capsule naturale de slabit si cu impachetari la rece. Produsul se numeste Slim Duo Forte si impreuna cu el am primit o dieta personalizata pentru tipul meu de metabolism. In plus, am avut asistenta pe toata perioada dietei. Am luat un pachet care pe langa produs avea incluse si aceste impachetari. Dieta si determinarea metabolismului le-am primit bonus.
    Succes!
    Acest mesaj a fost editat de către cristina_cris07: 7 Iun 2013, 12:14
  •  
    • 7 mesaje
    16 Iun 2013, 00:07
    0 0
    orice metoda de slabit trebuie insotita de exercitii fizice si alimentatie echilibrata, pentru a avea rezultate durabile. eu sunt dupa operatia de vibroliposuctie acum, si vazandu-mi noile forme, sunt tare motivata sa am un stil de viata mai activ..oricum, tin cont de recomandarile dr. Vasalos pentru ca nu vreau sa mai ajung ca inainte
  •  
    • 260 mesaje
    23 Iun 2013, 23:45
    0 0
    Stef5 said:orice metoda de slabit trebuie insotita de exercitii fizice si alimentatie echilibrata, pentru a avea rezultate durabile. eu sunt dupa operatia de vibroliposuctie acum, si vazandu-mi noile forme, sunt tare motivata sa am un stil de viata mai activ..oricum, tin cont de recomandarile dr. Vasalos pentru ca nu vreau sa mai ajung ca inainte

     
    Eu sincer abia mai pot face ceva sport, nu exista timp pur si simplu , folosesc Slim&Fit si reusesc sa imi mentin echilibrul. In rest stiu doar ca nu mai am acel stres ca mi-e foame intruna , senzatia este taiata si asta este cea mai importanta realizare.